مغلوب ساختن پیشی جستن تخلیه از جلسه گزارش تیراندازی در خارج از کاخ سفید

Category: پلیتیکو Comments: No comments

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بود همراهی خود را از روزانه coronavirus اخبار جلسه مطبوعاتی در کاخ سفید در روز دوشنبه بعد گفت: تیراندازی رخ داده بود فقط در خارج از کاخ سفید است.

فقط به عنوان رئیس جمهور ارائه شد سخنان افتتاحیه خود در این جلسه یک عامل سرویس مخفی با نزدیک شدن به رئیس جمهور و به او گفتم به ترک اتاق جلسه. مغلوب ساختن پیشی جستن unhurriedly به دنبال عامل و کاخ سفید به سرعت خود را تعطیل livestream از جلسه.

فقط چند دقیقه بعد صدای شیپور بازگشت به اتاق جلسه گفته شده است تیراندازی در خارج از کاخ سفید است. رئیس جمهور گفت: سرویس مخفی شات کسی بود که پس از آن گرفته شده به بیمارستان. تهمت نمی هر گونه اطلاعات در تیراندازی به جز این که این فرد مسلح شد.

“وجود دارد یک تیراندازی در خارج از کاخ سفید و به نظر می رسد به خوبی تحت کنترل است.” “من می خواهم برای تشکر از این سرویس برای انجام کار خود را همیشه سریع و بسیار موثر کار می کنند.”

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او گرفته شده بود به دفتر بیضی و که او تا به حال اعتماد به نفس بالا در سرویس مخفی. او به نظر می رسد unfazed در بازگشت به اتاق جلسه و گفت که او مزاحمت قسمت.

“آیا من نگاه لرزاند?” مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ به سوال خبرنگار.

از زمان تظاهرات شروع springing تا در مقابل کاخ سفید در اوایل این تابستان عوامل سرویس مخفی ساخته اند سنگین موانع در اطراف کاخ سفید زمینه. ساختمان است که به طور معمول به راحتی در مشاهده از چندین نقطه به روی عموم باز است و در حال حاضر احاطه شده توسط لایه هایی از نرده و دیوار.

وقتی پرسید که آیا او احساس نگران آن است که کسی می تواند از درگیر شدن در یک جنگ با تفنگ یا تپانچه خیلی نزدیک به کاخ سفید به رغم موانع مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: قسمت بود “نسبتا ” دور” و رد این تصور که کسی تا به حال نقض هر چیزی.

The Secret Service تایید کرد که یک افسر درگیر شد در یک تیراندازی در خیابان 17 و خیابان پنسیلوانیا تنها یک بلوک از کاخ سفید به دلایل و بعد گفت که هر دو افسر و یک “نر موضوع” گرفته شد به یک بیمارستان محلی است. سرویس مخفی گفت که کاخ سفید پیچیده شده بود نقض و که هیچ کس تا کنون وجود دارد در هر گونه خطر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>