مغلوب ساختن پیشی جستن گسترش DPA در میان فشار

Category: پلیتیکو Comments: No comments

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز پنج شنبه استناد دفاع تولید عمل به فشار 3M و شش شرکت های تجهیزات پزشکی به تولید ماسک محافظ و هواکش مورد نیاز برای coronavirus شیوع رکوع به هفته از فشار به گسترش دولت فدرال با استفاده از اورژانس اساسنامه.

“لحظات پیش من کارگردانی وزیر آذر و وزیر گرگ به استفاده از هر و همه در دسترس اقتدار تحت حفاظت دفاع عمل به اطمینان حاصل شود که تولید کنندگان داخلی باید منابع مورد نیاز برای تولید هواکش برای بیماران مبتلا به موارد شدید Covid-19,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در روز شنبه در کنفرانس مطبوعاتی.

پزشکی دستگاه دی سفارش را پوشش می دهد General Electric, Hill-Rom Holdings, Medtronic ResMed فیلیپس و Vyaire پزشکی اجازه HHS وزیر الکس آذر به “تسهیل تامین مواد به [شرکت] برای تولید هواکش” با توجه به کاخ سفید در بیانیه ای.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: به منظور کمک خواهد کرد که شرکت های “غلبه بر موانع از زنجیره تامین است که تهدید سریع عرضه هواکش.”

یک Medtronic سخنگو گفت: این شرکت هنوز بررسی دستگاه های پزشکی اما مقدماتی خود را درک است که دولت “در حال کار برای اطمینان حاصل شود که دستگاه تنفس مصنوعی از تولید کنندگان مانند Medtronic, لازم, منابع, ما نیاز به ادامه به افزایش تولید ما از این مهم محصولات است.”

علاوه بر این رئیس جمهور گفت که او امضا “یک عنصر از [DPA] در برابر 3M.” که منظور اجازه سر از FEMA برای به دست آوردن با این حال بسیاری از N95 ماسک صورت از شرکت او بداند لازم برای این بحران است. و دولت نشان داد پنج شنبه که بیشتر DPA سفارشات می تواند به زودی احتمالا مربوط به بازار سیاه فعالیت است.

سفارشات دنبال تهمت تصمیم روز جمعه به استناد DPA به زور جنرال موتورز برای تولید به شدت مورد نیاز هواکش که با کمک تنفس برای بیماران بدحال. منتقدان از جمله آمریکا و پیشرو دموکرات ایراد گرفت که اقدام تنها با هدف قرار دادن یک شرکت زمانی که DPA اجازه می دهد تا دولت فدرال گسترده اقتدار به هماهنگی صنعتی پاسخ در سراسر بخش های متعدد.

مغلوب ساختن پیشی جستن منظور گسترش DPA رسیدن به, اما انجام نمی دهد هر گونه اطلاعات در اجرای قانون. در جنرال موتورز را در مورد کاخ سفید گرفته شده تا حد زیادی دست-رویکرد با تجارت مشاور پیتر ناوارو, مغلوب ساختن پیشی جستن را منصوب DPA رهبر با تکیه بر داوطلبانه به روز رسانی از جنرال موتورز برای پیگیری پیشرفت این شرکت خیلی از این هفته قبل از صحبت کردن با مدیر عامل جنرال موتورز مری بارا در روز پنج شنبه.

DPA کارشناسان می گویند تهمت تصمیم به گسترش عمل به بیشتر شرکت می شود او را نزدیک تر به استفاده از عمل پر قدرت اما هنوز هم می افتد کوتاه از DPA نهایی قدرت. در علاوه بر این به خواستار تولید بیشتر این عمل همچنین می تواند اجازه می دهد یک آژانس فدرال برای هماهنگ کردن تمام صنعتی با پاسخ, خرید همه کالاهای مورد نیاز و اطمینان از توزیع کارآمد به بیمارستان.

“کلید ارزش دولت فدرال می تواند ارائه است ارائه backstop خرید [کالا] بنابراین شرکت ها باید اطمینان آنها را از نظر مالی جبران می شود گفت:” پیتر Shulman استاد در مورد غربی رزرو دانشگاه که مطالعات این قانون نرم افزار در طول تاریخ. “همچنین دولت فدرال می تواند با استفاده از آن تخصیص توانایی تحت عمل می کنند به طوری که دولت ها و بیمارستان ها که نیاز به این محصولات آنها را دریافت کنید و ما نمی ادامه به مشکلات ما تا به حال با رقابت بین کشورهای, بین بیمارستان و بین ایالت ها و دولت فدرال. چیزی که نیاز به توجیه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>