مغلوب ساختن پیشی جستن exults در Mueller انتقام بازی

“امیدوارم که شما تا به حال سرگرم کننده بررسی من” می خواند یک الگوی رفتاری است که اعلان مجدد توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خانواده خود و متحدان خود را چندین بار در طول هفته گذشته در رسانه های اجتماعی. “حالا نوبت من است.”

بیش از یک سال پس از روسیه تحقیقات به پایان رسید و شش ماه قبل از او چهره مجدد انتخابات مغلوب ساختن پیشی جستن و گرفتن انتقام خود را—و اعتماد ترین مشاوران برخی به تازگی نصب شده در سراسر وزارت دادگستری و هوش جامعه از استیضاح تبرئه سه ماه پیش در حال کمک به او آن را انجام دهد.

در هفته گذشته دادستان کل ویلیام Barr و اقدام مدیر اطلاعات ملی ریچارد Grenell مسلما رفته بیشتر در کمک به مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزه با به اصطلاح “دولت عمیق” از هر کسی که در سه سال گذشته است.

بر طریق خود یکی از دستیاران سابق تیموتی شیا — ها شنود گذاشته شده توسط دادستان کل در ژانویه به خدمت به عنوان موقت d. C. U. s. دادستان—نقل مکان کرد و در هفته گذشته به اخراج این مورد در برابر تهمت سابق مشاور امنیت ملی, مایکل فلین در شرایطی که احساس خطر یک قاضی فدرال اول منصوب شده توسط رونالد ریگان.

Grenell در ضمن چه کسی منصوب شد روز پس از مغلوب ساختن پیشی جستن را تبرئه در ماه فوریه پس از آن محرمانه یک لیست از مقامات دولت اوباما که ممکن است درگیر در “دریدن” فلین نام در گزارش های اطلاعاتی — دامن زدن اتهامات بی اساس از رئیس جمهور و کنگره و متحدان تخلف است.

مغلوب ساختن پیشی جستن است باران دو مرد با ستایش نقطه “فوق العاده شغل” Grenell در حال انجام در تلفن-در مصاحبه با “فاکس و دوستان” روز پس از وزارت دادگستری منتقل شد به رها کردن فلین مورد. “این کشور مدیون زیادی به او و آنها مدیون زیادی به دادستان کل Barr” رئیس جمهور اضافه شده است.

و این تنها آغاز vindication تور مغلوب ساختن پیشی جستن متحدان بگو با اشاره به در جریان حمله به ریشه های روسیه بررسی که انجام شده توسط Barr-دادستان منصوب جان دورهام.

مغلوب ساختن پیشی جستن متحدان نیز افزایش فشار بر جامعه اطلاعاتی به تنزل رتبه دادن به یک یادداشت نوشته شده توسط خانه هوش کمیته جمهوری خواهان در سال 2018 است که به تشریح شواهد نشان می دهد روسیه در واقع مورد علاقه هیلاری کلینتون بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016 با توجه به افراد با دانش مستقیم از تلاش روسیه با وجود نرم و نشت DNC ایمیل شرمسار و تضعیف کلینتون در انتخابات و هوش جامعه گسترده ارزیابی است که ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه مورد علاقه مغلوب ساختن پیشی جستن.

“من خوشحال هستم با به نوبه خود از وقایع اما من فکر می کنم آن را تنها آغاز راه” گفت: وکیل جان Boland که به نمایندگی از مغلوب ساختن پیشی جستن در اوایل FBI در روسیه پرس و جو. “من هیچ شکی نیست که جان دورهام و تیم خود را به پایین آن است. وجود دارد خیلی بیشتر به کشف.”

توسط declassifying یک لیست از اوباما مقامات که ممکن است دیده شده است فلین نام در گزارش های اطلاعاتی در دسامبر و ژانویه 2016 2017, Grenell داده مغلوب ساختن پیشی جستن و متحدان خود را بیشتر مهمات به نگرانی های به اصطلاح “Obamagate”—مغلوب ساختن پیشی جستن مدت برای یک رسوایی است که او شده است قادر و یا تمایلی را به طور کامل بیان.

DOJ سخنگوی Kerri Kupec همچنین گفت: فاکس نیوز در سه شنبه شب که از دریدن اطلاعات می تواند مربوط به دورهام شد.

“هفته گذشته ODNI ارائه اطلاعات مربوط به دریدن,” Kupec گفت. “و آن را به عنوان مربوط به جان دورهام بررسی به طور خاص, من مطمئن هستم که او را در آن نگاه کنید و فقط به این نکته: جان دورهام در بررسی خود از سال 2016 و 2017 از آنچه اتفاق افتاده است وجود دارد او در حال حاضر به دنبال این موضوع از دریدن به عنوان بخشی از این گسترده تر بررسی است.”

بر تایید هفته گذشته در مصاحبه با رادیو فردا که دورهام “نمونه کارها” شامل “درمان ژنرال فلین” و اضافه کرد که “ما چشم ما بر” ممکن است اتهامات جنایی.

بر نمی گویند که افراد DOJ است چشم دوخته اند و آژانس امنیت ملی تایید کرد روز چهارشنبه که تمام مقامات سابق به نام مجاز شدند به درخواست دریدن. اما Grenell تصمیم به تنزل رتبه دادن به لیست داده مغلوب ساختن پیشی جستن متحدان یک لیست از افراد مظنون به قطار مناظر خود را در.

“دولت با استفاده از Grenell به عنوان موقت کسی است که می تواند جلو و چیزهای که تایید DNI نمی قادر خواهد بود چرا که آنها نیاز به حفظ رابطه کار با هر دو طرف راهرو گفت:” سابق مغلوب ساختن پیشی جستن مقام کاخ سفید. “آنها با استفاده از Grenell زیرا او کسی است که چیزی برای از دست دادن.”

یک ODNI رسمی تحت فشار قرار دادند پشت در که و گفت که Grenell شده است “متمرکز بر روی ساخت یک سری از تغییرات توصیه شده توسط حرفه ای مقامات اطلاعاتی است که تقویت ODNI برای دیدار با ماموریت خود و اطمینان از IC منابع مورد استفاده در بهترین راه ممکن است.” Grenell پیشنهاد در یک صدای جیر جیر که او اقدام به نام شفافیت. کمیته اطلاعات مجلس سنا می رود که برای رای دادن اوایل هفته آینده در ایران Rep. جان Ratcliffe نامزدی را به جای Grenell به عنوان DNI.

Grenell است که انتظار می رود به ترک پست به زودی با توجه به چند نفر آشنا با برنامه های خود را. اگر او قبل از Ratcliffe تایید بعدی سنا-تایید رسمی است که می تواند جای خود را به عنوان سرپرست است لایحه Evanina فعلی ملی ضد جاسوسی و امنیتی مرکز.

فلین که التماس گناه در سال 2017 به دروغ به اف بی آی در مورد صحبت های او با سابق سفیر روسیه سرگئی Kislyak — و بر گناه خود را به قاضی در ماه دسامبر 2018 — در حال حاضر در مرکز تهمت و حامیان وی تلاش برای بازنویسی تاریخ روسیه پروب به عنوان انگیزه های سیاسی و غیر قابل توجیه.

کسانی که تلاش می آیند با وجود تهمت و پنس افزوده است که فلین تا به حال به آنها دروغ گفته در مورد معاملات خود را با Kislyak و با وجود پس از آن کاخ سفید مشاور همین McGahn و سپس رئیس ستاد Reince Priebus نتیجه گیری پس از بررسی متن تماس که “فلین نمی تواند فراموش کرده اند که جزئیات این بحث تحریم ها و تا به حال عوض شده است دروغ گفتن در مورد آنچه که او مورد بحث با Kislyak” با توجه به مولر گزارش که اشاره McGahn و Priebus’ مصاحبه با مشاور ویژه.

و آنها می آیند با وجود بازرس کل وزارت دادگستری انعقاد اواخر سال گذشته که FBI پروب روسیه انتخابات دخالت موسوم به تیراندازی طوفان بود به اندازه کافی مبتنی با شواهد کافی برای توجیه افتتاح آن در ماه جولای 2016—از جمله فردی بررسی فلین.

IG گزارش گسله FBI برای بیش از یک دوجین از اشتباهات و یا حذفیات در آن surveillant حکم نرم افزار برای مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین مشاور کارتر صفحه یافت اما “هیچ اطلاعات نشان می دهد که این تیم درخواست و یا به طور جدی در نظر گرفته شود” همان نظارت فلین بود که برداشت از صحبت کردن با Kislyak طی روال FBI نظارت دیپلمات های خارجی’ ارتباطات در اواخر ماه دسامبر سال 2016. لیست Grenell محرمانه با تمرکز به طور خاص در NSA گزارش های خارجی ” گفتگو در دسامبر 2016-ژانویه 2017 است که هر دو ذکر شده و یا شامل فلین.

اما فلین سعی کردم به عقب تقاضای خود را در سال گذشته ادعا به دام افتادن توسط FBI و DOJ رها شده مورد آن علیه او هفته گذشته در توصیه از یک بار منصوب محقق آمریکا وکیل در سنت لوئیس جفری جنسن.

قاضی در فلین مورد, مورچه, Sullivan, تاخیر حاکم بر DOJ حرکت به اخراج و در روز چهارشنبه خواسته یک قاضی بازنشسته به استدلال می کنند در برابر تصمیم دولت برای رها کردن پرونده و برای رسیدگی به اینکه آیا فلین ممکن است مرتکب دروغ, قبل از دادگاه.

اما مغلوب ساختن پیشی جستن متحدان و کسانی که در روسیه بررسی دیدن فلین تحولات به عنوان شواهد بیشتری است که جزر و مد در حال گردش است را به نفع خود—اولین نشانه بودن بر تصمیم به ابطال حرفه ای دادستان در ماه فوریه و بریده بریده صدور حکم توصیه برای دیرین تهمت کاردانی راجر سنگ.

“من می خواهم برای دیدن مردم محاکمه گفت:” علامت گذاری Corallo که در خدمت به عنوان سخنگوی مغلوب ساختن پیشی جستن تیم حقوقی در سال 2017. “اگر حقایق حمایت از آن” او بعد از caveated.

پرسید که او معتقد است مرتکب تخلف Corallo گفت که صبر کنید تا در وزن “تا زمانی که من دیدن چه دورهام می کند” — اما شناسایی تشکر. آدام شیف سابق FBI معاون مدیر اندرو McCabe سابق FBI مدیر جیم Comey و سابق جمهوریخواه به عنوان کسانی که “با استفاده از اهرم دولت به تلاش برای سرنگونی یک انتخابات” — اتهامات آنها بارها و بارها رد شده است.

کارتر صفحه سابق مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین مشاور بود که surveilled توسط FBI در سال 2016 و 2017 به عنوان بخشی از روسیه پروب کاهش یافته است به اظهار نظر در مورد تحولات اخیر اما با اشاره به کتاب خود بیرون آمدن در ماه اوت—توضیحات که می خواند: “جوجه ها در حال آمدن به خانه به جای شب بسر بردن برای مقامات فاسد رسانه های جریان اصلی و دموکراتیک هایی که خراب زندگی یک بی گناه آمریکا در تلاش برای براندازی دموکراسی ما.”

سابق FBI مقامات اشاره کرده اند که اگر آنها می خواستند به تلاش برای از خط خارج تهمت نامزدی می تواند آنها را به بیرون درز این واقعیت است که مبارزات انتخاباتی خود را تحت بررسی بود برای مشکوک روابط به روسیه در سال 2016. به جای بررسی شد تا حد زیادی نگهداری می شود از چشم های عمومی تا ژانویه 2017, زمانی که وجود مغلوب ساختن پیشی جستن-روسیه پرونده و اف بی آی است و سؤال از آن گزارش شده توسط سی ان ان.

و سابق دولت اوباما مقامات استدلال می کنند مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر weaponizing وزارت دادگستری و هوش جامعه—ماه قبل از انتخابات و در وسط یک بیماری همه گیر است که ویران اقتصاد—به انتقام گرفتن و کشیدن حریف خود را سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن به یکی دیگر از رسوایی.

“این است که انتخاب مجدد او استراتژی در حال حاضر گفت:” سابق اوباما در شورای امنیت ملی رسمی که استدلال کرد که تهمت بود به دنبال یک راه جدید برای به دست آوردن لبه در مبارزات انتخاباتی خود پس از تلاش های خود را برای پیدا کردن “خاک” در بایدن در اوکراین نتیجه معکوس. “وجود دارد مردم در جایی که منفجر سوت در اوکراین shenanigans. اما همه آنها در حال حاضر رفته.”

یک فرد نزدیک به کاخ سفید تحت فشار قرار دادند بر اساس این ایده که مغلوب ساختن پیشی جستن است سازماندهی یک انتقام مبارزات انتخاباتی. “او ممکن است لذت بردن از تماشای آن, اما نشان می دهد که او درگیر در این و یا می داند که چه چیزی اتفاق می افتد این است که فقط اشتباه” این فرد گفت. “من مطمئن هستم که او را با محبت این گه هیچ شکی نیست.”

مغلوب ساختن پیشی جستن glee مشهود بود از خوراک توییتر خود در آخر هفته گذشته: “او گرفتار OBAMAGATE!” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی روز یکشنبه یکی از 126 توییتهایی و رسانهها— در مورد اوباما— که او فرستاده است که روز به تنهایی.

“من فکر می کنم او را دیدم رئیس جمهور اوباما و ضربه زدن به او و او می خواست به آمار بازگشت” گفت: یک جمهوری خواه به کاخ سفید با اشاره به ضبط از اوباما انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ به Covid-19 که به بیرون درز شد به اخبار یاهو هفته گذشته است.

در اواخر سال 2016 اوباما در میان کسانی که مغلوب ساختن پیشی جستن در برابر استخدام فلین در وهله اول با توجه به مولر گزارش. مغلوب ساختن پیشی جستن نادیده گرفت که مشاوره و بعد از آن “تا به حال به آتش” سه ستاره به طور کلی برای دروغ گفتن او توییتی در سال 2017. اما آوردن فلین به MAGA مدار—و اگر دوباره انتخاب بازگشت به کاخ سفید—ممکن است نهایی vindication.

“من فکر می کنم ژنرال مایکل فلین است که یک آمریکایی وطن پرست” معاون رئیس جمهور مایک پنس گفت Axios هفته گذشته است. “و برای بخشی از من, من می خواهم خوشحال به دیدن مایکل فلین ،

دانیل Lippman کمک به این داستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر