مغلوب ساختن پیشی جستن exults در پرتاب موشک به عنوان هرج و مرج آشکار در سراسر کشور

Category: پلیتیکو Comments: No comments

اسکودوی کیپ کاناورال فلوریدا. — در یک بعد از هرج و مرج در سراسر کشور رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دستیاران هماهنگ مختصری فرار از مشکلات خود را بر روی زمین.

مشتاق به تصرف این کشور با توجه به اهمیت راه اندازی ناسا کپسول SpaceX — اولین تلاش برای ارسال فضانوردان آمریکایی به فضا از خاک ایالات متحده آمریکا در تقریبا یک دهه — رییس جمهوری دوم خود را با سفر به مرکز فضایی کندی در یک هفته پس از راه اندازی اولیه شد به تعویق افتاد و در روز چهارشنبه. تاریخی feat ارائه مغلوب ساختن پیشی جستن میهنی افت او شده است در حسرت — در پاشنه نگران تحولات این هفته در اطراف مرگبار شیوع کروناویروس و کشتن جورج فلوید یک مرد 43 ساله آفریقایی آمریکایی درگذشت مردی که در بازداشت پلیس در مینیاپولیس.

“ما رنج می برد چیزی که وحشتناک بود,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: صحبت کردن از پشت بام یک ساختمان در مرکز فضایی کندی پردیس لحظات پس از این موشک در زمان حدود 3:24 p. m. ET. “این یکی از دلایلی است که چرا من می خواستم به امروز در اینجا, و من فکر می کنم هر یک از شما می گویند که الهام بخش بود برای دیدن آنچه که ما فقط تو را دیدم.”

ساختمان لرزاند به عنوان Falcon 9 rocket لعنتی خاموش به مدار بیش از جمعیت تماشاچیان با حضور در نزدیکی سواحل در زیر داغ خورشید فلوریدا است. و رئیس جمهور پیوست همراهان از قانونگذاران جمهوری خواه و اعضای کابینه در شادی و کف. بیش از یک دقیقه پس از مگس التون جان 1972 آمار “Rocket Man” — یک جزء اصلی از رئیس جمهور تجمعات انتخاباتی — جریان از بلندگو در پشت بام.

“آنها یک راه طولانی برای رفتن اما این بسیار خطرناک است بخشی از آن وجود دارد” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: از دو فضانورد ناسا روی کپسول Douglas, Hurley و رابرت Behnken. “هنگامی که شما ببینید یک چشم مانند آن باور نکردنی است. وقتی شما می شنوید که صدای غرش — شما می توانید تصور کنید که چقدر خطرناک است.”

رئیس جمهور گفت که این ماموریت به عنوان “الهام” برای آمریکایی ها در زمانی که این کشور ویران شده است توسط Covid-19 و چهره یک بار در یک نسل فاجعه اقتصادی. تعداد coronavirus مربوط به مرگ و میر در ایالات متحده در صدر 100,000 اوایل این هفته تیره و تار نقطه عطف است که همپوشانی با شیوع خشونت در پاسخ به Floyd مرگ آغاز شد که در مینیاپولیس پنج شنبه شب و گسترش به سایر نقاط کشور از اواخر جمعه.

مغلوب ساختن پیشی جستن بازیگران پرتاب موفقیت آمیز در روز شنبه به عنوان یک پیروزی لحظه ای برای کشور است که ویترین آمریکا ممکن است و قابلیت های قدرتمند از دولتی و خصوصی مشارکت. ماموریت مشخص شده برای اولین بار در شرکت محور اکتشافات فضایی در نتیجه یک همکاری بین tech میلیاردر ایلان شرکت SpaceX و ناسا.

به عنوان برگ برنده ساخته شده راه خود را به فلوریدا که در آن طوفانی پیش بینی در ابتدا تهدید به تعویق انداختن پرتاب موشک برای بار دوم خود را دادستان کل شد و در سمت چپ برای پاسخ به این تظاهرات که فوران یک شبه در پاسخ به فلوید را کشته و از جمله در خارج از کاخ سفید پیچیده است.

“متاسفانه با شورش است که اتفاق می افتد در بسیاری از شهرستانها در سراسر کشور صدای تظاهرات مسالمت آمیز در حال ربوده خشونت رادیکال عناصر” Barr گفت.

قبل از ترک واشنگتن شنبه تهمت هشدار داد تظاهرکنندگان در یک صدای جیر جیر که آنها را “سگ باطل” اگر آنها نقض کاخ سفید حصار. او تشکر کرد سرویس مخفی ایالات متحده پرسنل برای کنترل “antifa و چپ رادیکال” شدند. او همچنین گفت که او نگاه به جلو به دیدن هواداران خود را جمع آوری در خارج از کاخ سفید شنبه شب به عنوان بخشی از یک برنامه ریزی ضد کردند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>