به عنوان جهانی همه گیر و متناوب بحران اقتصادی متورم, Dr. Mehmet Oz جنجالی افراد مشهور, دکتر, شده است, مشاوره ارشد تهمت مقامات دولت در coronavirus-امور مرتبط. اونس حتی گرفتار جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توجه با افراد مشهور دکتر متعدد حضور در رئیس جمهور کانال های تلویزیونی مورد علاقه The Daily Beast یاد کرده است.

در چند هفته گذشته از تهمت شروع به شنیدن بیشتر و بیشتر در مورد و تماشای اونس در حال حاضر یک فاکس نیوز منظم بحث هیدروکسی کلروکین ضد مالاریا مواد مخدر است که مغلوب ساختن پیشی جستن به شدت تبلیغ به عنوان یک coronavirus درمان زیادی به ترس های مختلف پزشکی از متخصصان و دانشمندان. در طول این دو ماه رئیس جمهور بود به طور خاص ساخته شده است یک نقطه از گفتن دستیاران او بود که علاقه مند در آنچه که اونس تا به حال به می گویند که او می خواست به صحبت می کنند به بسیار بدخیم شخصیت تلویزیونی با توجه به دو نفر آشنا با رئیس جمهور درخواست. معلوم نیست اگر مغلوب ساختن پیشی جستن به صحبت در گوشی با اونس به تازگی, به عنوان او گفت: مشاوران که او می خواست به انجام این کار.

اما مغلوب ساختن پیشی جستن گفته مقامات که این امر می تواند “یک ایده خوب” اگر آنها به صحبت Oz یکی از منابع اضافه شده است. بالا مقامات دولت از جمله مغلوب ساختن پیشی جستن مدیر مراکز مدیکر و مدیکید خدمات Seema Verma باید خصوصی صحبت اونس در روزهای اخیر به بحث در مورد ویروس ها و نظرات خود را در مورد امکان درمان سه منبع گفت. به نیویورک تایمز برای اولین بار گزارش شده است که اونس شده بود در تماس با مغلوب ساختن پیشی جستن تیم.

اونس به نظر می رسید برای تایید سطح خود را از دسترسی به دولت در مصاحبه با فاکس و دوستان میزبان هفته گذشته گفت یک “دانا سوال” که شرکت میزبان برایان Kilmeade خواسته روز دیگر “در این نمایش” در واقع الهام بخش او را به تماس با ورما در مورد استفاده از مدیکر و مدیکید ملی اطلاعات به مقایسه coronavirus میزان عفونت در بیماران در حال حاضر تجویز هیدروکسی کلروکین در مقابل بیمارانی که در حال مصرف مواد مخدر است.

“این یک خشن و جست و خیز مطالعه, اما او موافقت خود را برای انجام آن و یا نگاه به آن به هر حال” اونس ادعا کرد.

این است که لزوما یک خوش آمدید توسعه برای برخی از متخصصان بهداشت عمومی در رئیس جمهور coronavirus نیروی کار. “این بسیار آزار دهنده است برای برخی از ما که دکتر Oz تلاش برای بهم زدن سر خود را و بیشتر درگیر در این زمینه گفت:” یک مقام ارشد دولت رسمی که با این نسخهها کار از نزدیک با نیروی کار. “این نباید یک ویترین…ما می رویم به deputize دکتر درو و دکتر فضانورد بعدی؟” (دکتر لئو فضانورد داستانی مجنون دکتر بود که به تصویر کشیده شده توسط بازیگر Chris Parnell در NBC طنزهای 30 Rock.)

وقتی پرسیده شد که در مورد استفاده از هیدروکسی کلروکین برای درمان coronavirus—اونس فعلی علت در فاکس و دوستان در صبح روز جمعه, Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: شرکت میزبان که “اگرچه برخی از پیشنهاد با [اخیر هیدروکسی کلروکین] مطالعه که فقط ذکر شده توسط دکتر Oz… من فکر می کنم ما باید مراقب باشید که ما نمی را که با شکوه جهش به فرض که این یک حذفی مواد مخدر است.”

در coronavirus اخبار همایش در روزهای شنبه و یکشنبه مغلوب ساختن پیشی جستن دوباره کرات تا دارو او بارها و بارها با برچسب “تعویض بازی.”

“من امیدوارم که آنها با استفاده از هیدروکسی کلروکین,” او گفت:. “چه چیزی شما را مجبور به از دست دادن؟” مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده است که 29 میلیون دوز از این دارو در حال حاضر در دسترس برای پزشکان به استفاده از در COVID-19 بيمار. “من ممکن است آن را” مغلوب ساختن پیشی جستن است که دو بار آزمایش منفی برای coronavirus گفت. “من به درخواست پزشکان من در مورد آن.”

اما تهمت و اونس را با ادعاهای اثبات نشده در مورد هیدروکسی کلروکین آمده اند در هزینه به کسانی که به آن نیاز دارید—برای بیماران مبتلا به بیماری های خود ایمنی که تکیه بر مواد مخدر است. سالم مردم شروع به جمع اوری آن پس از مغلوب ساختن پیشی جستن ارتقاء. در برخی موارد پزشکان داشت و به نوشتن نسخه برای خانواده و دوستان است که به آن نیاز نیست ترک واقعی افراد مبتلا به لوپوس و آرتریت روماتوئید را به تنها تعداد انگشت شماری از قرص. یکی آریزونا مرد درگذشت و پس از خوردن ماهی-مخزن شوینده کلروکين فسفات فکر آن می تواند کمک به مبارزه با کروناویروس.

اونس ظاهر شده در مهر 21 بار از مارس 24 از جمله مجازی شهر-سالن رویداد که در آن او را ترویج هیدروکسی کلروکین به عنوان یک coronavirus درمان کردم و به صحبت می کنند به طور مستقیم به تهمت و معاون رئیس جمهور مایک پنس. اونس است که هنوز هم در میان رسانه های حمله رعد اسا است که با تمرکز بر نوسانی توسط برخی از نشان می دهد که تهمت فقط اتفاق می افتد به دیده بان بیشتر وسواس.

اونس ساخته شده است که هشت حضور در رئیس جمهور صبحانه های مورد علاقه, نمایش, Fox & Friends, برنامه ای است که تا به حال بتن در محدوده زمانی معین نفوذ سیاسی و سیاست حرکت می کند. توضیحات شده در Sean Hannity برنامه هفت بار دو بار در Lou Dobbs’ نشان می دهد یک بار در روز صبح با ماریاو یک بار در شانون ماهی. هر دو دابز و Hannity به عنوان برجسته رسمی مشاوران به مغلوب ساختن پیشی جستن.

“دولت ایالات متحده به خرید به اندازه کافی از این قرص ها” اونس گفته فاکس و دوستان در مارس 23. “بزرگترین چالش من بود قرص و ما در نهایت خوشبختانه به اندازه کافی برای انجام یک آزمایش و یک زن و شوهر از صد نفر اما امریکا در حال رفتن به می خواهید قرص.”

اونس شده است دیده نمی شود و تقریبا در یک ماه در ان بی سی که در آن او شده بود بخشی از امروز را نشان می دهد و به اصطلاح “Coronavirus بحران تیم است.” NBC News نیست پاسخ به یک درخواست برای اظهار نظر در مورد چرا اونس شده است گم شده و از پوشش آن.

اونس بازگشت نیست تماس های مکرر برای اظهار نظر در این داستان. هرزه برای Dr. Oz Show, نمی, پاسخ به یک نظر درخواست ،

اونس خوانده شده است “قات” از دیگران در حرفه خود است و بارها و بارها زیر آتش آمده برای خود مشکوک توصیه های پزشکی فشار ساختگی وزن-درمان ریزش و گفت که Umckaloabo عصاره ریشه یک درمان برای سرماخوردگی. او نیز تا به حال یک وسواس با غذاهای اصلاح شده ژنتیکی و نادرست نظریه که آنها مربوط به سرطان است.

سه کلینیک مایو دانشمندان—دکتر جان C. Tilburt, M. D., Ph. D. s مگان Allyse و فردریک دبلیو Hafferty—ناودان اونس در مارس 2017, مقاله در مجله AMA اخلاق.

“باید یک پزشک مجاز به می گویند هر چیزی—هرچند نادرست و مضر—تا زمانی که فرد دستورات سهم بازار?” آنها نوشت. “در یک حرفه ای بخش که تاریخ و رشد است مشخص شده توسط پایدار و حق denouncement از شارلاتان و حقه بازی… ناتوانی در تعریف و حصار epistemic مرزهای علمی و پزشکی از حقه بازی آشکار در چنین مقیاس قابل مشاهده می شود چیزی شبیه به یک مقیاس کامل بحران هویت به پزشکی…”

“او شده است نادرست و او شده است توزیع اطلاعات غلط به میلیون ها نفر در حال حاضر برای سال” پزشک و علمی محقق هنری I. Miller گفت: روزانه وحش در ماه گذشته. “من نمی خواهد اعتماد هر یک از مشاهدات خود و نمی ببینید که چگونه او را مسئول و معتبر نمایش در coronavirus.”

اما جنجال-آشنائی تلویزیون دکتر معراج در Trumpworld—در یک زمان از یک کشنده تاریخی همه گیر شد سال در ساخت. قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن از انتخاب رییس جمهور آینده و پس از آن یک واقعیت تلویزیون ستاره و املاک و مستغلات تاجر و خانواده اش بودند شخصا آشنا با اونس از طریق منهتن و مشهور مدارهای اجتماعی. آنها رد و بدل بحث کوچک در احزاب و رویدادهای رسمی در طول سال دو نفر که می دانید هر دو مرد به یاد می آورد.

نسبت به پایان سال 2016 چهره خاموش در برابر دموکرات نامزد ریاست جمهوری هیلاری کلینتون نامزد مغلوب ساختن پیشی جستن در رفت و اونس را نشان می دهد به بحث در مورد سلامت او گفت این بود: “افتخار بزرگ” می شود و در طولانی مدت در طول روز بحث نشان می دهد. وقتی پرسیده شد که “آیا شما از سالم ماندن در کمپین بلیزرز” توسط اونس مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ داد: “من تا آنجا [در تظاهرات] با استفاده از بسیاری از حرکت من حدس می زنم در راه خود را, آن را بسیار سالم عمل می کنند. و من واقعا لذت بردن از انجام آن است. بسیاری از اوقات این اتاق بسیار گرم مثل سونا.”

مغلوب ساختن پیشی جستن و سپس افزود: “و من حدس می زنم که یک شکل از ورزش و, شما می دانید” قبل از فرار کردن. در طول این صراحت و سافتبال مصاحبه نامزد جمهوری خواه بسیار آرامی اسلحه خود را در اطراف برای نشان دادن این نوع از “حرکت” است که او تلقی “ورزش.”

وسط تهمت ریاست جمهوری اونس نزدیکی به 45 رئیس جمهور ایالات متحده شروع به پرداخت کردن. در ماه مه سال 2018 تهمت اعلام کرد طرح خود را برای تعیین اونس به رئیس جمهور شورای ورزشی و تناسب اندام و تغذیه.

دو سال در اونس رسید بسیار بزرگتر, شخصی, نقطه عطف در مغلوب ساختن پیشی جستن دوره: مدیریت به worm راه خود را به بازی در نقش های غیر رسمی مشاور دولت دست و پنجه نرم کردن با یک فاجعه بی سابقه ای. اما تلویزیون دکتر نیست تنها کسی که در Trumpworld تبادل هیدروکسی کلروکین قرار داروی معجزه در طول بیماری همه گیر. گروه کسب و کار آغاز شده توسط تهمت megadonor و Home Depot بنیانگذار برنارد مارکوس خریداری کرده Facebook ads به فشار برای تصویب قانون ضد مالاریا دارو.

رودی جولیانی رئیس جمهور وکیل شخصی و رقم مرکزی در اوکراین حماسه که باعث تهمت را استیضاح گفت: روزانه وحش که او می شده است صحبت کردن در مورد کوروناویروس با مغلوب ساختن پیشی جستن از طریق تلفن پس از ماه گذشته. جولیانی کاهش یافته است برای رفتن به جزئیات خاص در مورد آنچه که دقیقا دو مرد بحث شده است. اما آنلاین سابق شهر نیویورک شهردار به عنوان یکی از Trumpworld را تهاجمی ترین طرفداران هیدروکسی کلروکین به عنوان یک سلاح در برابر coronavirus.

آن را به نقطه ای در اواخر ماه گذشته که در توییتر شروع به سانسور مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل از بین بردن یکی از توییت خود ترویج درمان است که تلقی شد فاحش به اندازه کافی برای نقض این شبکه اجتماعی قوانین.

—با گزارش های اضافی توسط جاستین Baragona

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im