تنها چند ساعت بعد از خبر شکست از اسکندر Vindman ایران از شورای عالی امنیت ملی یکی دیگر از کلید استیضاح شاهد اعلام کرد که رئیس جمهور تهمت به او داده بود تبر به عنوان به خوبی.

“من توصیه شد که امروز رئیس جمهور در نظر دارد به یاد من بلافاصله موثر به عنوان سفیر ایالات متحده به اتحادیه اروپا” گوردون Sondland در بیانیه ای گفت: اواخر جمعه.

Sondland خروج می آید بیش از دو ماه پس از شهادت خیره کننده در مقابل خانه هوش کمیته که در طی آن او رد خصوصیات توسط دیگران در این دولت بود که او مستقل زمانی که او فشرده اوکراین برای تحقیقات به دموکرات ها.

به جای Sondland گفت پانل ارشد بازیکنان از جمله وزیر امور خارجه مایک Pompeo اقدام رئیس ستاد میک Mulvaney و معاون رئیس جمهور مایک پنس دانست و در مورد تلاش خود را به رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelensky به ایجاد یک تعهد عمومی به بررسی تئوری توطئه در اطراف 2016 انتخابات و شرکت گاز Burisma.

Sondland محروم دانستن که Burisma بود مختصر برای یک کاوشگر به معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن و پسر شکارچی که در نشست هیئت مدیره این شرکت از آوریل 2014 تا مارس 2019. اما او گفت که در ازای تحقیقات Zelensky را دریافت خواهید کرد یک جلسه در دفتر بیضی با تهمت و 400 میلیون دلار در متوقف کمک های ایالات متحده.

“رئیس جمهور تهمت هرگز به من گفت که به طور مستقیم کمک شد مشروط بر این جلسات. تنها چیزی که ما رو به طور مستقیم از [تهمت وکیل رودی] جولیانی بود که Burisma و 2016 انتخابات مشروط در کاخ سفید نشست,” او گفت:. “کمک من شخصی خود شما می دانید که حدس می زنم.”

Sondland متوقف کوتاه گفت: رئیس جمهور به کارگردانی او شخصا به جای آن گفت: او پس از مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل شخصی رودی جولیانی که رئیس جمهور تا به حال کارگردانی Sondland ایالات متحده فرستاده Kurt Volker و وزیر انرژی ریک پری برای مقابله با اوکراین است.

به عنوان او صحبت کرد در جلسه حساب خود رد شد Pompeo, Perry, پنس و جولیانی و کاخ سفید ادعا کرد Sondland شهادت اثبات رئیس جمهور هیچ کار اشتباهی انجام داد.

در حالی که Sondland ادعا کرد که مکرر گفتگو با مغلوب ساختن پیشی جستن رئیس جمهور آغاز شد به فاصله خود را از او سفیر اتحادیه اروپا هفته پیش.

در مطبوعات و در جمع با خبرنگاران پس از Sondland شهادت رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن او گفت: “به سختی می دانستم که” Sondland—با وجود سفیر شهادت است که او تا به حال چندین تعامل با رئیس جمهور در مورد اوکراین است.

گفت: از مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات خود را در طول Nov. 20 جلسه Sondland شروع به خندیدن کرد و گفت: “آسان آمده است.”

این سفیر اتحادیه اروپا برای اولین بار به عنوان یک شخصیت کلیدی در اوکراین حماسه زمانی که رودی جولیانی گفت: روزانه وحش در ماه سپتامبر بود که فرد دیگری علاوه بر سابق ایالات متحده فرستاده Kurt Volker کسی که با او صحبت کرده و در مورد اوکراین بررسی بایدن و پسرش.

در اولین استیضاح جلسات ویلیام تیلور سفیر قانونگذاران گفت که او به یاد می آورد اضافی تعامل بین تهمت و Sondland.

پس جلسات در کیف در جولای 26, تیلور گفت: Sondland صحبت به مغلوب ساختن پیشی جستن. “‘عضو هیات من می توانم شنیدن جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در گوشی, درخواست سفیر Sondland در مورد “تحقیقات,'” تیلور گفت. “سفیر Sondland گفت: رئیس جمهور تهمت که اوکراین آماده بودند به جلو حرکت کند.”

تیلور شهادت دادند که خود را از کارکنان خواسته Sondland چه تهمت فکر در مورد اوکراین و Sondland گفت: رئیس جمهور مراقبت “بیشتر در مورد تحقیقات بایدن که جولیانی بود فشار است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de