او خارش برای رهایی victory lap. به جای او ناخوشایند تعجب.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مدتها در انتظارش استیضاح تبرئه تحویل آخرین لحظه پیچ و تاب است که او را دزدیدند یک به دنبال صحبت کردن نقطه: مطلق خواه وحدت در چهره دموکرات ها در تلاش برای غصب ریاست جمهوری است.

کاخ سفید مشاوران و متحدان بودند گرفتار کردن گارد اواسط بعد از ظهر زمانی که حزب جمهوری خواه ایالت میت رامنی اعلام کرد او می خواهد رای در کنار دموکرات ها برای پیدا کردن رئیس جمهور گناه در یک اتهام علیه او. تمام خانه جمهوریخواه حزبی بود شرکت در حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن — حتی قانونگذاران در نوسان مناطق می دانستند که آن را تهدید می انتخاب مجدد خود را — و رامنی حرکت رنگ آمیزی لحظه ای.

آن را قانع پایان برای مغلوب ساختن پیشی جستن پس از ماه ها کشمکش بیش از استیضاح و سال از جنگ بر روسیه بررسی است. و آن ستاره تیم حقوقی خود را امیدوار به نگاه گذشته است.

“من هیچ واکنشی به آن” تهمت وکیل جی Sekulow گفت: از رامنی رای می دهند. “واکنش رئیس جمهور به دست آورد. دفتر رئيس جمهور به دست آورد. قانون اساسی به دست آورد. این چیزی بود که قابل توجه بود. این روند به دنبال از طریق. آن را تکمیل و آن را در حال حاضر پشت سر ما است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن به حال خود منحرف برای هفته ها در مورد نحوه رسیدگی به پایان محاکمه اش. تنها چند ساعت قبل از سنا به طور رسمی رای به تبرئه رئیس جمهور, او هنوز هم تا به حال ساخته شده ذهن خود را در مورد چگونه او در نظر گرفته شده برای جشن.

او تا به حال شده است برای رفتن به عقب و جلو با مشاوران در زمان و در قالب یک پست-تبرئه کرد. باید به او تحویل نادر بیضی آدرس دفتر و یا خروج از کاخ سفید به صحبت در باغ گل رز? آینده موثر و رو به جلو به دنبال دولت از آدرس اتحادیه باید او فقط ساکت بمانند و اجازه تبرئه برای خود صحبت می کنند? او باید با استفاده از سخنان خود با تشکر از این سناتور جمهوریخواه که او را تبرئه شد و یا ارائه یک سخنرانی اجازه دادن به مخالفان خود می دانم که او موفق به فرار تحقیقات خود را دوباره?

کاخ سفید و مشاوران و همچنین تقسیم شدند در مورد بهترین مسیر — همانطور که اغلب مورد. روز چهارشنبه بعد از ظهر دستیاران نشان داد که آنها انتظار می رود رئیس جمهور برای تصمیم گیری در مورد طبیعت و تن از پاسخ او هنگامی که او را دیدم که چگونه سناتور رای دادند.

مغلوب ساختن پیشی جستن صرف چهارشنبه در کاخ سفید احاطه شده توسط خود را قانونی و ارتباطات تیم و غرب بال کارکنان. او را به خوردن ناهار با وزیر دفاع و پس از آن ملاقات با خوان Guaidó el líder و مهمان دولت در دولت از اتحادیه.

مغلوب ساختن پیشی جستن به تماشای رای نهایی در این اتاق ناهارخوری خصوصی کردن دفتر بیضی با برخی از دستیاران ارشد دولت رسمی گفت. 5 p. m. سنا بود رای به تبرئه مغلوب ساختن پیشی جستن.

مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ فوری بود غیر منتظره محدود: او در نظر گرفته شده برای صحبت در مورد استیضاح “جعل” در روز پنج شنبه در ظهر, خرید کاخ سفید زمان بیشتری برای برنامه ریزی اظهارات خود.

یک مقام کاخ سفید گفت که تهمت می خواستم به “قرار دادن یک علامت تعجب” در مورد آنچه اتفاق افتاده است بدون در نظر گرفتن فرم صورت گرفت که پنج شنبه.

یکی دیگر از مقامات ارشد دولت گفت: نسبت ناروا داده بود بسیاری از فکر به پتانسیل اظهارات پس از تبرئه رای و امید آن خواهد بود “تنظیم مجدد چگونه به بهترین تعامل با او” این مقام گفت. “یک بار دیگر درست مانند مولر ما بدست گذشته یکی از بزرگترین ابزار اساسی برای حذف رئیس جمهور و رئیس جمهور است که توانایی به صحبت می کنند به این لحظه است.”

در ضمن بالای کاخ سفید دستیاران صرف شنبه شب جشن مدتها در انتظار تبرئه در مغلوب ساختن پیشی جستن هتل بین المللی در واشنگتن است. چند مقامات بالا و تهمت اعضای خانواده از جمله Jared کوشنر, Donald Trump Jr., Pat Cipollone جی Sekulow, کلیان کانوی و جمهوریخواه در کنگره Doug Collins خال خال شد به عنوان یک اتاق خصوصی کردن لابی ورودی در رئیس جمهور هتل در کنار دیگر مهمانان و همسران.

مغلوب ساختن پیشی جستن متفقین شد و سریع به بازیگران رامنی رای به عنوان خارج از هنجارهای حزب جمهوری خواه و یا محصول جانبی از دیرینه دشمنی میان رئیس جمهور و 2012 نامزد جمهوری خواه برای ریاست جمهوری که مغلوب ساختن پیشی جستن یک بار در نظر گرفته شده برای کابینه و پست.

پسر رئيس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جونیور رفت و پس از رامنی در توییتر و یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن قدیمی ترین دوستان سابق فرماندار جمهوریخواه نیوجرسی ، کریس کریستی ” در توییتر که رامنی و رئیس جمهور “را طولانی و پیچیده در ارتباط است. این احساس شخصی من است.”

صحبت کردن در نقاط منتشر شده توسط کاخ سفید روز چهارشنبه با اشاره به سنا محاکمه به عنوان یک “shampeachment” که ترک یک “لکه” در حزب دموکرات. “به سادگی قرار داده و خانه و دموکرات ها می خواستم برای سرنگونی نتایج انتخابات 2016 و قرار دادن یک توقف به رئیس جمهور انتخاب مجدد در سال 2020 گفت:” پیام های توزیع به تهمت متحدان.

یک تعداد انگشت شماری از متوسط از جمله سناتور دموکرات ایالت Joe Manchin از غرب ویرجینیا نیز رای به محکومیت رئیس جمهور. کاخ سفید دستیاران بازدید کرده Manchin به طور خاص به عنوان یک پتانسیل قابل انعطاف متحد. یک مقام سیاسی در روز قبل از آن که در حالی که رامنی رای باعث برخی نگرانی با میانه, Manchin “می تواند در آمده و برای پیروزی.”

Manchin و دیگر دموکرات ها نیست و نهایی استیضاح رای دو حزبی – نه تنها در راه کاخ سفید امیدوار بود.

معاون رئیس جمهور مایک پنس و مشاور امنیت ملی رابرت o’brien, در میان بسیاری دیگر تا به حال پیش بینی آینده تبرئه. مشاوران در مغلوب ساختن پیشی جستن کاخ سفید و کمپین مانده بود به استفاده مجدد از پیام های قدیمی خود را.

دبیر مطبوعاتی کاخ سفید استفانی گریشام با ارسال بیانیه ای به خبرنگاران عصر روز چهارشنبه در هجوم به “شم استیضاح تلاش است.”

“در آنچه در حال حاضر تبدیل به یک سنت مداوم برای دموکرات ها این بود که در عین حال یکی دیگر از محاکمه و تعقیب جادوگران که محروم رئیس جمهور از حقوق دادرسی و بر اساس یک سری نهفته است. تشکر. آدام شیف دروغ به کنگره و مردم آمریکا با یک کاملا ساخته شده بیانیه ای در مورد رئیس جمهور تماس تلفنی. وجود خواهد داشت هیچ عذاب?” گریشام گفت. “رئیس جمهور تهمت شده است کاملا توجیه و آن را در حال حاضر زمان برای بازگشت به کسب و کار مردم آمریکا گفت:” مغلوب ساختن پیشی جستن 2020 مدیر کمپین براد Parscale, در بیانیه ای.

“انجام هیچ چیز دموکرات ها می دانند که آنها نمی تواند ضرب و شتم او را به طوری که آنها تا به حال به استیضاح او,” او اضافه شده است. “این مصیبت وحشتناک بود که همیشه یک کمپین تاکتیک به باطل 2016 رای 63 میلیون آمریکایی و شفاف تلاش برای تداخل با 2020 انتخابات تنها نه ماه به دور است. و از آنجا که رئیس جمهور در مبارزات انتخاباتی تنها بزرگتر و قوی تر به عنوان یک نتیجه از این مزخرف این استیضاح جعل را به عنوان بدترین اشتباه در تاریخ سیاسی,” او اضافه شده است.

دارن Samuelsohn کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im