مغلوب ساختن پیشی جستن فرمانداران انشعاب در ماسک حکم

Category: پلیتیکو Comments: No comments

ملت آژانس بهداشت عمومی استدلال در یک مجله پزشکی در هفته گذشته که آمریکایی ها باید روشن و سازگار پیام برای عادی پوشیدن پارچه پوشش صورت به سرعت گسترش coronavirus.

آمریکا رهبران سیاسی ظاهرا هنوز بدست پیام.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در مصاحبه ای گفت که پخش یکشنبه که او را پشتیبانی نمی کند ملی دستور برای مردم به پوشیدن ماسک به دلیل “من می خواهم مردم به آزادی خاصی” حتی به عنوان یک گروه دو حزبی از فرمانداران تاکید بر نقش ماسک در کاهش ویروس و صرفه جویی در زندگی در کشورهای خود را.

“و من موافق نیستم با این بیانیه که اگر همه می پوشد, ماسک, همه چیز از بین می رود” رئیس جمهور ایسنا میزبان کریس والاس در مصاحبه undercutting پیام از خود دولت ،

چند ماه به همه گیر جهانی است که آلوده به 3.7 میلیون آمریکایی و کشته شدن بیش از 140 ، 000 نفر در ایالات متحده آمریکا کشور هنوز فاقد یک رویکرد واحد و یکپارچه به دست زدن به Covid-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus از جمله استفاده از پوشش صورت.

شهرستانها شهرستانها و کشورهای در حال مصرف خود را به روش برخورد با سودای ویروس است که ویران متحده در سراسر جنوب و غرب سابقه و رکورد سرعت در هفته های اخیر. در واقع فقدان یک استراتژی روشن در حال پخش است به عنوان هر دو ملت و فردی متحده سوابق مثبت coronavirus موارد و مرگ و میر در میان فشار را به طور کامل بازگشایی اقتصاد در پیش از انتخابات ماه نوامبر.

رابرت Redfield, مدیر مراکز کنترل و پیشگیری بیماری به خبرنگاران گفت: روز دوشنبه که “ما می تواند درایو این بیماری همه گیر به زمین” اگر هر کس عینک صورت پوشش بعد از چهار تا شش هفته. در یک سرمقاله منتشر شده در مجله پزشکی JAMA در شنبه Redfield و دیگر مقامات CDC ذکر شده در مطالعات مورد تایید اثربخشی پوشش صورت.

“[T]او نیازهای عمومی سازگار و روشن و جذاب, پیام عادی است که جامعه پوشش” آنها نوشت. “در این برهه حساس زمانی که COVID-19 است resurging گسترده تصویب پارچه پوشش صورت یک وظیفه مدنی یک قربانی کوچک متکی بسیار موثر کم-راه حل های فن آوری است که می تواند کمک به نوبه خود جزر و مد مطلوب در سطح ملی و جهانی تلاش علیه COVID-19.”

مغلوب ساختن پیشی جستن, اما, ارائه شده متناقض مخلوط پیام در ماسک. رئیس جمهور به نام Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی و جراح عمومی جروم آدامز برای معرفی در برابر استفاده از ماسک قبل از CDC توصیه می شود آنها را در ماه آوریل است.

“هر کس که گفت نمی پوشیدن ماسک — همه از ناگهانی همه رو به پوشیدن یک ماسک و همانطور که می دانید ماسک باعث مشکلات بیش از حد” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در فاکس نیوز مصاحبه ثبت شده در روز جمعه در کاخ سفید است. “با این حال گفت: من معتقد به ماسک. من فکر می کنم ماسک خوب هستند. اما من آن را ترک به فرمانداران.”

فرانسیس کالینز مدیر موسسه ملی سلامت آغاز شد “ملاقات با مطبوعات” در مصاحبه با ان بی سی چاک تاد روز یکشنبه در حالی که با پوشیدن ماسک.

“من قصد دارم به آن را برای این مصاحبه” کالینز گفت و اشاره کرد که هیچ کس در عرض 10 فوت او. “اما من نمی خواهم کسی به فکر می کنم که ما را به عنوان ماسک چیزی اختیاری برای افرادی که می خواهید برای محافظت از خود و مردم در اطراف آنها.”

کالینز نام آن را “عجیب و غریب” که ماسک به حال تبدیل به یک مسئله سیاسی است.

“چگونه می تواند از آن بود که چیزی به عنوان اساسی به عنوان یک بهداشت عمومی عمل است که ما شواهد بسیار قوی می تواند کمک کند به نظر می رسد به ضمیمه به مردم حزب سیاسی؟” “که ویروس بسیار اب زیر کاه و یواشکی و ما بهترین فرصتی است که برای همه ما با هم و انجام کار درست و توقف جنگ خیلی در مورد شکاف بین دیدگاه های مختلف سیاسی است که فقط در راه گرفتن.”

بیست و هشت ایالت و منطقه کلمبیا و پورتوریکو — باید در سطح ایالت ماسک حکم با توجه به ABC اخبار و تحلیل. این لیست شامل آرکانزاس و کلرادو که فرمانداران نشست مشترک مصاحبه با مارتا Raddatz در ABC “این هفته” در روز یکشنبه.

هشت در 10 آمریکایی ها گفت: آنها با پوشیدن یک ماسک و یا بیشتر از زمان با توجه به واشنگتن پست-ABC اخبار نظرسنجیاز جمله 66 درصد از جمهوری خواهان. و 60 درصد از آمریکایی ها ایران از رئیس جمهور را از دست داده و از شیوع کروناویروس. تنها 38 درصد را تایید کند.

رژیم صهیونیستی. آسا هاچینسون از آرکانزاس جمهوری گفت: او را پشتیبانی نمی کند ملی قیمومیت اما به چالش کشیده “ما رهبری ملی” به مجموعه ای به عنوان مثال با پوشیدن ماسک. مغلوب ساختن پیشی جستن, عینک, ماسک, برای اولین بار هفته گذشته در سفر به والتر رید ملی مرکز پزشکی.

هاچینسون اذعان کرد که یک ایالت منظور بود “چیزی نیست که من می خواستم برای انجام” اما او اذعان کرد که “این چیزی است که همه می توانید انجام دهید برای کاهش فشار در بیمارستان های ما به ما یک امید برای پایین آوردن آن موارد است.”

آرکانزاس ضربه اوج خود در coronavirus موارد در جولای 9. دولت به طور متوسط روزانه نزدیک به 700 مورد در هفته گذشته و بیش از 450 Covid-19 بیماران باقی می ماند در بیمارستان بستری, با توجه به وزارت بهداشت داده.

“آن را محبوب نیست. این چیزی است که ما می خواهیم انجام دهیم” هاچینسون گفت: از ماسک قیمومیت. “این اولین اهرم ما بکشید. اما از آن است که زمانی که داده ها می گوید: لازم است ما آن را انجام دهد.”

رژیم صهیونیستی. Jared پلیس کلرادو یک دموکرات موافقت کردند.

“وجود دارد هیچ فرماندار که زد به دفتر و یا تا هر روز صبح گفت:” من می خواهم مردم را به پوشیدن ماسک,’,” او گفت:. “و به همین دلیل شما می دانید, Asa حال نگرانی در مورد آن. بنابراین I.”

اما “ماسک دستور بود واقعا تصمیم گیری آسان پس از من تو را دیدم که اطلاعات” پلیس گفت:. “من فکر می کنم آنچه برای مردم مهم است بدانید این است که این است و نه ایدئولوژیک. آن را نه حزبی. آن را مبتنی بر علم. ماسک ها یک بلیط برای آزادی بیشتر. آن را می سازد آن را کمتر احتمال دارد که کسب و کار خواهد بود توقیف. آن را می سازد آن را کمتر احتمال دارد که مردم می میرند.”

Rep. دانا Shalala (D-Fla.), که در خدمت به عنوان دبیر از وزارت بهداشت و خدمات انسانی تحت ریاست جمهوری بیل کلینتون گفت Raddatz که “این ویروس از کنترل خارج شده است” در منطقه است.

فلوریدا بود 34th دولت در کشور به موضوع اقامت در خانه سفارش اما یکی از اولین متحده به آغاز بازگشایی. و با وجود اجتناب از اوایل شیوع بیماری است که برخی از کارشناسان پیش بینی دولت در حال حاضر دچار یک تمام عیار اضطراری است. فلوریدا گزارش شده بیش از 12,500 موارد در روز شنبه.

رژیم صهیونیستی. ران DeSantis یک مغلوب ساختن پیشی جستن متحد است به حالت تعلیق نوشیدن در کافه در فلوریدا. اما او گفته است که دولت نمی خواهد خاموش کردن دوباره و مخالف ساخت ماسک اجباری در سطح ایالت.

Shalala روز یکشنبه صورت گرفت موضوع را با آن موقعیت.

“ما نیاز به بستن در فلوریدا,” او گفت:. “ما خواسته ایم فرماندار به انجام این کار است. و ما حتی از او خواست به انجام ساده ترین چیزی است که نیاز به ماسک برای همه. او انجام داده است و نه آن. خوشبختانه ما شهرداران در جنوب فلوریدا انجام داده اند که. اما این فقط یک قطعه کوچک از آنجا که این بیماری نمی دانم چه شهرستان و یا چه شهر آن را در است.”

رژیم صهیونیستی. مایک DeWine از اوهایو یک جمهوری خواه هشدار داد که دولت خود را مورد بود که در آن فلوریدا بود یک ماه پیش.

“ما بسیار نگران” او گفت: “دیدار با مطبوعات است.” “این فقط در مورد ماسک ،

DeWine گفت دولت او آغاز خواهد شد در حال اجرا در تلویزیون تبلیغات برای ترویج پوشیدن ماسک و ماسک های بیشتر مقرر می آیند در شهرستان و یا حتی در سطح دولت است.

“ما در یک زمان بسیار مهم است.” “و به طوری که در این هفته شما می توانید خیلی بیشتر شهرستانهای زیر آن ماسک مورد نیاز است. بنابراین ما قطعا نمی خواهد رد رفتن سطح ایالت. ما قطعا به دنبال آن است.”

می سی سی پی را جمهوری خواه فرماندار تیت ریوز گفت: در سی ان ان “وضعیت اتحادیه” که “آن را در مورد کلمات مورد نظر شما نوشتن در صفحه” یا “کلمات مانند دستور.” آن را در مورد گرفتن اکثریت شهروندان به انجام کار درست او گفت: مانند پوشیدن ماسک در مکان های عمومی و اجتماعی حفظ فاصله.

“بهترین راه برای انجام این کار است به برجسته این شهرستان که در آن آن را بیشتر مورد نیاز است” ریوز گفت. “اگر من بر این باور بودند که [یک ایالت دستور] بهترین راه برای صرفه جویی در زندگی در دولت من, من می خواهم آن را انجام داده اند مدت زمان طولانی در پیش است.”

Redfield, CDC, مدیر نیز هفته گذشته هشدار داد که این پاییز و زمستان آینده می تواند “یکی از سخت ترین زمان است که ما با تجربه در آمریکایی سلامت عمومی است.” مغلوب ساختن پیشی جستن اما گفت که او فکر نمی کند Redfield در واقع می داند.

“من فکر نمی کنم هر کسی می داند که با این کار” به رئيس جمهور است. “این است که بسیار روی حیله و تزویر معامله است. همه فکر می کردند در این تابستان این امر از بین برود و این امر دوباره در پاییز.”

“آنها خیلی اشتباه” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: از دولت او را برتر مقامات بهداشت و کارشناسان.

پس از تماس با Fauci این NIAID مدیر یک “جنجال آفرینی” است که اشتباه بود زمانی که او گفت این ویروس را منتقل می کند و توصیه می شود در برابر سفر از چین فاکس نیوز’ والاس گفت: رئیس جمهور است که او می خواهم اشتباهات به عنوان به خوبی.

“من حدس می زنم همه اشتباهات” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “من خواهید بود راست در نهایت. من حق خواهد بود در نهایت. شما می دانید من گفت: “آن را به ناپدید می شوند.’ من دوباره آن را می گویند.”

“من درست شده احتمالا بیش از هر کس دیگری,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>