مغلوب ساختن پیشی جستن کمک های مالی عفو به دور دیگری از مردم او را دیدم در فاکس نیوز

Category: دیلی بیست Comments: No comments

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه اعطا بخشش به 11 نفر از جمله چند محکوم felons که یا فاکس اخبار به طور منظم و یا شده اند و پشتیبانی توسط رئیس جمهور مورد علاقه کابل-شبکه خبر.

در میان کسانی اعطا عفو یا جمله commutations بودند سابق فرماندار ایلینویز راد Blagojevich بود که محکوم به 14 سال در زندان برای تلاش برای فروش سابق رئیس جمهور اوباما در سنا صندلی; سابق پلیس شهر نیویورک کمیسر برنارد Kerik بود که محکوم به چهار سال 2010 برای مالیات تقلب و دروغ گفتن به فدرال و مایکل Milken به “اوراق قرضه پادشاه” که در اوایل 1990s خودی-تجارت محکومیت ساخته شده است او یک پسر پوستر از جرم یقه سفید.

جای تعجب نیست یک کلید نفوذ است که منجر به مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم گیری در خصوص آن را به عنوان مربوط به Blagojevich شد فاکس نیوز. همان می تواند تا حدودی می شود گفت: این تصمیم در Kerik مکرر رادیو فردا مهمان که عفو شد و با حمایت چندین شبکه ستاره; Milken که عفو شده توسط فاکس کسب و کار شبکه میزبان و تهمت وفادار Maria Bartiromo; و آنجلا استانتون گاه به گاه pro-مغلوب ساختن پیشی جستن TV دانشمند که عفو تحت فشار قرار دادند مکرر رادیو فردا مهمان و انجیلی رهبر Alveda پادشاه.

صحبت با خبرنگاران در روز سه شنبه تهمت ساخته شده از فاکس نیوز, ارتباط کاملا روشن گفتن به خبرنگاران گفت که او تصمیم به رفت و آمد بقیه Blagojevich را از جمله به دلیل او می خواهم دیده می شود فرماندار سابق و همسر پتی Blagojevich شفاعت او را در مورد فاکس.

“من به تماشای همسر خود را در تلویزیون” مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد و اضافه کرد که او نمی دانم فرماندار سابق “بسیار خوبی” با وجود Blagojevich حضور در مشهور شاگرد سال پیش.

در اواسط سال 2018 رئیس جمهور بارها و بارها خواسته نزدیک مشاوران به کشف یک Blagojevich عفو و در حالی که انجام این کار یقین اشاره کلیپ های او می خواهم دیده می شود در فاکس از جمله یک بخش رسمی تهمت مشاور جانین Pirro آخر هفته نشان می دهد با توجه به منابع مالی که به طور مستقل مورد بحث و بررسی این موضوع با رئیس جمهور در آن زمان است.

با توجه به رسانه های لیبرال-ناظر Media Matters for America, پتی Blagojevich در زمان به روباه برنامه نویسی در مارس 2018 به فشار برای شوهرش حکم به کاهش ساخت حداقل هفت حضور در برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن مورد علاقه ساعات پر بیننده نشان می دهد مانند Tucker Carlson امشب و این Ingraham زاویه.

میزبان در ضمن حتی نمی زحمت با ظرافت در طول مصاحبه. مثلا Tucker Carlson خواسته خانم Blagojevich آنچه که او می گویند “اگر شما می تواند صحبت می کنند به رئیس جمهور.”

Kerik در ضمن شده است مهمان مکرر از فاکس نیوز پر بیننده های برنامه نویسی برای چندین سال به طور کلی ارائه در هوا انتقاد از نحوه دموکرات اداره پلیس شهر نیویورک بخش و عدالت کیفری به طور کلی.

در آنچه که می تواند سخاوتمندانه تواند به عنوان نکته جالب Kerik به نظر می رسد شب قبل از عفو خود را در Tucker Carlson امشب به راه آهن در برابر وثیقه اصلاحات در نیویورک در حالی که اصرار شدیدتر مجازات برای مجرمان این ادعا جرم و جنایت پایین بود که اداره پلیس افزایش دستگیری برای “پریدن گردان” و دیگر سطح پایین جنحه.

Kerik نیز استفاده شده است به عنوان یک مغلوب ساختن پیشی جستن-دوستانه منتقد به اصطلاح “دولت عمیق” در رادیو فردا امواج رادیو و تلویزیون در یک نقطه برای دفاع از دستگیری مجلس نانسی پلوسی و خانه هوش رئیس کمیته آدام شیف (D-CA) برای تلاش برای انجام یک “اقدام به کودتا” از مغلوب ساختن پیشی جستن با خلاف کاران شکایت و اعلام جرم پرس و جو.

با توجه به کاخ سفید Kerik را عفو شده توسط Fox News ستاره مانند Geraldo ریورا و Judge Andrew Napolitano. علاوه بر این دولت گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل شخصی رودی جولیانی—مکرر مفسر فاکس نیوز—حمایت از تصمیم گیری است.

در حالی که اوراق قرضه king Michael Milken است نه یک فاکس نیوز به طور منظم هر اندازه گیری توسط خود عفو شد حمایت Bartiromo و در عین حال یکی دیگر از فاکس ستاره است که بدل به سخنگوی غیر رسمی و مشاور رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

علاوه بر این آنجلا استانتون که عفو برای او برای نقش خود را در یک سرقت لوکس-خودرو حلقه به نظر می رسد در فاکس نیوز به عنوان یک حرفه ای-مغلوب ساختن پیشی جستن مفسر—بسیار شبیه به مادر تعمیدی او Alveda شاه که مورد حمایت عفو او را اغلب با این استدلال که دموکرات ها می خواهند بیشتر زنان فقیر از رنگ به سقط جنین.

حضور در فاکس نیوز و فاکس کسب و کار—دو نفر از مغلوب ساختن پیشی جستن شبکه های مورد علاقه—محبوب کشتی برای کسانی که به دنبال به را خود مورد عفو یا بخشش به طور مستقیم به رئیس جمهور حریص مصرفی از تلویزیون و کابل خبر داد. برجسته ترین مثال بود پایدار و موفق و از پشت-صحنه های مبارزات انتخاباتی در فاکس به لابی مغلوب ساختن پیشی جستن به اعطای عفو به متهم و محکوم آمریکایی جنایتکاران جنگی. فاکس و دوستان آخر هفته میزبان پیت Hegseth بود و سر دسته آن بسیار بحث برانگیز تلاش است.

“[تهمت] می داند که چگونه مردم را به بازی این بازی گفت:” یک منبع نزدیک به رئیس جمهور. “او حتی به من گفت قبل از اینکه چیزی به اثر” تمام این افراد را گرفتن خود را در فاکس نیوز التماس من برای عفو,’ بنابراین او خود آگاهانه در مورد این مسائل. اما مهم نیست که آن را هنوز هم دارای یک اثر در او.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>