مغلوب ساختن پیشی جستن محتضر برای یک استراتژی برای کمک به سخت ضربه جوامع

Category: پلیتیکو Comments: No comments

تقریبا یک ماه پیش به عنوان coronavirus تحمیل یک outsized تلفات در گروه های آسیب پذیر در سراسر امریکا رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تبدیل به یک under-the-رادار مجلس شورای اسلامی به سرعت تعیین کنید که چگونه دولت فدرال “می تواند بهترین پشتیبانی اقلیت و مضطرب جوامع است.”

کمی از آن آمده است. کاخ سفید فرصت و تجدید حیات شورای repurposed با مغلوب ساختن پیشی جستن در تاریخ 22 آوریل برای مقابله با این بیماری همه گیر را نامتناسب آسیب به جوامع رنگ است هنوز هم مونتاژ طرح های پیشنهادی برای کاهش نژادی و نابرابری های سلامت شده اند که بزرگ شده با شیوع کروناویروس با توجه به چهار نفر آشنا با برنامه ریزی.

نزدیک به سه ماه به همه گیر مقامات دولت هنوز در تلاش برای تدوین یک طرح جامع برای کمک به جوامع اقلیت — به خصوص آمریکایی های آفریقایی تبار و لاتین — آمار نامتناسب با ویروس. نصب نگرانی در مورد غیر قابل دسترس تست و بالا بستری نرخ برجسته سوراخ خمیازه در مغلوب ساختن پیشی جستن همه گیر پاسخ — نگرانی است که همچنین تهدید به گلوله کمانه دار زدن از طریق رئیس جمهور 2020 انتخاب مجدد عملیات شش ماه از روز انتخابات.

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین مقامات که ماه را صرف سرمایه گذاری در کمک رسانی به سیاه و لاتین رای دهندگان پیش از ماه نوامبر در حال حاضر در صورت انجام وظیفه ای دشوار از آشنائی جوامع بوده که ویران شده توسط ویروس ها و سرخوردگی هستند با آنچه که آنها درک بدون زرق و پاسخ از دولت.

یک مقام ارشد دولت رسمی آشنایی با شورای اسلامی است که به رهبری مسکن و توسعه شهری وزیر بن کارسون گفت: این گروه همچنان سیاست های پیشنهادی از سازمان های فدرال و خواهد شد با ارائه یک طرح برای مغلوب ساختن پیشی جستن “در آینده نزدیک است.” این شورا برگزار شد بحث و گفتگو با سناتور. تیم اسکات (R-S. C.) یک معمار فدرال فرصت منطقه برنامه و دو دستیاران به مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور ارشد و پسر در قانون Jared کوشنر.

تاخیر در مقابله با نامتناسب مرگ و میر و نرخ ابتلا به عفونت و فشار مالی در جوامع اقلیت — برخی از شدید ترین از coronavirus بحران — تأکید چالش مقامات دولت به عنوان آنها دست و پنجه نرم کردن با وخیم بحران بهداشت عمومی.

“وزیر کارسون قرار بود به برخی از ابتکار عمل برای مقابله با این, اما من شنیده ام چیزی از آن. آن را سخت به انتقاد از استراتژی خود را به استثنای نژادی و اختلاف مسائل هنگامی که وجود دارد به نظر نمی رسد به هر گونه استراتژی در همه,” گفت: تشکر. دن Kildee (D-Mich.), که شرکت در یک تماس تلفنی با معاون رئیس جمهور مایک پنس و آمریکا در ماه گذشته که در آن نگرانی در مورد محروم جمعیت بارها و بارها پیش آمد.

پنس نیز مورد بحث و بررسی این موضوع را با شهردار شیکاگو لری Lightfoot که در شهر دیده می شود آمریکایی آفریقایی تبار ساکنان تسلیم شدن به این ویروس در حدود شش برابر رای سفید ساکنان با توجه به تجزيه و تحليل داده ها توسط شیکاگو تریبون. معاون رئیس جمهور دخالت هر چند با استقبال رهبران دولت که ستایش او در پاسخ به اشتباه برخی از مقامات دولت که گفت معلوم بود که رهبری دولت در پاسخ به نژادی و اقلیت های قومی است که نشان داد یک آسیب پذیری خاص به رمان coronavirus.

کارسون اسکات و دو کوشنر متحدان در داخل کاخ سفید از نوآوری آمریکا باید همه ادعا دخالت و رهبری جدا کردن تماس های تلفنی و جلسات مجازی در مورد این موضوع. ارشد گفت: دولت کارسون “است که بحث های پیشرو و ما قطعا کار با سناتور اسکات و داشتن مشترک گفتگو با کاخ سفید است.”

“بسیاری از این است که رفتن به استفاده از مراقبت عمل می کنند و همچنین کنار هم قرار دادن طرح های پیشنهادی برای تقویت بهداشت عمومی و توانمند سازی بخش های کسب و کار در این جوامع به بهتر بازیابی خواند و افزود: با استناد به 2 تریلیون دلار coronavirus پاسخ لایحه که کنگره با تصویب در ماه گذشته.

مقامات دولت از جمله کارسون برگزار شد بحث های متعددی با سازمان ها در جوامع شهری و همچنین محلی و مقامات دولتی. دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany به خبرنگاران گفت: این هفته دولت قبلا کنار 2 میلیارد دلار برای بیمارستان ها در جوامع محروم از 12 میلیارد دلار استخر ارائه دهنده امداد پرداخت.

تهمت نیز بارها و بارها بر 30 میلیارد دلار از چک حفاظت منابع مالی بود که در کنار مجموعه ای کوچکتر وام گیرندگان از جمله اقلیت متعلق به کسب و کار. در طول یک فاکس نیوز تاون هال 3 مه رئیس جمهور گفت که انتشار یک گزارش در عرض دو هفته ترسیم برنامه های بیشتر به آدرس “کاملا disproportional اثر” Covid-19 تا به حال در اقلیت نژادی.

یک سخنگوی کاخ سفید پاسخ نمی دهند به درخواست های متعدد برای اظهار نظر در مورد وضعیت چنین گزارش.

کمبود اطلاعات در مورد دولت فدرال قصد دارد به اصلاح شکست که تشدید این بیماری همه گیر و تاثیر آن بر جوامع رنگ را متوقف کرده است رئیس جمهور و یا مبارزات انتخاباتی خود را — با استفاده از این موضوع به نونهالان در تعقیب خود را از سیاه پوست و لاتین کرد.

در روز سه شنبه مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین گفت: در یک ایمیل انفجار که رئیس جمهور است “اولویت جوامع محروم” و سرپرستي “بزرگترین بسیج [دولت فدرال] پس از جنگ جهانی دوم است.” این کمپین همچنین شامل “Black voices برای مغلوب ساختن پیشی جستن” گردهمایی با ارشد تهمت کمپین مشاور کاترینا پيرسون در آن هفتگی برنامه نویسی پس از همه گیر مجبور ترین 2020 کمپین حوادث به مجازی (persian).

یک Facebook تصویری ارسال شده توسط کمپین در هفته گذشته تبلیغ رئیس جمهور خرید 250 burritos از لاتین متعلق به رستوران در طول یک رویداد تهمت سرويس رايگان فورشيرد در یک N95 ماسک کارخانه در شهر فینیکس, Ariz.

با این وجود اقلیت رای دهندگان همچنان به رئیس جمهور کم نشانه های خود را برای دست زدن به از شیوع کروناویروس که ادعا کرده بیش از 80,000 آمریکا زندگی می کند پس از فوریه.

تنها 21 درصد از پاسخ دهندگان آمریکایی و 35 درصد از اسپانیایی ها گفت: آنها تایید تهمت رویکرد به Covid-19 در یک صبح مشورت نظرسنجی صورت گرفته در اواخر ماه آوریل همان هفته رئیس جمهور پیشنهاد مصرف خانگی ضد عفونی کننده می تواند محافظت از آمریکایی ها از ویروس. جداگانه نظرسنجی سی ان ان منتشر شد در این هفته متوجه شد که 69 درصد از غیر سفید رای دهندگان رد تهمت را از دست داده و از شیوع ویروسی.

“مشکل برای ما وجود دارد این است که هیچ خبر خوبی در افق” گفت: یک فرد نزدیک به مغلوب ساختن پیشی جستن و مبارزه است. “حتی زمانی که روزانه موارد آهسته آن را در سال برای جوامع محروم به بازسازی خود و رئیس جمهور تهمت ندارد لوکس از زمان در حال حاضر.”

یکی از تکرار شکایت مقامات دولت مواجه شده اند به کار می کنند به آدرس Covid-19 مخربی بر نژادی و اقلیت های قومی شده است یک تست کمبود در جوامع که مستعد هستند به این ویروس به دلیل موجود خطرات زیست محیطی و بهداشتی اساسی عوامل است.

تشکر. بابی راش (D-بیمار است.) گفت: در یک op-ed در روز پنج شنبه است که در حالی که آزمایش افزایش یافته است و در “سفید مرفه جوامع … بیشتر COVID-19 موارد و مرگ و میر در کم درآمد جوامع اقلیت” رخ داده است.

“ما باید داده ها را به دقت اشاره کردن که در بالاترین خطر در این بیماری همه گیر و به شناسایی عوامل است که قرار دادن آنها در معرض خطر است. آن زمان ما, قرار دادن دو و دو با هم و آن را تست و ردیابی تماس به جوامع که به آن نیاز دارید” نوشت راش است که تلاش برای ایجاد یک 100 میلیارد دلار کمک مالی برنامه برای افزایش همراه تست و درب-به-درب توسعه در جوامع اقلیت.

Adm. برت Giroir این دولت تزار در Covid-19 تست گفت: در یک کنفرانس خبری در کاخ سفید به باغ گل رز در روز دوشنبه که دولت برنامه ریزی برای اعلام یک قرارداد در آینده نزدیک به “تضمین یک شبکه ملی دولت محلی و سازمانهای مبتنی بر جامعه” به ارائه نژادی و اقلیت های قومی با بهبود دسترسی به آزمایش و مراقبت است.

به امید جلوگیری از جمعیت اقلیت از احساس نادیده گرفته شده توسط دولت در پاسخ به Covid-19, کوشنر به تازگی شصت و دو نفر از دستیاران بروک رولینز و جعفر’Ron اسمیت به کار با HUD مقامات و دیگران در پاسخ به اقلیت ها و مسائل خاص مربوط به virus.

پسر رئيس جمهور در قانون به مدت طولانی استدلال کرد که دو یا سه نقطه به دست آوردن در پشتیبانی از مغلوب ساختن پیشی جستن که موفق به رسیدن به دو رقم در میان رای دهندگان سیاه در سال 2016 می تواند کمک به جبران خود را کاهش درخواست تجدید نظر با دیگر جمعیت که راه خود را به مناسبت انتخاب مجدد سخت تر در تعداد انگشت شماری از نوسان متحده است.

یک کمپین گفت: “به منظور زنده ماندن نوامبر مسابقه مغلوب ساختن پیشی جستن نیاز به غذا خوردن به حمایت قاطع خود را به احتمال زیاد رقیب سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن برخوردار است در میان آمریکایی های آفریقایی تبار را در حالی که همچنین تقویت درخواست تجدید نظر خود را در میان غیر کالج تحصیل سفیده.

مشکل این است که تهمت را منحصر به فرد قدرت با غیر سفید رای دهندگان — خود را دست زدن به اقتصاد ایالات متحده — ناپدید شده است به عنوان قابل اعتماد صحبت کردن نقطه در coronavirus عصر. از تجمعات انتخاباتی در جوامع اقلیت به سخنرانی در مقابل محافظه کار سیاه مخاطبان جمهور رایج ترین خودداری شده است در مورد نرخ بیکاری پایین و ثابت رشد دستمزد دو آثار قبل از coronavirus اقتصاد است.

یک وزارت کار گزارش جمعه گذشته قرار داده ناگهانی سقوط اقتصادی در شرایط وخیم برای جوامع اقلیت: نرخ بیکاری برای آمریکایی های آفریقایی تبار بیش از دو برابر در ماه آوریل به بالاترین نرخ (16.7 درصد) از سال 2010 در حالی که نرخ بیکاری برای Latinos رز به 18.9 درصد است.

“آخرین بار آن بود ‘جهنم چیست و آیا شما به از دست دادن؟’ در حال حاضر شما آنها را نشان می دهد که آنها به دست آورده ایم از رئیس جمهور تهمت و آنچه که بیشتر آنها به دست آورید اگر آنها چهار سال بیشتر از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن” کوشنر گفت: در یک مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین جلسه در ماه فوریه است.

در ازای یک کمپین پیام که به سه ماهه چهارم اقتصادی تک به تک مغلوب ساختن پیشی جستن پیش بینی کرده است — از جمله آنچه در آن می توانید انجام دهید برای اقلیت کارگران — رئیس جمهور به تازگی شروع به شکایت در مورد سلف خود را به روش قبلی بهداشت جهانی بحران و تعمیم رسوایی او را به عنوان “Obamagate.”

“ما در حال گرفتن علائم بزرگ برای دست زدن به این بیماری همه گیر کوروناویروس به خصوص از اوایل بان کی مون از مردم از چین, عفونی, منبع, ورود به ایالات متحده آمریکا. که در مقایسه با اوباما/Sleepy جو فاجعه شناخته شده به عنوان آنفلوآنزای H1N1. علائم ضعیف بد نظرسنجی – یک سرنخ وجود ندارد!” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی آخر هفته گذشته.

هر چند این رویکرد گیج برخی از مقامات کاخ سفید و دیگران می گویند که رئیس جمهور است و منتظر لحظه مناسب به تمرکز بر جوامع اقلیت — و اجازه می دهد مقامات دولتی را به سرب در ضمن. این می تواند قبل از پایان ماه مه با توجه به دو مقامات دولت که رئيس جمهور گفت: در حال برنامه ریزی یک اطلاعیه در مورد تلاشهای دولت خود برای بهبود مراقبت های پزشکی و شرایط اقتصادی در جوامع از رنگ.

Kildee دموکراتیک کنگره از میشیگان گفت که در حالی که دولت های اخیر فشار برای افزایش تست در شیوع مناطق و آدرس پزشکی کمبود عرضه تا به حال یک تاثیر مثبت در جوامع در سراسر دولت خود او امیدوار است کاخ سفید را طرح واضح تر نسخه برای جمعیت اقلیت و پیاده سازی آنها را در یک مد به موقع.

“بدیهی است که همه ما انجام بهتر آن کمک می کند تا همه به طوری که پاسخ های بهبود یافته آن مثبت بوده است در اینجا در میشیگان,” او گفت:. “اما شما هنوز هم یک اختلاف و تجربه من با دولت بوده است که آنها به طور کامل قادر به گفتن کلمات درست آنها فقط نمی نمیفهمد چگونه برای اجرای یک دولت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>