مغلوب ساختن پیشی جستن را تحسین کرد ‘پیشرفت فوق العاده ای در Covid-19 واکسن

Category: پلیتیکو Comments: No comments

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه تبلیغ “پیشرفت فوق العاده ای” در مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس و گفت: توسعه درمان و واکسن است که “فوق العاده است.”

“از نظر حمل و نقل و تدارکات ما بیش از 2 میلیون و آماده رفتن — اگر آن را چک کردن برای ایمنی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: از این واکسن در حال حاضر در حال توسعه و آزمایش هیچ یک از آن هنوز ثابت شده بی خطر و موثر در برابر ویروس.

این ادعا که 2 میلیون دوز در حال حاضر تولید شده تعجب برانگیز بود و نه کاخ سفید و یا وزارت بهداشت و خدمات انسانی در پاسخ به سیاست سوالات که در آن از چندین شرکت در حال حاضر در حال توسعه یک واکسن است که بسیار در دسترس در حال حاضر و یا چه رئیس جمهور با اشاره به.

تهمت نیز تکرار پیش بینی او که یک واکسن خواهد بود توسعه یافته قبل از پایان سال — یک جدول زمانی خود را بالا بهداشت مقامات گفته اند ممکن است اما به دور از خاص. ایجاد واکسن برای بیماری های جدید به طور کلی چندین سال — اگر آنها در همه کار.

“من گفت: تا پایان سال, من فکر می کنم از آن خواهد شد خیلی زودتر از آنچه که او گفت:” از روز شنبه و به نام توسعه یک واکسن در زمان ثبت “آسان است.”

در نزدیک به یک ساعته سخنرانی در باغ گل رز تهمت شروع به پریدن کرد از اقتصاد به تظاهرات علیه خشونت های پلیس را در جریان همه گیر ستایش آن است که باید نقل مکان کرد و به سرعت به بازگشایی اقتصاد خود و انتقاد از کسانی که نگه بهداشت عمومی اقدامات در محل. او صحبت از پیشرفت های بزرگ در برابر ویروس حتی به عنوان موارد ظهور در بسیاری از کشورهای.

“ما می خواهیم این مستند به پایان متحده,” او گفت:. “ما ممکن است برخی از اون سوی خاکستر سوخته و یا برخی از خاکستر و یا شعله های آتش [از coronavirus] آیند اما ما آنها را خواهیم پایکوبی آنها.”

او همچنین نادرست ادعا کرد که ایالات متحده منجر جهان در coronavirus موارد به دلیل آن منجر جهان در تست. در حالی که بهبود تست نرخ پیدا کرده اند بیشتر موارد وجود دارد خواهد بود حتی بیشتر موارد بدون ramped تا تست به عنوان حامل بدون علامت خواهد unknowningly گسترش ویروس.

مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت کرد دوشنبه با مقامات دولت بسته بندی محکم در اطراف او هیچ یک از آنها با پوشیدن ماسک. و درست قبل از رویداد شروع به کاخ سفید نقل مکان کرد و خبرنگاران صندلی باید خیلی به هم نزدیک بیش از شش پا از فاصله توصیه شده توسط مراکز کنترل بیماری.

“من متوجه شما در حال شروع به گرفتن بسیار به هم نزدیک — به نظر می رسد خیلی بهتر است من باید بگویم,” او گفت:.

مشاوران اقتصادی و مقامات flanked تهمت و هیچ سلامتی رسمی صحبت می کرد در این رویداد است.

اما در حالی که رئیس جمهور صحبت کرد CDC مدیر رابرت Redfield توییتی که coronavirus است “مهم بهداشت عمومی چالش به صورت ملت ما در بیش از یک قرن است.”

“این است که بافتن راه خود را از طریق ما آگاهی اجتماعی ما بیان بیرون و ما اندوه” Redfield نوشت.

ایالات متحده در حال حاضر 1.88 میلیون مورد تأیید و 108,664 مرگ و میر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز Coronavirus مرکز منابع.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>