مغلوب ساختن پیشی جستن توقف که بودجه نقض همان قانون به اوکراین کمک یخ آمریکا می گویند

Category: پلیتیکو Comments: No comments

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توقف به سازمان بهداشت جهانی کمک های مالی غیر قانونی است و نقض همان هزینه های دولت فدرال قوانین به اوکراین کمک های یخ که تا حدودی به خواسته خود استیضاح خانه دموکرات روز چهارشنبه گفت:.

مجلس نانسی پلوسی گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم است “خطرناک و غیر قانونی خواهد بود به سرعت به چالش کشیده” را بدون توضیح در آنچه عمل خاص ممکن است گرفته شود.

اما یک مقام ارشد دولت رسمی ادعا که زبان در جدید ترین هزینه های لایحه برای وزارت امور خارجه و دیگر کمک های خارجی برنامه به مغلوب ساختن پیشی جستن “گسترده و اختیار” در پول خرج کردن را به خود اختصاص داده که از جمله ممکن است تغییر مسیر از سازمان بهداشت بودجه به دیگر بین المللی باعث می شود پس از اجرایی کامل بررسی بودجه در دو تا سه ماه است. مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام نظر در همان زمان او گفت که بودجه خواهد بود متوقف شد.

آمریکا برای ماه homed در دولت تلاش کند, توقف یا تغییر مسیر دلار اختصاص کنگره برای برآوردن تهمت شخصی اولویت های سیاست و به آنها گفت: این یک مثال دیگر است.

گفتند یک تصمیم صادر شده توسط دفتر پاسخگویی دولت در ماه ژانویه نیز به ناروا را علیه کسانی که دریافت 400 میلیون دلار از ایالات متحده در هر سال است. آمریکا بزرگترین کمک کننده به این سازمان که در عمل در $4.8 میلیارد دلار بودجه سالانه.

گائو به این نتیجه رسیدند که تهمت شکست قانون زمانی که او متوقف شد صدها میلیون دلار در بحرانی کمک نظامی به اوکراین در تابستان گذشته اعلام کرد که رئیس جمهور نمی تواند “جایگزین خود را اولویت های سیاست برای کسانی که در کنگره تصویب شده است به قانون است.”

دموکرات ها گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن در حال شکستن است که قانون دوباره. “در تلاش برای منحرف کردن سرزنش رئیس جمهور تهمت نقض همان گذراندن قوانینی که آورده خود را در مورد استیضاح,” اوان Hollander یک سخنگوی خانه تخصیص بودجه کمیته در بیانیه ای گفت: در روز چهارشنبه.

“رئیس جمهور ندارد یک جانبه قدرت به خودداری آمریکا ارزیابی سهم به سازمان بهداشت جهانی” او گفت:. “علاوه بر امتناع از صندوق این است که یک مرحله احمقانه که تنها تضعیف بین المللی ابزار برای مبارزه با این بیماری همه گیر و جهانی آینده بهداشت و درمان اضطراری.”

اما یک مقام ارشد دولت رسمی با اشاره به زبان های موجود در مالی 2020 تخصیص قانون نیاز است که دولت صرف پول در “هزینه های لازم نیست و در غیر این صورت ارائه شده برای, برای دیدار با تعهدات سالانه عضویت در انجمن بین المللی چند جانبه سازمان است.” زبان ندارد مشخص است که دلار باید جریان به کسی که این مقام گفت.

“ما باور داریم که به موجب تخصیص بودجه ما صلاحدید گسترده ای که به صرف پول” دولت رسمی گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد سه شنبه شب که او را ضربه مکث در سازمان بهداشت بودجه به مدت 60 تا 90 روز در حالی که خود دولت بررسی این گروه را از دست داده و از شیوع کروناویروس متهم که از بی مهارت پاسخ و عدم ارتباط این بیماری را تهدید.

به طور مشابه دولت گفت: آن را متوقف 400 میلیون دلار کمک نظامی به اوکراین در تابستان گذشته در حالی که آن را انجام سیاست “بررسی” با مقامات دولت گفت که آنها می خواستند برای اطمینان از کشورهای دیگر در حال کمک سهم خود را به منطقه شرقی اروپا.

در ماه ژانویه گائو به این نتیجه رسیدند که رئیس جمهور نمی تواند خودداری بودجه برای یک سیاست دلیل, به دلیل آن را نقض Impoundment کنترل قانون 1974 قانون است که به شدت محدودیت قوه مجریه اقتدار به تغییر congressionally اختصاص بودجه. گزارش فروختن یک بارها اعلام دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم به نگه داشتن کمک های عقب: که آن را قانونی ورزش از رئیس جمهور قدرت.

“ما مخالف با گائو نظر” OMB سخنگوی راشل Semmel گفت: در آن زمان. “OMB با استفاده از آن تقسیم قدرت برای اطمینان از مالیات دهندگان دلار به درستی صرف سازگار با رئیس جمهور اولویت ها و با قانون است.”

چهار مقام ارشد دولت رسمی استدلال می کرد که چگونه کاخ سفید به دخالت بودجه که کاملا مسئله جداگانه است.

بسیاری از قانونگذاران جمهوریخواه کنگره باید همسان مغلوب ساختن پیشی جستن انتقاد از کسانی که بیش از چند هفته گذشته متهم این سازمان از در نظر گرفتن احترام به استقرار دولت چین خواستار تحقیقات در این گروه همه گیر پاسخ و خواستار استعفای که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus.

“آن زمان که رهبری ثابت کرده است که بی کفایت و نشان داده شده است شواهد از چین تعصب” سناتور. لیندزی گراهام (R-S. C.) یک متحد نزدیک رئیس جمهور و رئیس مجلس سنا تخصیص پنل که نظارت بر کمک های خارجی توییتی در روز یکشنبه است. “قطع کمک های مالی به این که در این زمان به سمت راست حرکت می کند.”

دیگران مانند آمریکا اتاق بازرگانی اذعان کرد که نیاز به اصلاحات در حالی که تاکید بر این که بودجه یخ می تواند باعث بیش از آسیب خوب به عنوان coronavirus همچنان گسترش جهانی.

“اتاق پشتیبانی از اصلاح اما کاربردی سازمان بهداشت جهانی و ایالات متحده به رهبری و دخالت ضروری برای حصول اطمینان از شفافیت و پاسخگویی به جلو رفتن گفت:” مایرون درخشان, معاون اجرایی رئیس جمهور و رئیس امور بین الملل اتاق, در بیانیه ای.

“با این حال برش که بودجه در طول COVID-19 همه گیر است نه در منافع ایالات متحده با توجه به سازمان نقش حیاتی در کمک به کشورهای دیگر — به خصوص در کشورهای در حال توسعه — در پاسخ آنها.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>