مغلوب ساختن پیشی جستن توقف کمک های مالی به کسانی که انتقاد گروه pandemic پاسخ

Category: پلیتیکو Comments: No comments

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد سه شنبه شب که او توقف کمک های مالی به سازمان بهداشت جهانی در حالی که خود دولت بررسی این گروه را از دست داده و coronavirus آن را متهم به بی مهارت پاسخ و عدم ارتباط این بیماری را تهدید.

حرکت به شرح زیر است هفته از مغلوب ساختن پیشی جستن را تشدید حملات به سازمان ملل و سازمان بهداشت و درمان به عنوان او به دنبال منحرف کردن موشکافی خود را اداره کند در واکنش به شیوع.

ایالات متحده کمک بیش از هر کشور دیگری را که در بیش از 400 میلیون دلار در سال است. قطع کمک های مالی به این گروه که معادل 4.8 میلیارد دلار بودجه سالانه خواهد بود یک ضربه عمده به سازمان به عنوان آن را انجام واکسن آزمایش های توزیع کیت های آزمایش و توصیه می کند دولت ها در سراسر جهان است.

“با شیوع Covid-19 گیر ما نگرانی عمیق که آیا امریکا سخاوت قرار داده شده است به بهترین استفاده ممکن است” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در طول شبانه اش نشست خبری.

حرکت سریع درو مقاومت از جامعه پزشکی که گفت: آن را تضعیف تلاش جهانی برای مبارزه با یک بیماری است که بیمار نزدیک به 2 میلیون نفر در سراسر جهان و هنوز هم ثابت شده هیچ درمان یا واکسن.

“مبارزه با جهانی همه گیر نیاز به همکاری های بین المللی و تکیه بر علم و اطلاعات گفت:” پاتریس هریس رئیس انجمن پزشکی آمریکا که خواست دولت برای تجدید نظر کند.

مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه متهم کرد که از “شدت mismanaging و پوشش گسترش coronavirus” و به نام مخالفت خود را با ایالات متحده محدودیت های مسافرتی در چین در شیوع بیماری در اوایل سال “فاجعه بار باشد.” در حالی که تماس از جمله ممنوعیت سفر “اثر و در اکثر مواقع” در آن زمان این گروه را اعلام کرد که آنها می توانید خرید کشورها هم به “برای شروع و اجرای موثر آمادگی اقدامات است.”

اما برگ برنده دولت حیف و میل زمان خریداری شده توسط محدودیت های مسافرتی عدم به سطح شیب دار بالا تشخیصی تست و آماده سازی سیستم مراقبت های بهداشتی برای افزایش coronavirus بیماران. که اعلام coronavirus یک اورژانس بهداشت جهانی در اواخر ماه ژانویه در زمانی که تهمت بود هنوز هم کم اهمیت جلوه دادن بیماری و نقشه کشی گمراه کننده مقایسه به آنفولانزای فصلی.

مغلوب ساختن پیشی جستن خود را اعلام نکرده ملی اورژانس تا اواسط ماه مارس تا به حال مورد ستایش قرار داد چین پاسخ اولیه به این بیماری همه گیر تا چند هفته پیش حتی به عنوان کارشناسان بهداشت عمومی هشدار داد دولت چین نمی شد به طور کامل در آینده در مورد این رمان بیماری است.

مغلوب ساختن پیشی جستن به پایان رسید سه شنبه شب جلسه بدون اجازه می دهد سلامت خود مراقبت مشاوران به هر سوال در یک استراحت با عمل معمول.

در اوایل روز شنبه یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن را بالای مقامات بهداشت ستایش مقامات چینی برای سرعت هشدار آمریکا به این ویروس در اوایل ژانویه.

“در حال حاضر برخی از ارزیابی که چینی ها ساخته شده که در آن زمان بودند و بدیهی است که دقیق نیست” گفت: Robert Redfield, مدیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در SiriusXM را “دکتر رادیویی” نشان می دهد. “اما شما می دانید آن عهد به آنها که در یک دوره کوتاه از زمان به عنوان شما می دانید آنها شناسایی جدید کروناویروس که آنها اساسا تقریبا بلافاصله به اشتراک گذاشته آنلاین و به ما اجازه توسعه آزمون تشخیصی … که به ما چشم در این بیماری.”

U. N. دبیر کل آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ در روز سه شنبه شب به نام این که “کاملا حیاتی به جهان تلاش” برای مبارزه با کروناویروس و در آن گفت: “باید حمایت شود.”

“هنگامی که ما در نهایت تبدیل صفحه در این بیماری وجود دارد باید در یک زمان به نگاه به طور کامل درک چگونه مانند یک بیماری پدید آمده و گسترش خرابی آن به سرعت در سراسر جهان, و چگونه تمام کسانی که درگیر در واکنش به بحران” او گفت:. “اما در حال حاضر این است که زمان.”

مغلوب ساختن پیشی جستن حرکت پال خواستار قطع بودجه دولت است که می رود در برابر این بیماری همه گیر آمادگی خود را برنامه ریزی دولت پیش نویس در سال 2017 است که طرفداران برای “گسترش هماهنگی های بین المللی در همه گیر آمادگی و پاسخ” و به طور خاص خواستار “حمایت” برای چه کسی است.

اما در خط با تهمت و انتقاد از دیگر نهادهای بین المللی است که او ادعا می کند استفاده از کمک های ایالات متحده دولت او تا به حال چشم های عمیق به کاهش است که قبل از coronavirus اعلام شد یک بیماری همه گیر. کاخ سفید مالی 2021 بودجه منتشر شد, در اواسط ماه فوریه خواسته کنگره برای کاهش این سازمان بودجه بیش از نیمی از.

بسیاری از قانونگذاران جمهوریخواه کنگره باید همسان مغلوب ساختن پیشی جستن انتقاد از کسانی که در طول چند هفته گذشته با برخی از کنگره خواستار بررسی این گروه همه گیر پاسخ و دیگران خواستار که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus استعفای. آنها را متهم کرد که از احترام به استقرار دولت چین مانع توانایی خود را برای افزایش زودتر آلارم بیش از وقوع.

“دقیقا حق” سناتور. جاش هاولی (R-Mo.) توییتی شنبه زیر مغلوب ساختن پیشی جستن را اعلام. “این است که تبدیل به یک بازوی تبلیغاتی از چین حزب کمونیست و پر از CCP مدافعان. آن شکست خورده است و جهان در این اورژانس است.”

دموکرات ها در ضمن به خشم آمده بودند.

“رئیس جمهور تهمت باید متوقف کردن خرده معکوس بازی های سیاسی” گفت: Rep. نیتا Lowey (D-n. y.), رئیس مجلس تخصیص بودجه. “Coronavirus فقط می تواند شکست در اینجا در ایالات متحده آن را به شکست در هر محل قابل تصور در سراسر جهان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>