مغلوب ساختن پیشی جستن “است نقطه’ در, که, آلمانی, وزیر بهداشت می گوید

Category: پلیتیکو Comments: No comments

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن “یک نقطه” در مورد نیاز به تغییر سازمان بهداشت جهانی گفت: آلمان وزیر بهداشت ینس Spahn اما او خواست ایالات متحده برای ترک بدن و صبر کنید تا پس از coronavirus بحران در نظر گرفتن اصلاحات.

هفته گذشته رئیس جمهور آمریکا تهدید برای پایان دادن به کمک های مالی به چه کسی و خروج از آن در دسترس نباشد مگر اینکه آن را می تواند نشان دادن استقلال خود را از چین است.

بدون ذکر چین Spahn گفت: بار مالی که ایالات متحده “به یک نقطه که نیاز به اصلاح آن در حکومت و پاسخگویی.”

“ما نیاز به کشف کردن دقیقا همان جایی که پول می رود,” او اضافه شده است.

اما Spahn گفت: در حال حاضر نبود زمان مناسب برای تضعیف جهانی سلامت بدن است. “در میانه یک بحران هنگامی که شما در حال دادن آتش سوزی, شما نمی توانید بحث در مورد اصلاح آتش تیپ” Spahn گفت. “ما باید برای مقابله با بحران و تنها پس از آن بحث در مورد چه کسی است.”

آمریکا کمک به کسانی که در حال بحرانی گفت: Spahn و اضافه کرد که او خواهد بود “بسیار متاسفم” به دیدن این کشور را ترک کنند.

“البته آمریکا, آلمان, اروپا — ما می توانم در یک مقدار زیادی در خود ما وجود دارد اما بسیاری از کشورها در جهان است که می تواند” این سیاستمدار آلمانی گفت. “آنها نیاز به حمایت و آنها باید آن را دریافت کنید. اگر ابولا می شکند در بخش دیگری از جهان پس از آن ما دیگر قادر به کنترل است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>