مغلوب ساختن پیشی جستن شده است nudging MyPillow مدیر عامل مایک Lindell به اجرا برای دفتر

Category: پلیتیکو Comments: No comments

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن معرفی آن تنظیم به شبانه اش coronavirus نیروی کار جلسه روز دوشنبه به یک مهمان ویژه: Mike Lindell های میلیونر مخترع و مدیر عامل MyPillow امپراتوری.

“پسر شما فروش آن بالش” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: درخواست او را به گام تا میکروفن و بگویید که آمریکایی ها چگونه شرکت خود را کمک به آنها در مقابله با شیوع. Lindell پس از آن راه اندازی شد و به infomercial کوتاه خود را برای شرکت در رفتن به توصیف چگونه شرکت شد تولید پنبه ماسک صورت و effusively ستایش جمهور خود را برای همه گیر پاسداشت.

“من نمی دانم او که قرار بود برای انجام این کار, اما او از دوستان من و من آن را درک” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

آن را به سختی خود روبرو می شوند. Lindell گفته همکاران که رئیس جمهور است و او را تشویق به اجرای فرماندار مینه سوتا در سال 2022 به “حفظ مینه سوتا قرمز فراتر از” 2020 نژاد با توجه به یک فرد با دانش مستقیم از نظرات خود.

مغلوب ساختن پیشی جستن به او گفت که “او واقعا می خواهد من را به اجرا” با توجه به منبع که صحبت با Lindell در اواخر فوریه به زودی پس از MyPillow مدیر عامل گفتگو با مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید است.

Lindell بود در شهر به صورت سالانه محافظه کارانه عمل سیاسی کنفرانس که بیش از آخر هفته گذشته از ماه فوریه و در فوریه. 29 ارسال شده یک عکس در Instagram خود را با مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید گفت او منصوب شده بود صندلی از مغلوب ساختن پیشی جستن 2020 کمپین در مینه سوتا است. “ما را در مینه سوتا بزرگ دوباره!” او نوشت: در عنوان ،

مقامات کاخ سفید نیز داخلی گفتگو در مورد Lindell سیاسی آینده از جمله یک آینده نگر اجرا برای فرماندار. این واقعیت است که MyPillow مخترع است “مغلوب ساختن پیشی جستن جمهوری خواه” باعث می شود تیم رئيس جمهور در مورد پتانسیل نامزدی, با توجه به یک فرد آشنا با این بحث.

Lindell است “دوست داشتنی دارای یک شخصیت بزرگ و رستگاری داستان” این فرد گفت. “این بوده است دشوار دولت وجود دارد اما شور و هیجان و مردمی هیجان زده در مورد چشم انداز است که در ایالت مینه سوتا است روند قرمز است.”

Lindell به طعنه بالقوه اجرا برای سال گفتن همکاران که تهمت بود و می خواست او را برای اجرا در سال 2018 اما ظاهرا Lindell کاهش یافته و این ایده پس از آن مشخص شد که شرکت خود را در آستانه اخراج. MyPillow در نهایت گذاشته 150 کارگران در سال 2019.

Lindell یک مادام العمر ساکن ایالت مینه سوتا به احتمال زیاد در صورت خاموش در برابر دموکرات وقت تیم Walz که انتخاب شد در سال 2018 است. Walz در حال حاضر 55 درصد تصویب امتیاز و 25 درصد مخالفت امتیاز با توجه به رای گیری های اخیر از استار تریبیون, مینیاپولیس.

اگر Lindell زد و برنده آن نخواهد بود اولین بار است که در ایالت مینه سوتا انتخاب افراد مشهور سیاسی خارجی: سابق کشتی گیر حرفه ای جسی ونتورا به عنوان فرماندار از سال 1999 تا سال 2003 و کمدین Al Franken برنده دو دوره به عنوان سناتور ایالات متحده از دولت است.

در خلاصه مصاحبه Lindell را تکذیب کرد که برنده شده است او را تشویق به اجرای. “من هرگز به صحبت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد آن. من به ندرت یک گفتگو با او شاید یک بار در یک ماه آبی.” یک سخنگوی کاخ سفید کاهش یافته است به نظر.

اگرچه او ادعا کرد که او “100 درصد متعهد” برای اجرا در سال 2022 یک نفر که به او صحبت کرد و افزود که او ممکن است فقط مباهات. “مایک بسیار braggadocios در ورید همان تهمت که در آن او می گویند, “من قصد دارم برای انجام X-Y-Z’ و پس از آن فقط کاملا فراموش مورد آن و یا کاملا تصمیم می گیرد که آن را در بهترین منافع دیگر و بنابراین فقط اجازه می دهد تا آن را ناپدید می شوند” این فرد اضافه شده است.

Lindell تحت فشار قرار دادند در این مفهوم و گفت: “وقتی که من می گویند من انجام کاری من مانند رئیس جمهور: من به دنبال از طریق و آن را انجام دهد. من وعده داده است.”

لاس زنی, اما شروع به تبدیل شدن به بیشتر های عمومی.

در ماه های اخیر Lindell انتشار زندگینامه و گفت: رسانه های محلی در طول مصاحبه که او را باز به امکان اجرا در سال 2022. “شما می دانید مردم در حفظ و درخواست من, بنابراین من آن را در نظر بگیرید و من شما را دعا می کنم در مورد آن را ببینید و اگر خدا مرا در مسیر او گفت:” در طول یک ژانویه ظاهر در پل & Jordana نشان می دهد در اخبار, صحبت 830 WCCO. به عنوان او به تازگی گفت استار تریبیون او منصوب پسرش دارن به عنوان شرکت chief operating officer “[i]n مورد ما هر چیزی سیاسی است.”

مینه سوتا عربستان از عمل اشاره کرد که Lindell با حضور در جلسه زمستان از جدید انجمن فرمانداران جمهوریخواه که در آن مردم تشویق او برای اجرا با توجه به یکی دیگر از جمهوریخواهان آشنایی با مکالمات. (سابق ویرجینیا رژیم صهیونیستی. باب مکدانل به ارمغان آورد او را به این رویداد با توجه به این فرد و مکدانل در مصاحبه.)

Lindell تایید کرد که برخی از فرمانداران او ملاقات در RGA او را تشویق به اجرای.

“همه آنها را,” او گفت: صحبت کردن در مورد شرکت کنندگان از RGA. “همه مرا تشویق کرد. وجود دارد مقدار زیادی از تشویق.”

هفته گذشته او در مصاحبه با سابق مغلوب ساختن پیشی جستن دستیار سباستین گرکا در نمایش رادیویی “امریکا برای اولین بار” که او “بسیار به شدت به فکر انجام آن” و گفت: فرمانداران جمهوریخواه به او گفت سخت ترین قسمت در حال اجرا است که نامزد دریافت حمله در طول مبارزات انتخاباتی.

“من گفت:” من دوست دارم که بخشی. من شده است با استفاده از آنجایی که من رفتم همه برای رئیس جمهور. در می آیند. من برای زندگی, که,” او گفت:.

مکدانل سابق رئیس RGA گفت که او برای اولین بار ملاقات Lindell در یک ناهار نیوز مکس تلویزیون در پالم بیچ فلوریدا., در اوایل این سال و Lindell او گفته بود با توجه به در حال اجرا برای فرماندار.

“من فکر می کنم مانند بسیاری از مردم آنها را به این زندگی در حال تغییر تجارب و سپس آنها شروع به بپرسید که چگونه می توانم انجام دهم که شاید کمک به دیگر مردم, بنابراین من فکر می کنم که احتمالا در آن مایک است,” او گفت:. “من فکر می کنم او واقعا خوب قلب و میل به خدمت به مردم دیگر و این است یکی از راه های او با توجه به انجام آن است.”

او گفت که او معرفی او به تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت فعلی رئیس RGA و دیگر حکام مثل کارولینای جنوبی, فرماندار تگزاس هنری مک مستر. Lindell نیز خواسته آیووا کیم رینولدز در مورد واقعیت های در حال اجرا یک دولت با توجه به خواه عمل. “او هرگز اجرا برای دفتر قبل از بنابراین او تلاش برای کشف کردن آنچه انتظار می رود اگر او بودند به نفع خود و چگونه به انجام یک کار خوب” این عمل گفت.

Lindell زندگینامه است که خود منتشر تواریخ ظهور خود را از یک کرک کوکائین معتاد به میلیونر مخترع MyPillow آورده است در $300 میلیون دلار درآمد در سال 2017. او بدون توقف, lo-fi برنامه های تبلیغاتی در رادیو فردا تبدیل او را به همه جا حضور بر مغلوب ساختن پیشی جستن-دوستانه شبکه به او unparallelled نام در به رسمیت شناختن دولت است.

امی کخ مینه سوتا توافق سیاسی استراتژیست گفت که او معتقد است Lindell را یک نامزد قوی و با توجه به شهرت و روابط خود را به ناروا خود را جیب عمیق و فقدان هر گونه پتانسیل رقابت در اصلی. “مینه سوتا ایران است و نه تا به حال موفقیت پس از سال 2006 با [سابق رژیم صهیونیستی. Tim] Pawlenty در ایالت نژاد,” او گفت: POLITICO.

“من فکر می کنم او می خواهم روشن میشه و قوی ترین نامزد برای مطمئن” مینه سوتا ایران از عمل به توافق رسیدند.

Lindell اهدا کرده است به ناروا دو بار در گذشته و در سال های اخیر تبدیل به طور منظم حضور در مغلوب ساختن پیشی جستن تظاهرات به خصوص به عنوان مبارزات انتخاباتی به دنبال تلنگر مینه سوتا یک دولت که هیلاری کلینتون برنده با صرف 1.5 درصد در سال 2016.

او گفته در دو نفر از آنها — یک بار در ماه اکتبر سال 2018 طول midterms و دوباره در ماه اکتبر 2019 که در آن او به نام مغلوب ساختن پیشی جستن “بزرگترین جمهور” در تاریخ آمریکا است.

Lindell بود و حتی خال روی فرش قرمز در Mar-a-Lago, جایی که او رفت و به سال جدید حزب حوا میزبانی مغلوب ساختن پیشی جستن. مؤمن پروتستان مسیحی Lindell همچنین گفت: مخاطبان در CPAC در سال 2019 که تهمت بود “انتخاب شده توسط خدا.”

مغلوب ساختن پیشی جستن به نوبه خود ستایش کرده است Lindell به عنوان “بزرگترین” برای هر دو حمایت سیاسی و تبلیغاتی فراست. “اول از همه او را یک محصول بزرگ بزرگ بالش. من در واقع استفاده از آنها آن را باور یا نه او گفت:” در طول یک سال 2018 تجمع در داکوتای شمالی که Lindell حضور داشتند. “اما او شده است او شده است یک حامی از یک روز به من گفت:” شما می دانید من می خواهم شما به من آگهی خریدار,’ چون من تضمین او باعث می شود معاملات بزرگ است.”

Ken Martin, رئیس دموکرات کشاورز-حزب کارگر در مینه سوتا استدلال کرد که Lindell این روابط نزدیک به ناروا خواهد به جای مانع شانس خود را با اشاره به رژیم صهیونیستی است. Walz بالا تایید اعتبار.

“هیچ چیز وجود دارد که واقعا متمایز او دیگر حمایت خود را از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن” گفت: مارتین اشاره کرد که روحانی در زمان برداشت محصول از نامزدها در دولت مانند سنا چلنجر Jason Lewis, در حال حاضر مسافرانی که رئیس جمهور از نزدیک. “آنها بر این باورند که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بزرگ coattails در مینه سوتا و من فکر می کنم آنها اشتباه ثابت شود.”

در حال حاضر پتانسیل Lindell نامزدی ممکن است را در خود نگه دارد با توجه به Covid-19 بیماری همه گیر. اما او هنوز هم فعال است در چشم های عمومی, به تازگی اعلام کرد که او pivoting 75 درصد از MyPillow تولید به ساخت ماسک صورت برای کارکنان مراقبت های بهداشتی برنامه ریزی برای تولید بیش از 50000 ماسک در هر روز. “ما می خواهیم مانند رئیس جمهور می گوید ما می خواهیم تولید کنندگان ما در اینجا در ایالات متحده آمریکا است. به خصوص ما یاد گرفته ایم ما, لوازم پزشکی,” او گفت: فاکس نیوز روز جمعه. “ما نمی خواهیم 90 درصد در آینده از خارج از کشور. ما می خواهیم به آنها را در اینجا و ما در حال رفتن به یاد بگیرند که از این.”

Caitlin Oprysko کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>