مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش کرده است به ‘Black Lives Matter’ پارتیزانی موضوع است. آژانس فدرال می گوید آن را ندارد.

Category: پلیتیکو Comments: No comments

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است به نام Black Lives Matter نمادی از نفرت. اما دولت و تشبیه آن به حزب چای و گفت: سازمان های فدرال است که کارکنان به بیان حمایت خود را از حرکت در محل کار.

دفتر مشاور ویژه مستقل فدرال ناظر اطلاع همکار سازمان که حمایت از سیاه و سفید زندگی مهم است نه فعالیت های سیاسی به دلیل Black Lives Matter شبکه جهانی است نه سیاسی حزبی ، این بدان معناست که کارمندان فدرال می پوشند و یا نمایش BLM متعلقات در محل کار و حتی دیگران را دعوت به یک پل جمع آوری کمک — بدون نقض دریچه عمل می کنند که میله فدرال کارکنان از شرکت در برخی حزبی فعالیت های سیاسی ،

“پل است ‘داغ’ موضوع و هم به لحاظ سیاسی و فرهنگی برجسته” OSC گفت: در یک یادداشت. “اما BLM اصطلاحات مسئله مبتنی بر نه یک شعار. بنابراین با استفاده از پل اصطلاحات بدون بیشتر است نه فعالیت های سیاسی ، … [A]nd کارکنان ممنوع نیست از پوشیدن و یا نمایش BLMGN متعلقات در محل کار.”

در ارشاد صادر شده در اواخر هفته گذشته و درخواست صدور مجدد دوباره این هفته OSC گفت: “متعدد” کارمندان فدرال خواسته بود در پی جورج فلوید را کشتن که آیا حمایت از پل در حالی که در کار موجب افزایش نگرانی ها در مورد دریچه عمل می کنند. فلوید یک مرد سیاه پوست کشته شد توسط یک سفید مینیاپولیس افسر پلیس در روز یادبود جرقه موج تظاهرات علیه سیستمیک نژادپرستی و خشونت پلیس در سراسر جهان است.

سیاه و سفید زندگی می کند ماده یک رهبر جنبش متولد خارج از جورج زیمرمن را تبرئه پس از کشته شدن Trayvon مارتین در سال 2013 به سرعت رشد در محبوبیت از دنیا دیدم یک افسر پین از زانو در Floyd گردن برای 8 دقیقه و 46 ثانیه و بدون هیچ گونه افسران همکار نزدیک مداخله.

دو سوم از بزرگسالان آمریکایی در حال حاضر پشتیبانی از پل جنبش با توجه به ماه ژوئن بررسی مرکز تحقیقات پیو از جمله 6 در 10 سفید آمریکایی است.

OSC تعیین می شود که تخم عمل “به طور کلی” اجازه می دهد تا کارکنان برای شرکت در BLM-مربوط به فعاليت در محل کار. اما ترکیب آن با هر گونه فعالیت سیاسی مربوط به موفقیت یا شکست یک حزب نامزد یا حزبی سیاسی است که هنوز هم ممنوع است.

آژانس شرح داده شده پل به عنوان “یک اصطلاح جمعی برای یک صورت فلکی از ایده ها و اهداف و گروه” و گفت: برجسته ترین سازمان ها در زیر آن چتر سیاه و سفید زندگی مهم جهانی شبکه یک فصل بر اساس گروه که اهداف عبارتند از: از بین بردن سفید برتری.

“در پیشبرد این اهداف در آن سازماندهی برنامه ها در اطراف سیاه, فرهنگ و هنر, تظاهرات برای رسیدن به تغییر سیاست فراهم می کند و مزایای و سایر منابع برای بحث و در پاسخ به نژادپرستی” OSC گفت. “BLMGN است قبلا درگیر شده است در حزبی فعالیت های سیاسی.”

OSC اشاره کرد که BLMGN دیدار نمایندگان با رییس جمهوری خواه و دموکرات نامزدهای انتخاباتی در سال 2016 اما نه تایید و تمرکز خود را از این چرخه انتخابات شده است در ثبت نام رای دهندگان و آموزش و پرورش در مورد مسائل مانند نژادی و بی عدالتی خشونت پلیس, آموزش و پرورش, بهداشت و محیط زیست است.

تخم عمل نمی کند منع مسئله مبتنی بر وکالت است. آژانس اما ذکر محل کار استفاده از مغلوب ساختن پیشی جستن شعار انتخاباتی به عنوان یک نقض مستقیم آن است.

“دریچه عمل می کنند به طور کلی ممنوع کارکنان با استفاده از و یا نمایش سیاسی و حزبی کمپین شعار” OSC گفت. “برای مثال کارکنان ممکن است استفاده از رئیس جمهور تهمت را شعار انتخاباتی, ‘امریکا بزرگ دوباره’ در ایمیل خود امضا در حالی که رئیس جمهور تهمت است یک نامزد برای انتخاب مجدد.”

آژانس اذعان تمایز بین کمپین شعارها و عبارات مرتبط با مسائل — حتی کسانی که “به لحاظ سیاسی به اتهام” — با استناد به محافظه کار جنبش حزب چای است که در دوران ریاست جمهوری باراک اوباما در پاسخ به سیاست های خود در مالیات و هزینه.

“مانند هر تعداد از برجسته فعال سیاسی سازمان—مانند انجمن ملی تفنگ و والدین—BLMGN محبوب در ارتباط بیشتر با یک حزب سیاسی در مقابل دیگری” OSC گفت. “اما که نمی توان آن را یک” حزبی سیاسی گروه برای اهداف دریچه عمل می کنند. با توجه به اینکه BLMGN است به شدت متمرکز بر مسائل مربوط به سیاست و نه در ترویج و یا مخالف سیاسی احزاب یا نامزدهای حزبی سیاسی است نه یک حزب و گروه سیاسی در این زمان است.”

در یک جفت از ژوئیه 1 توییتهایی تهمت گفت: شهر نیویورک حرکت برای کاهش آن پلیس بخش بودجه یک میلیارد دلار و در رنگ سیاه و سفید “زندگی ماده” در خیابان پنجم در مقابل برج ترامپ بود “بدنام کردن این لوکس خیابان” و antagonizing “نیویورک بهترین است.”

“شاید ما بزرگ پلیس که باید خنثی شده است و تمسخر توسط یک شهردار که متنفر & بی احترامی به آنها اجازه نمی دهد این نماد نفرت ضمیمه شده به نیویورک بزرگترین خیابان” او mused. “این پول را صرف مبارزه با جرم و جنایت به جای!”

نقاشی دیواری نقاشی شده بود در هفته گذشته و بازسازی این هفته پس از آن تخریب شد با رنگ قرمز در روز دوشنبه. “به هر کس که تخریب نقاشی دیواری ما در 5th Avenue: خوب امتحان کنید. @NYC_DOT در حال حاضر آن را ثابت” شهردار نیویورک, بیل د Blasio توییتی. “این #BlackLivesMatter جنبش بیش از کلمات و نمی تواند آن را باز گرداند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>