رئیس جمهور یک بار دیگر در جنگ با آبی متحده اما این بار دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جنگ است و نه فقط با آبی متحده است. این گسترش به تمام متحده با فرمانداران که نیست احترام به اندازه کافی به او آنهایی که نیست ممنون. این کشورها به خوبی از آنها ممکن است “از طریق برخی از چیزهایی که” به عنوان میشیگان به لیبریا گرچن Whitmer کشف به عنوان او می شود کامل ماشا Yovanovitch.

ماری “ماشا” Yovanovitch البته این دیپلمات سابق آمریکا که به یاد می آورد از پست خود در کیف با تهمت و بدخیم او طلایی شهرت لکهدار توسط رئیس جمهور ایالات متحده است. برای Whitmer کامل ماشا شامل قادر به دریافت لوازم پزشکی او به شدت نیاز برای دولت است.

“آنچه من و بعد فورا رفت واز پشت است که فروشندگان با آنها ما تهیه قرارداد آنها گفته بودن به ارسال به مسائل میشیگان,” او گفت: در طول یک مصاحبه رادیویی با دیترویت ایستگاه های رادیویی. رئیس جمهور حساب دیفرانسیل و انتگرال است که دولت او به شدت نیاز به پیروزی در انتخابات مجدد نمی خواهد به یاد داشته باشید نزاع او با فرماندار آن و در نتیجه عدم وجود هواکش و PPE.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تصمیم گرفته است که ایالات متحده باید تا حد زیادی در مبارزه با این بیماری همه گیر خود را به دلیل شما می دانید که “ایالات حقوق.” به علاوه دولت فدرال بسیار شلوغ و با مغلوب ساختن پیشی جستن رژیم غذایی کک و بدانند همه چیز برای Jared به نوآوری.

بنابراین متحده در خود مسئول خود PPE پنکه و دیگر ابزار آنها نیاز به مبارزه با این بیماری همه گیر. رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو و دیگر فرمانداران باید ابراز ترس در داشتن پیشنهاد در برابر یکدیگر و در نتیجه افزایش قیمت از چیزهایی مانند هواکش اما متاسفم مردمی و بازار آزاد در محل کار. علاوه بر این تهمت بسیار مشغول دعوت به فاکس و دوستان برای یک ساعت به علاوه خواندن نام شرکت در باغ گل رز.

البته اگر مانند فرماندار کومو اتفاق می افتد برای جلب ستایش بسیاری نیز پس از آن که یک داستان متفاوت است. در طول مغلوب ساختن پیشی جستن ساعت در فاکس و دوستاناین trifecta از کودن ها مرتب از تقریبا ستایش اندرو کومو و تهمت شات برگشت: “ما به او در چهار بيمارستان و چهار مرکز پزشکی و تمام چیزهایی که ما انجام داده ایم… یکی از دلایل او موفق است و ما به کمک او موفق است.” بنابراین فرمانداران باید بدانند که اگر آنها موفق شوند که تقریبا به دلیل تهمت و دولت اما اگر آنها موفق, خوب است که واقعا بر روی آنها.

مغلوب ساختن پیشی جستن شده است واقعا دیوانه در نیویورک است. منظورم این است که آنها حتی به او رای و در حال حاضر آنها را با جسارت هنوز هم می خواهید او را به رئیس جمهور خود را. در شنبه مغلوب ساختن پیشی جستن به ایده یک قرنطینه و گفت: “ما ممکن است به آن را انجام دهد اما این امکان وجود دارد که مدتی [شنبه] ما انجام قرنطینه—کوتاه مدت دو هفته برای نیویورک احتمالا نیوجرسی و قطعات کانکتیکات.”

اگر تنها Whitmer شده است Ron DeSantis است که گرفتن تمام منابع او خواست.

و تهمت بسیار مشکوک نیویورک نیاز برای تمام کسانی که به هواکش. پس از همه, آنها بسیار گران است. “من فکر می کنم در نیویورک باید خوب بر اساس اعداد است که ما می بینیم. آنها باید بیش از اندازه کافی [فن],” مغلوب ساختن پیشی جستن ادامه داد. “من از شنیدن داستان هایی که آنها در حال استفاده و یا عدم استفاده از آنها درست است. پیدا کنیم و در هر نقطه از 2 4,000 که فرستاده شده اند و استفاده نمی شود. ما انجام داده ایم ، در حال حاضر ما در حال گرفتن بیشتر هواکش… بعد از این که بیش از آنها می شود فروش هواکش برای یک دلار قطعه ما باید بسیاری از آنها را.”

کومو شات که مغلوب ساختن پیشی جستن هواکش داغ را بود “نادرست و به شدت بی اطلاع است.”

سپس در روز یکشنبه رئیس جمهور mused در مورد نیاز به صورت بسیار شخصی دنده محافظ و گفت: “کجا هستند ماسک رفتن ؟ آنها بیرون رفتن پشت درب؟” او دو برابر پایین در کسانی که نظر دوشنبه که شد ملی, پزشکان روز, یک رعایت می رود که بازگشت به قرارداد جدید دوباره بازجویی پزشکان نیاز برای پزشکی دنده محافظ از شدت ویروس مسری است. مادام العمر نیویورکر بسیار مشکوک از نیویورک اما کومو است که هنوز هم مایل به بوسه حلقه و بنابراین برخی از نیروهای جدید را به زندگی می کنند.

میشل گلدبرگ با اشاره به در بار در روز شنبه که مغلوب ساختن پیشی جستن است یکی دیگر از انگیزه علاوه بر خود نفس: انتخاب مجدد او. “تهمت نیست فقط تلاش برای خوراک نفس خود را توسط تابع آبی دولت فرمانداران به تظاهر که او را به انجام یک کار خوب. او کمک با انتخابات ماه نوامبر. مبارزات انتخاباتی خود را فقط نورد از یک تبلیغ جدید با عنوان ‘امید’ شامل سپاسگزار به نقل از کومو و رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom کالیفرنیا.”

و در حالی که رئیس جمهور به وضوح در می یابد اندرو کومو مزاحم او محفوظ است بسیاری از خود خشم خود را مورد علاقه و جدید لیبرال زن مشت زدن به کیسه, Whitmer. “همه او می کند این است که نشستن وجود دارد و سرزنش دولت فدرال” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در هفته گذشته. او سپس در توئیتر خود نوشت که او “راه در بیش از او سر” و “سرنخ ندارد.”

اگر تنها Whitmer شده بود Ron DeSantis است که گرفتن تمام منابع او خواست. “او بسیار خوب فرماندار. هر کس او را دوست دارد. او انجام یک کار فوق العاده برای فلوریدا” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: از فرماندار که یک بار ساخته شده یک آگهی خود را با کودک نو پا خود را ساخت یک دیوار.

در حالت عادی و آمریکا و دولت فدرال را متوقف قیمت سنگ آهن در بازار برای هواکش و PPE. در عملکرد امریکا و فدرال خواهد بود نظارت بر همه گیر پاسخ. اما آنها شاید به این دلیل که آنها بیش از حد کفایت به, شاید به این دلیل که آنها نمی خواهند به شاید برخی دیگر زشت تر دلیل اما به هر صورت فرمانداران نیاز به خورد کردن به رئیس جمهور مانند تشکیل زندگی به آن بستگی دارد. زیرا آنها انجام دهد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im