تهمت و سوء دکتر دبورا Birx را Coronavirus ارائه

Category: دیلی بیست Comments: No comments

در طول سخنرانی خود در کاخ سفید COVID-19 جلسه در روز شنبه دکتر دبورا Birx شد کروز همراه تا زمانی که او به waded یکی از رئيس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و روحانی در sorest نقاط: دولت چین را آشکار undercounting از coronavirus تلفات. به عنوان Birx کاخ سفید را coronavirus هماهنگ کننده توضیح داد: یک اسلاید نشان COVID-19 مرگ و میر سرانه کشورهای مختلف چین بود مشخص شده با ستاره در پایین.

مغلوب ساختن پیشی جستن ایستاده در حاشیه نمی تواند کمک کند اما بطور معترضه گفتن. “ببخشید آیا کسی واقعا باور این شماره?” او گفت: قطع ظاهرا مبهوت Birx—که پس از آن در اطراف چرخ لبخند زد و با خونسردی توضیح داد او قرار داده چین تعداد در نمودار برای نشان دادن “چگونه غیر واقعی این می تواند باشد.”

هر چند Birx سعی کردم به حرکت در مغلوب ساختن پیشی جستن هنوز هم نمی تواند نگه دارید و آرام. او به زودی او را قطع کرد و دوباره به مشابه نقطه این زمان در اعداد نشان داده شده برای ایران.

“آیا کسی واقعا بر این باورند که تعداد؟” مغلوب ساختن پیشی جستن دوباره پرسید. “شما ببینید چه خبر است بیش از وجود دارد.” او سپس برای بازگشت به اسلاید قبلی و رفت به صفحه نمایش معلق در هوا و با اشاره incredulously به چین و ایران شماره.

لحظه ای بود که اتصالات یکی برای روز شنبه را حدود 70 دقیقه جلسه که غایب بود آشنا ارقام مانند معاون رئیس جمهور مایک پنس و دکتر Anthony Fauci.

مغلوب ساختن پیشی جستن آیا سهم صحبت veering بین lambasting دموکراتیک سیاستمداران و رسانه ها—به ویژه در نیویورک تایمز خبرنگار مگی Haberman—و در آغوش راحت موضوعات. او بارها و بارها ذکر شده تماس تلفنی با unnamed رهبران جهان که او گفت: تا به حال ارائه شده effusive ستایش برای دست زدن به او از وقوع.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>