مغلوب ساختن پیشی جستن hobbles کمک های خارجی به عنوان coronavirus ریپ در سراسر جهان

Category: پلیتیکو Comments: No comments

در اوایل این هفته یک گروه از مقامات با آژانس توسعه بین المللی, یک سازمان در مقابل خطوط به سرعت در حال افزایش جهانی مبارزه با کروناویروس در بر داشت خود را در به طور فزاینده ای عجیب و غریب, گفتگو با برخی از همکاران خود در داخل مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

مقامات می خواستم به می دانم که اگر آنها می تواند به آمریکا دیرین بهداشت جهانی شرکای مانند سازمان بهداشت جهانی ، بین المللی صلیب سرخ و یونیسف که آنها مجاز به استفاده از ایالات متحده بودجه برای خرید coronavirus تست کیت ها و مواد شیمیایی خاص. اما آنها نمی تواند یک پاسخ روشن به سوال.

در عوض همکاران خود نگه داشته در پاسخ مرموز ایمیل گفت که این آیتم در یک لیست است که آنها را فاش نمی کند. اما آنها نمی گویند که آیا این مرموز فهرست شامل مواردی است که می تواند خریداری و یا نمی تواند خریداری شود. زمانی که فشار برای وضوح توسط متلاطم USAID مقامات همکاران گفت: آنها انتظار راهنمایی در خرید خود پرسش از مقامات بالاتر احتمالا کاخ سفید است.

با توجه به مصاحبه با بیش از نیم دوجین فعلی و سابق آژانس توسعه بین المللی مقامات و همچنین دیگر افراد آشنا با آژانس گیج کننده ارز است که نشان می دهد چگونه بسیاری از USAID کارکنان می گویند که آنها احساس یخ زده به عنوان ویروس ریپ طریق کشورهای فقیر مانند پاکستان و اکوادور. به جای هدایت روشن از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را در رده های بالای آنها در حال گرفتن سیگنال های مختلط در مورد اینکه آیا به فشار و یا مانع هدر رفتن زمان بحرانی است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به مبارزه با شیوع بیماری است.

“در زمان ما پول در درب ممکن است ما قادر به انجام هر کاری موثر برای coronavirus” یکی USAID رسمی گفت. “این اشتباهترین راه را امتحان کنید و ضرب و شتم یک بیماری همه گیر.”

سردرگمی به سختی می تواند در یک زمان بدتر USAID. کمک به آژانس که مدیریت حدود 20 میلیارد دلار در کمک های خارجی هر سال فقط یک انتقال رهبری با اخیر خروج از آن به خوبی در نظر گرفته مدیر علامت سبز و جایگزینی خود با یک اقدام ارشد. USAID نیز پشت سرگذاشته تلاش خود را بریده بریده بودجه توسط رئیس جمهور عمیقا تردید از ارزش کمک های خارجی. و کاخ سفید را نقد کنید از چه مواد USAID به کشورهای دیگر مرکب است به طور کلی عدم قطعیت در آژانس.

این جنجال و هیاهو می آید به عنوان آژانس چرخ دنده تا نقش مهمی در مبارزه جهانی علیه Covid-19. این ویروس در حال حاضر در کشورهای در حال توسعه بد مجهز برای مبارزه با شیوع این بیماری خود به خود اما در جایی که USAID مقامات روابط عمیق و تخصص فنی. مقامات آژانس می گویند تلاش خود را برای جلوگیری از این ویروس در آن کشور است و نه به سادگی در مورد نوع دوستی: از بین بردن Covid-19 در مکان هایی مانند آفریقا و آمریکای لاتین می تواند کمک به جلوگیری از این ویروس از reemerging در ایالات متحده و تنظیم کردن موج دوم مرگ و میر و سقوط اقتصادی.

“USAID کردم حضور در نمرات از کشورها به احتمال زیاد سخت ترین ضربه به دلیل قابلیت های خود را متوسطی هستند” گفت: Lester Munson, co-صندلی نوسازی کمک های خارجی شبکه و سابق USAID رسمی. “این رفتن به نیاز به منابع برخی از قضاوت پوشش بالا از وزارت امور خارجه و کاخ سفید برای انجام چیزهایی که به آن نیاز دارد به انجام است.”

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از تصمیم این هفته به توقف کمک های مالی به سازمان بهداشت جهانی است و تشدید سرخوردگی و سردرگمی است. USAID مقامات در سراسر جهان در حال حاضر تقلا برای دریافت جزئیات بیشتر در مورد توقف و پیدا کردن “جایگزین” همکاران در حال اجرا برنامه های بهداشت برای علل مانند ریشه کنی فلج اطفال در بسیاری از موارد جایگزین وجود ندارد.

James L. ریچاردسون وزارت امور خارجه به مدیر متحده کمک های خارجی منابع مطلع USAID مقامات و دیگر کارکنان در یک مختصر ایمیل پس از مغلوب ساختن پیشی جستن را اعلام کرد که وزیر امور خارجه مایک Pompeo بود دستور دیپلمات ها و کمک به مقامات “به شناسایی و استفاده از جایگزین مجریان خارجی برای کمک فراتر از این است که.”

“با در نظر گرفتن این رویکرد” ریچاردسون گفت: “ما می توانیم همچنان خوب ما کار به نمایندگی از مردم آمریکا در حالی که اطمینان حاصل کرد که ایالات متحده کمک های خارجی است که بهترین موقعیت را برای بهبود زندگی مردم آسیب پذیر در سراسر جهان به عنوان آمریکایی ها همواره انجام می شود.”

آژانس توسعه بین المللی است که از لحاظ فنی یک آژانس مستقل اما در آن طول می کشد سیاست جهت از وزارت امور خارجه. ریچاردسون توجه داشته باشید, اما, نمی, سرکوب, سوالات میان USAID کارکنان در مورد تعلیق کمک های مالی به چه کسی است. بسیاری از روز چهارشنبه هنوز در تلاش برای کشف کردن که آیا استثنا می تواند ساخته شده به بودجه قابل تامل است.

“بزرگترین مسئله در این سازمان در حال حاضر عدم شفافیت” گفت: یکی USAID رسمی که مانند بسیاری از افراد مصاحبه نخواست نامش فاش شود به این دلیل که آنها مجاز به صحبت کردن با یک خبرنگار. “هر روز می شنوید چیزی جدید چیزی متفاوت است. شما نمی دانید که این جام است.”

رهبری shake-up در یک زمان بسیار مهم

این دغدغه باید عمیقتر به عنوان USAID به دست آورد تا به یک رهبر جدید است.

جان Barsa که در زمان بیش از پنج شنبه به عنوان USAID سرپرست, مدیر, خدمت در مغلوب ساختن پیشی جستن انتقال تیم پس از سال 2016 انتخابات و رییس سابق امنیت داخلی رسمی. او صرف مقدار زیادی از سال گذشته در آژانس توسعه بین المللی به عنوان دستیار مدیر برای آمریکای لاتین و کارائیب دفتر اما به طور کلی او را محدود توسعه تجربه.

سبز قبلی USAID مدیر احترام بود توسط جمهوری خواهان و دموکرات ها به طور یکسان. سفیر سابق و نماینده مجلس ایران سبز موفق به بی سر و صدا هدایت کمک های آژانس و حتی سازماندهی مجدد آن را بدون جذب مقدار اطلاع از مغلوب ساختن پیشی جستن.

Barsa افزایش تعجب بسیاری در آژانس که فکر می کردم بازیگری نقش را به بانی Glick, USAID معاون مدیر. مانند Barsa, Glick یک تهمت سیاسی منصوب, اما او همچنین یک خارجی سابق مسئول خدمات قابل توجهی در خارج از کشور را تجربه کنند.

برخی در USAID مشاهده Barsa را صعود به عنوان یک کاخ سفید در تلاش برای اعمال کنترل بیشتر بر USAID یک سازمان که ماموریت بسیار از کمک کشورهای دیگر به نظر می رسد به برخورد با مغلوب ساختن پیشی جستن امریکا برای اولین بار نمایش. و در واقع Barsa انتصاب همزمان با ورود و ارتفاع سیاسی دیگر انتصاب در سازمان.

آنها عبارتند از جنیفر Arangio که به تازگی به عضویت آژانس توسعه بین المللی به عنوان مشاور ارشد. Arangio قبلا بوت از یک های مختلف دولت نقش اما او باقی مانده است اختصاص داده شده به تهمت و آرمان خود را. Bethany Kozma ضد سقط جنین که فعال شده است در خدمت به عنوان مشاور ارشد در USAID بود به تازگی نام معاون رئیس ستاد. ویلیام Maloney قبلا مشاوران حقوقی متخصص در وزارت مسکن و توسعه شهری بوده است به نام USAID سفید سخنگوی کاخ.

Barsa به طور رسمی در یک “اقدام” نقش و وجود دارد در حال حاضر نام بودن شناور به صورت دائمی مدیر. هنوز هم با توجه به همه گیر را برچیند کنگره فعالیت های انتخابات ریاست جمهوری و معمول آهسته سنا تایید روند Barsa مطمئن است که در راس برای چند ماه.

برخی از USAID مقامات نگران هستند که Barsa و سیاسی دیگر انتصاب’ ورود به این معنی است که آژانس را بیشتر مغلوب ساختن پیشی جستن-مانند رویکرد به بقیه جهان یکی عمیقا موهن چند جانبه سازمان ها و کمک های خارجی.

دیگران استدلال می کنند که داشتن بیشتر سیاسی انتصاب در سازمان ممکن است آن را بیشتر نفوذ در کاخ سفید است. در حال حاضر USAID ندارد خود را عضو در کاخ سفید را coronavirus وظیفه نیروی نشانه ای از آن نفوذ محدود.

یک USAID سخنگوی کاهش یافته و به سوالات پاسخ برای این داستان دیگر نسبت به تایید برخی از پرسنل تغییرات و آژانس را ندارد Barsa در دسترس برای مصاحبه. یک سخنگوی کاخ سفید نیز نمی خواهد ارائه دهید.

Barsa, است, اما, تصویری منتشر شده در معرفی خود به این سازمان را کارکنان. این ویدئو مجموعه ای به موسیقی است که نشان می دهد از آنچه مردم می دانند که Barsa می گویند سیاسی خود را زرنگ و دانا; در آن او حتی اذعان می کند که بسیاری در USAID ممکن است به رسمیت نمی شناسد ،

“من بالاترین اولویت فیزیکی و عاطفی رفاه کل آژانس توسعه بین المللی نیروی کار” یک لباس معمولی Barsa می گوید نما در مقابل قفسه. “کار شما انجام شده است نه تنها باید ادامه یابد اما تبدیل شده است و حتی مهم تر است.”

“وجود دارد هیچ چیز در آینده ما است که ما رسیدگی نمی,” او می افزاید: بعد از آن. “هدف ما این است.”

‘شما می تواند به توقف و شروع به کمک برنامه های شبانه’

فعلی و سابق آژانس توسعه بین المللی مقامات می گویند برگ برنده دولت اشتباه رویکرد تضعیف کمک به آژانس در این زمینه و ارسال پیام های متناقض در چه نوع از کمک های ایالات متحده خواهد یا نمی خواهد ارائه در خارج از کشور.

در اعلام کرد که ایالات متحده آمریکا خواهد شد اختصاص حداقل 500 میلیون دلار برای کمک به کشورهای دیگر زده توسط ویروس به عنوان مثال Pompeo گفته است که نمی عبارتند از دنده شناخته شده به عنوان تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) به دلیل کمبود اقلام از جمله در ایالات متحده آمریکا

در همین حال کاخ سفید coronavirus نیروی کار به رهبری معاون رئیس جمهور مایک پنس در حال بررسی USAID را تحویل خارج از کشور برای دیدن آنچه که می تواند و نمی تواند ارائه شده است. پیش نویس یک یادداشت که میسازد به تصمیم گیری باعث, نقد و بررسی است در گردش در دولت. (که می تواند “فهرست” که در USAID ایمیل مبادلات قبلا شرح داده شده.)

اما کسانی که اطلاعیه ها و اقدامات مطرح شده اند همه نوع از سوالات مانند آنچه در موارد شمارش به عنوان PPE چه فراتر از PPE را منع می شود و این که آیا چند جانبه نهادهای مستقل و گروه های کمک که ایالات متحده کمک های مالی خواهد شد مجاز به صرف آن پول در PPE یا موارد دیگر.

سوالات در حال آمدن سریع و خشمگین در میان بین المللی تقلا برای تجهیزات پزشکی که تحت تاثیر حتی در ثروتمندترین کشور جهان است.

گروه های کمک شوکه شده بودند در ماه گذشته زمانی که یک USAID رسمی خبر از یک “درخواست فوری,” درخواست آنها را به چوب خط حساب کردن هر PPE و دیگر تجهیزات پزشکی است که می تواند آنها را به ایالات متحده است. موارد خواسته شده شامل لوله لوله و کانول بینی.

فعلی و سابق آژانس توسعه بین المللی مقامات می گویند که تاخیر در تصمیم گیری هستند و دیوانه کننده در بخشی به دلیل آن طول می کشد زمان برای برنامه بودجه قرار داده و در قوانین و ارسال سفارشات به صورت مواد مورد نیاز در یک منطقه فاجعه.

و آن زمان که این ویروس در حال گسترش است.

“شما نمی تواند به توقف و شروع به کمک برنامه های یک شبه” یکی سابق آژانس افزود که یکی از چیز خوب در مورد این آژانس بوده است که آن را “وجود ندارد فقط در طول یک فاجعه اما باقی می ماند طولانی مدت است.”

دانیل Lippman کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>