پالم بیچ فلوریدا. — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برگزار شد دادگاه با برخی از ثروتمندترین جمهوری خواه اهدا کنندگان در این کشور شنبه شب در آخرین توقف خود را پس از استیضاح پیروزی تور: اسراف جمع آوری کمک های مردمی صرف شام در اسکله و مستغلات میلیاردر نلسون Peltz.

این 10 میلیون دلار جمع آوری کمک مجموعه در یک گرند اتاق ناهار خوری مشرف به اقیانوس اطلس شد گران ترین از ریاست جمهوری خود تا کنون نمایشگاه ادامه داد: حمایت از رئیس جمهور و کمیته ملی حزب جمهوری خواه در حال گرفتن از بالا به دلار اهدا کنندگان. با توجه به RNC رسمی حدود 40 نفر بودند و انتظار می رود برای حضور در جمع آوری کمک برای مغلوب ساختن پیشی جستن پیروزی مشترک جمع آوری کمک های مردمی کمیته بهره RNC و تهمت و انتخاب مجدد مبارزه است.

مهمانان در وسیع Peltz عمارت شامل میلیاردر دوستان از رئیس جمهور مانند مارول سرگرمی آیک Perlmutter و شکر و املاک و مستغلات میلیاردر په په Fanjul با توجه به یک فرد با آگاهی از این رویداد سخن گفت که به شرط ناشناس ماندن. RNC رئیس Ronna McDaniel و تاد Ricketts, RNC مالی صندلی نیز حضور داشتند.

Peltz که برآورد خالص ارزش بیش از 1.5 میلیارد دلار است و در حال حاضر در هیئت مدیره از پراکتر و گمبل و به عنوان غیر اجرایی رئیس وندی شده است دوستان با مغلوب ساختن پیشی جستن دهه و دو dined در مغلوب ساختن پیشی جستن Mar-a-لاگو باشگاه و یا در Peltz اقامت در پالم بیچ در طول سال.

دعوت نامه روز شنبه به جمع آوری کمک بیرون رفت و به زوج هایی که اهدا $580,600 با توجه به واشنگتن پست که اولین گزارش در این رویداد است. که مقدار حداکثر یک فرد می تواند کمک به کمیته.

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین و RNC در حال ایجاد یک مزیت مالی بیش کمیته ملی حزب دموکرات و بسیاری از دموکرات نامزد ریاست جمهوری; مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را در حزب مطرح در ترکیب $463 میلیون دلار در سال 2019.

اما با وجود حمایت مالی شده اند وجود دارد برخی از سکسکه در طول راه. برخی از دلار اهدا کنندگان اشاره کرده اند که واکنش شدید عمومی استفان راس’ کسب و کار کردم و پس از او اهدا به رئیس جمهور. مشتریان وفادار خود پایان بالا اعتدال بدنسازی و مرسوم کلاس ورزش SoulCycle امضا دادخواست علیه راس و تحریم کسب و کار خود را بیش از حمایت خود برای مغلوب ساختن پیشی جستن.

در اینجا در پالم بیچ که در آن سرمایه گذاری کسب و کار از ساکنان ثروتمند اغلب بزرگ ملی برندهای شده است وجود دارد تردید در میان برخی از بزرگ حزب جمهوری خواه کمک کنندگان به انجام هر کاری نقشه کشی ارتباط بین شرکت ها و مغلوب ساختن پیشی جستن. اما شده است وجود دارد همچنین رقابت میان برخی از جزیره ثروتمندترین افراد مانند Peltz و لایحه کخ به میزبان رئیس جمهور برای رویدادهای مهم.

آخر هفته گذشته telethon برگزار Mar-a-لاگو با رئیس جمهور و پسران اریک و همین جونیور به عنوان به خوبی به عنوان Kimberly Guilfoyle و کوری Lewandowski مطرح $25 میلیون.

“اگر هر چیزی من می خواهم بگویم آن بوده است بسیار رقابتی به رئیس جمهور برای انجام خصوصی جمع آوری اعانه در اطراف شهر. وجود دارد یک خط طولانی از درب و در اطراف گوشه بالا-دلار مردمی که واقعا می خواستم برای میزبانی یک رویداد در جزیره” گفت: بلر برانت, نخل, ساحل, اقامت و جمهوری خواه جمع آوری کمک. “هنگامی که شما در حال بالا بردن 10 میلیون دلار در یک شب پس از 25 میلیون دلار telethon این زمان در هفته گذشته که باور نکردنی شتاب و حمایت از جامعه محلی است.”

هفته آینده رئیس جمهور ادامه خواهد داد تا خود را جمع آوری کمک های مردمی نوسان در کالیفرنیا در رانچو مایراج خانه از دیگر میلیاردر اوراکل لری الیسون است.

با توجه به صحرا خورشید “الیسون میزبان حامیان در تفرج گلف در جوجه تیغی نهر صفحه اصلی. برای $100,000, حامیان می توانید پیوستن به یک تفرج گلف و عکس خود را گرفته با رئیس جمهور. برای $250,000 همکاران گرفتن یک عکس تفرج گلف و می توانید با شرکت در یک میزگرد بحث و گفتگو.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im