رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است اطراف خود را با وفاداران پس از یک هفته از طرد کارکنان در سراسر دولت در یک پست-استیضاح انتقام طرح.

روز پنج شنبه کاخ سفید تایید کرد که امید هیکس یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن مورد اعتماد ترین خواص را به بازگشت به کاخ سفید به کار به طور مستقیم برای رئیس جمهور در قانون و مشاور Jared کوشنر به عنوان مشاور ارشد پس از نزدیک به دو سال دور. مغلوب ساختن پیشی جستن “بدن انسان” جانی McEntee نیز در حال ارتقا به اجرای دفتر مسئول پر کردن صدها نفر از بالای سیاسی شغل در سراسر سازمان های فدرال به گفته سه مقام ارشد دولت مقامات جایگزینی شان Doocey که حرکت را به وزارت امور خارجه.

یک مقام ارشد دولت گفت: غرب بال پرسنل تغییرات به احتمال زیاد همچنان در هفته های آینده به آماده شدن برای هر دو 2020 کمپین های نجومی و بالقوه دوره دوم.

گرفته شده با هم این حرکت را نشانه یک الگوی احیا و ترویج آن نزدیک به تهمت و پس از پالايش کارکنان مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان اندازه کافی وفادار یا بخشی از اتهام “دولت عمیق” طرح به او. آخرین هفت روز دیده می شود قبل از کاخ سفید و آژانس دفاتر رانده تا حدودی با مغلوب ساختن پیشی جستن میل به انتقام پس از استیضاح و تا حدودی توسط خود مایل به کارکنان the West Wing با مردم با او احساس می کند راحت است.

جدید استخدام و تبلیغات مانند هیکس و McEntee نیز اتفاق می افتد باید با کوشنر که نظارت بر مبارزات انتخاباتی و انتخاب مجدد خود را با نفوذ مرکز قدرت در کاخ سفید است.

“POTUS است که اطراف خود را با افرادی که در باور او سیاست را در دستور کار” گفت: Jason Miller سابق بالا ارتباطات مشاور در کمپین 2016 که تحسین هیکس و McEntee بازگشت به غرب بال.

مغلوب ساختن پیشی جستن انتقام کمپین ادعا کرده مردم در سراسر دولت است.

در کاخ سفید سرهنگ سرهنگ الکساندر Vindman نشست شورای امنیت ملی اوکراین کارمند بود همراهی کردن محل به عنوان اقدامی تلافی جویانه برای آسیب رساندن به شهادت در خانه استیضاح جلسات. برادر دوقلوی او یک وکیل شورای امنیت ملی نیز بود, بوت از کار خود را. هر دو بازگشت به نظامی که آنها کار می کرد قبل از اینکه دقیق به کاخ سفید است.

در وزارت امور خارجه تهمت اخراج گوردون Sondland در, سفیر سابق آمریکا به اتحادیه اروپا پس از او نیز در زمان به نوبه خود در شهادت ایستاده است. در جای دیگر تهمت کشیده نامزدی سابق آمریکا وکیل جسی لیو برای یک موقعیت بالا در وزارت خزانه داری به دلیل نقش خود در ویژه مشاور رابرت مولر مورد برابر راجر سنگ مغلوب ساختن پیشی جستن دیرین سیاسی محرم بود که به اعدام محکوم و به اتهام دروغ گفتن به کنگره است.

McEntee جدید موقعیت در بالای کاخ سفید پرسنل دفتر خواهد بود بحرانی برای نیروی انسانی در سراسر دولت در سال 2020 و به یک پتانسیل دوم مغلوب ساختن پیشی جستن مدت است. دفتر شده است دیده می شود به عنوان یک نقطه ضعف در دولت با توجه به تعداد زیادی از پست های خالی در سراسر سازمان و عدم بررسی صلاحیت چند از مقامات بالا که منجر به کاهش میدهد و شرم آور سرفصل. تهمت و حتی یک بار گفت که او به سادگی خود را برون سپاری پروسه بررسی به رسانه ها به جای انجام آن در خانه.

اهدا کنندگان و کسب و کار جامعه را نیز نا امید شده توسط عدم پاسخگویی از پرسنل با توجه به یک جمهوری خواه به کاخ سفید — نه به ذکر است دفتر شهرت frat پسر antics داخل آیزنهاور اجرایی ساختمان اداری است.

در غرب بال هیکس را در نقش جدید خود تحت کوشنر به عنوان مشاور رئیس جمهور و مشاور ارشد کاخ سفید وزیر مطبوعات استفانی گریشام تایید تماس هیکس “یکی از با استعداد ترین و ادراک افراد من آمده اند در سراسر.” هیکس ترک کاخ سفید در آوریل سال 2018 پس از کار به عنوان مدیر ارتباطات برای مغلوب ساختن پیشی جستن. او پس از نقل مکان به لس آنجلس به کار در یک ارشد ارتباطات نقش در فاکس شرکت.

“وجود دارد هیچ کس بیشتر اختصاص داده شده به اجرای جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن دستور کار از امید هیکس” کوشنر در بیانیه ای گفت. “ما هیجان زده به پشت او در تیم است.”

هیکس’ بازگشت به کاخ سفید می دهد مغلوب ساختن پیشی جستن یک متحد که ماهر در ترجمه خواسته های خود را گسترده تر کارکنان.

هیکس بود که همیشه دوست خوبی میان ارتباطات و مطبوعات کارکنان گرفتن همراه با رقابت جناح ها از کمپین 2016 و کمیته ملی حزب جمهوری خواه. پس از ترک کاخ سفید او نیز باقی مانده است نزدیک با کوشنر و همسرش, Ivanka Trump, بازدید از آنها را در رئيس جمهور در بدمینستر رفت و آمد مکرر. McEntee نیز بسیار نزدیک با کل مغلوب ساختن پیشی جستن ،

هیکس به احتمال زیاد شروع به موقعیت جدید خود در اوایل ماه آینده هر چند جزئیات دقیق هنوز در حال کار می کرد, به گفته یک مقام ارشد دولت رسمی.

هیکس Doocey و McEntee بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im