مغلوب ساختن پیشی جستن داخلی رسمی کمک به روشن راه را برای پرداخت به کارفرما

Category: پلیتیکو Comments: No comments

یک مقام عالی رتبه داخلی بخش رسمی است زیر آتش بیش از نقش خود در تامین امنیت دسترسی به میلیاردها دلار در coronavirus کمک برای یک تعداد انگشت شماری از ثروتمند, آلاسکا, شرکت های بزرگ از جمله یکی که قبلا به کار او به عنوان یک لابی گر و اجرایی است.

معاون وزیر امور هند تارا Sweeney است که در میان گروه کوچکی از مقامات کشور مشاوره وزارت خزانه داری در مورد نحوه توزیع 8 میلیارد دلار در نجات بودجه کنگره اختصاص داده شده برای قبایل بومی آمریکا — یک تخصیص است که برخی از قانونگذاران می گویند آنها در نظر گرفته شده صرفا برای 574 فدرال به رسمیت شناخته شده قبایل ضربه سخت اقتصادی shutdown.

اما برگ برنده دولت نشان داد این هفته که همچنین این برنامه شامل بیش از 200 برای سود بومی آلاسکا در میان شرکت های واجد شرایط دریافت کنندگان بر اساس سخت خواندن زبان موجود در آن 2.2 تریلیون دلار coronavirus بسته نجات — از جمله شرکت های بزرگ که رتبه در میان بزرگترین کسب و کار در دولت است. که خشم بسیاری از رهبران قبیله ای که می گویند این تصمیم می تواند منحرف کردن تقریبا نیمی از بودجه دور از قبایل و به خزانه شرکت های بزرگ.

Sweeney نقش کرده است پس تحت موشکافی شدید با حزب دموکرات و چندین قبیله ای سازمان تصرف در مالی منافع او را حفظ به عنوان یک سهامدار از کارفرمای سابق قطب شمال شیب منطقه ای شرکت, با توجه به افشای مالی اشکال.

“تارا Sweeney است انحراف بودجه برای دولت های قبیله ای در طول coronavirus به سود بومی آلاسکا شرکت ها” رهبر اقلیت سنا چاک شومر توییتی در روز پنج شنبه. “سوئینی با استفاده از یک exec برای یک ANC و او می خواهد به سود!”

حداقل یک قبیله ای سازمان در این هفته خواستار استعفای او بیش از مسئله گفتن خزانه داری وزیر استیون Mnuchin و وزیر کشور دیوید برنارد که “او دهکدهای از دست داد اعتماد به نفس از قبایل هند است.”

“سوئینی باید حذف شود چرا که او نمی توان اعتماد کرد به توصیه وزارت خزانه داری در آلاسکا بومی شرکت های” دشت بزرگ قبیله ای رؤسای انجمن که نشان دهنده 16 میانه قبایل نوشت: در نامه ای در روز سه شنبه.

Sweeney اخراج در شومر روز پنج شنبه بعد از ظهر تماس اتهام خود را “جاهل و despicably حمله کم است که نمی تواند بیشتر از حقیقت” و تاکید کرد که دولت این است که زیر زبان توسط کنگره تصویب.

داخل اداره نیز در دفاع از Sweeney کار در این صندوق گفت: در بیانیه ای که “به پیشنهاد او انگیزه های شخصی و یا که او در تلاش برای منحرف کردن بودجه دور از سرخپوستان آمریکایی کاملا نادرست است.”

بومی آلاسکا شرکت های ایجاد شده توسط کنگره به عنوان بخشی از یک 1970s حل و فصل آلاسکا سرزمین مادری و مالی ادعا می کند با بومی آلاسکا روستاییان داده شده سهام در کسب و کار. اما آنها جدا از قبیله ای دولت در امور خارجه و بیش از چند دهه گذشته یک تعداد انگشت شماری از منطقه ای شرکت های بزرگ تبدیل شده اند عظیم اشخاص — رتبه بندی در میان ملت بزرگترین پیمانکاران دولت و دارای حق اعمال آستین ، نفوذ در کاپیتول هیل در مقایسه با دولت های قبیله ای.

که شامل قطب شمال شیب منطقه ای یک کنگلومرا که کسب و کار شامل دولت متعاهد و عملیات در بخشهای مختلف از جمله انرژی و ساخت و ساز صنایع. آن را در حال حاضر بزرگترین شرکت محلی و متعلق به اداره شرکت در آلاسکا است.

قطب شمال شیب منطقه ای کاهش یافته است به نظر این مقاله است.

Sweeney — سابق بالا لابی برای قطب شمال شیب منطقه ای — در هفته های اخیر شرکت در جلسات متعدد با رهبران قبیله ای در مورد صندوق و کاربرد آن روند. که شامل پیشرو در یک جلسه برگزار می شود صرفا به صورت بومی آلاسکا روستاها و شرکت ها با توجه به دو نفر با آگاهی از تماس و ملاقات با یادداشت های به دست آمده توسط سیاسی.

مقامات دولت در تماس جداگانه با تپه کارکنان مشخص Sweeney به عنوان به طور مستقیم درگیر در کار با خزانه در صندوق — یک نقش است که از جمله تفکر از طریق چگونه به بهترین توزیع پول یک فرد آشنا با این تماس گفت.

در فدرال اخلاق توافقنامه امضا شده پس از سال 2018 نامزدی به داخل بخش Sweeney متعهد به “شرکت قابل ملاحظه ای در هر موضوع خاص است که در آن من می دانم که من یک منافع مالی به طور مستقیم و قابل پیش بینی تحت تاثیر ماده” بدون اخذ چشم پوشی.

این توافق همچنین ممنوع Sweeney از کار بر روی مسائل مربوط به قطب شمال شیب برای دو سال. آن دوره تمام شده در ماه گذشته. هنوز در مارس 2018 سنا تایید شنوایی Sweeney قول داد و بارها به دور ماندن از هر چیزی مربوط به قطب شمال شیب منافع.

“من انجام داده اند که بدون در نظر گرفتن تعهد,” او گفت: بهداشت ، تام Udall (D-N. M.) با اشاره به اخلاق توافق. “به دلیل آن است که کار درست را انجام دهد.”

در عین حال Sweeney شده است از نزدیک درگیر در بحث های قبیله ای با دولت در مورد 8 میلیارد دلار در coronavirus کمک و رهبری یک تیم از مقامات کشور وظیفه ارائه مشاوره به وزارت خزانه داری در مورد نحوه تخصیص بودجه پنج نفر با آگاهی از این روند گفت.

بومی نشریه Indianz.com اولین گزارش در آن جلسه و دولت قصد دارد که شامل بومی آلاسکا شرکت در میان دریافت کنندگان کمک های مالی.

داخلی سخنگو گفت: Sweeney است با پیروی از تمام قوانین و مقررات است که “حرفه ای مقامات مشخص است که وجود دارد هیچ قانونی یا نظارتی ممنوعیت” که می تواند او را از کار در این صندوق است که در این بخش مشخص می شود به عنوان “سیاست ارشاد.” این گروه همچنین اشاره کرد که او به فردی در تماس با دیگر گروه های قبیله ای از جمله دشت های بزرگ قبیله ای رؤسای انجمن.

با مسئولین وزارت خزانه داری داخلی و گروه ها ادعا می کنند که تصمیم به اعطای بومی آلاسکا شرکت های واجد شرایط است که ریشه در زبان کنگره تصویب به عنوان بخشی از آن 2.2 تریلیون دلار coronavirus بسته ساخته شده است که 8 میلیارد دلار در دسترس به “قبایل هند” بر اساس یک تعریف از این اصطلاح است که شامل نهادهای غیر دولتی مانند آلاسکا بومی شرکت های بزرگ.

“خزانه داری باید دنبال قانون و مقررات است که تجویز شد و توسط کنگره تصویب و موظف به دولت” داخلی وزارت, سخنگوی گفت.

چند جمهوری خواهان انداخته اند حمایت خود را پشت سر گنجاندن بومی آلاسکا شرکت با این استدلال که دموکرات ها و جمهوری خواهان به طور یکسان امضا کردن در زبان است.

“کنگره کارگردانی این — آن را حذف به عنوان روز” سناتور. دن سالیوان (R-آلاسکا) گفت: در مصاحبه ای خواستار شومر حمله Sweeney یک دسته “مزخرف” و تلاش در ترور شخصیت. “این رفتن به یک کمی شرم آور زمانی که او می یابد او امضا کردن در آن تعریف.”

هنوز هم برخی از کاپیتول هیل کارکنان پس از گفت سیاسی ارائه شد sloppily دقت و در اواخر ماه مارس چندین قانونگذاران مجلس ارائه بیانیه های رسمی به دنبال روشن است که این پول باید برای پوشش کمبود بودجه مواجه قبیله ای دولت.

“این صندوق می تواند مورد استفاده قرار گیرد توسط قبیله ای دولت برای جبران چشمگیر تلفات آنها روبرو هستند در این زمان” Rep. تام کول (R-Okla.), که co-صندلی خانه مادری آمریکایی حزبی نوشت: در یک colloquy وارد کنگره ضبط.

یک سخنگوی کول گفت: روز شنبه یک گروه دو حزبی است که کار را به روشن است که این صندوق در نظر گرفته شده بود تنها به صورت قبیله ای و بومی آلاسکا دولت.

Udall بالا دموکرات در سنای هندی کمیته امور نیز نوشت: به Mnuchin و برنارد در روز سه شنبه که بودجه شد “در نظر گرفته شده برای قبیله ای دولت ها و نباید منحرف شود.”

در عین حال یک خزانه فرم توزیع شده به اقوام و قبایل سازمان در این هفته به متقاضیان این گزینه به لیست خود را به کل سهامداران با توجه به یک کپی به دست آمده توسط سیاسی. فرم نیز می پرسد برای اطلاعات متقاضیان کارمند پایه و مالکیت زمین — عواملی که رهبران قبیله ای می گویند می تواند انحراف بودجه به سمت آلاسکا شرکت های بزرگ که با هم کنترل تقریبا به همان اندازه سطح زیرکشت به عنوان هر قبیله در کمتر از 48 متحده ترکیب شده است.

در یک نقطه در طول روز تماس با قبایل بومی آلاسکا و شرکت های Sweeney گفت: یک مدیر اجرایی برای برینگ تنگه بومی شرکت که او را به دنبال راهنمایی از وزارت خزانه داری در شرکت نمایندگی اینکه متقاضیان می تواند شامل زیرسطحی زمین — مانند شرکت معدنی حقوق — که در مالکیت زمین محاسبه با توجه به جلسه یادداشت های به دست آمده توسط سیاسی.

برینگ تنگه نمی پاسخ به یک درخواست برای نظر. اما مدیر عامل شرکت گیل شوبرت بود در میان چهار بومی آلاسکا شرکت مدیران برای ابراز حمایت خود از Sweeney و دولت تصمیم گیری در یک شنبه op-ed.

که حفره دار شرکت های بزرگ و دولت در برابر بسیاری از سازمان های نمایندگی قبایل در کمتر از 48 متحده است.

“آن را رک و پوست کنده است چنگ زدن به پول نقد توسط دولت اجاره آلاسکا شرکت گفت:” ملت چروکی اصلی رئیس چاک Hoskin جونیور که قبیله یکی از چند که دارای لابی در سال های اخیر به رد برای سود کسب و کار. “آنها در حال رفتن به استفاده گسترده و عظیم زمین پایه و آنها در حال رفتن به استفاده از سهامداران اطلاعات به پرونده خود را برای یک مقدار نامتناسبی از آن وجوه است.”

Hoskin نمی خواهد تا آنجا که به تماس برای Sweeney استعفای گفت که او هنوز هم امیدوار است این تصمیم معکوس شده است. و داخلی سخنگو در روز پنج شنبه با اشاره به دفاع از Sweeney نصب شده توسط لوئیزیانا Tunica-Biloxi قبیله.

اما قبایل دیگر در حال حاضر می گویند که آنها در حال حاضر از دست داده و ایمان به او را بیش از بودجه که تصمیم به بومی آلاسکا شرکت های دسترسی به صندوق می تواند افزایش خاردار معضلات از جمله این که بومیان آلاسکا می تواند دو شمارش با توجه به وضعیت خود را به عنوان سهامداران و اعضای جدا بومی آلاسکا روستاها. اگر این امر بیشتر شیب توزیع به نفع یک دولت واحد را نهاد.

آلاسکا بومی شرکت های بزرگ و در عین حال نیز واجد شرایط برای درخواست بودجه فدرال از طریق یک برنامه جداگانه به منظور کمک به کسب و کارهای کوچک است که مانع قبیله ای دولت.

“هر دو از این شرایط نمی توانست به هدف کنگره” کنگره ملی سرخپوستان آمریکایی نوشت: در نامه ای به Mnuchin.

رهبران قبیله ای و سازمان ها در حال حاضر با عجله به لابی دولت برای معکوس کردن خود را در حالی که تحت فشار کنگره برای کشف پتانسیل ثابت. اما چند تن از نمایندگان گفت: آنها نیز با احتیاط بیشتر تاخیر در تحویل هر چه کمک به آنها را دریافت خواهد کرد که این پیشنهاد بومی آلاسکا شرکت های واجد شرایط می تواند برای 8 میلیارد دلار از صندوق blindsided آنها.

هیچ بحث توسط خزانه یا مقامات کشور در سراسر دو اولیه hourslong جلسات با قبایل در مورد اینکه آیا شرکت شامل خواهد بود با توجه به نمایندگان در تماس و متن نوشته شده توسط سیاسی.

“اگر این تصمیم این گروه که خود را تفسیر شد که این شد واجد شرایط برای بومی آلاسکا شرکت ها, من فکر نمی کنم آنها بسیار به جلو” گفت: یکی از قبایل نماینده. “این یک دوغاب صندوق. این واقعی است.”

Theodoric مایر کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>