تهمت تبرئه شده است. در حال حاضر او شروع می شود در 2020 انتخابات.

Category: دیلی بیست Comments: No comments

پس آن را انجام داده است. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن چیزی نمی اشتباه. یا صبر کنید. او چیزی را اشتباه انجام دهید. آره آره او. آن را فقط نمی شایستگی هر گونه مجازات است. آن را فقط مانند آن بخش از ایالات متحده قانون مجازات اسلامی است که لیست تمام کسانی که در جنایات که نظام حقوقی ما توصیه می کند بدون مجازات. چه ؟ شما با آن آشنا نیست که بخش ؟ آه. راست. آن وجود ندارد.

این است که مستقیما از شرق آلمان است. بله وجود دارد “محاکمه.” اما داوران نیز قاضی. قاضی بود و فقط برای نشان می دهد. هیئت منصفه رای دادند در برابر شنیدن شاهدان حتی به عنوان یک شاهد عینی بود در حال حاضر بسیار از هیئت داوران مذاکرات, اساس حقیقتا جیغ که او تا به حال دست اول مدارک و شواهد!

آه و دفاع. سه نفر وجود دارد: برای اولین بار او آن را انجام نمی. دوم او آن را انجام داد اما او در توجیه بود. سوم, او, آن, اما آن را نمی کند شایستگی مجازات است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>