مغلوب ساختن پیشی جستن گرفتن مذکور را شکست در میان مهم حوزه: متنفر

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و از دست دادن مهم حوزه: رای دهندگان که دیدن دو انتخاب در انتخابات — و نفرت آنها را هر دو.

بر خلاف در سال 2016 زمانی که یک گروه بزرگی از رای دهندگان که دوست نداشتند هر دو مغلوب ساختن پیشی جستن و هیلاری کلینتون را شکست و به شدت برای مغلوب ساختن پیشی جستن مخالف است که اتفاق می افتد در حال حاضر با توجه به رای گیری عمومی و خصوصی بررسی های انجام شده توسط جمهوری خواهان و دموکرات ها به طور یکسان.

آن را قابل توجه و اغلب جنبهی گروه از رای دهندگان. از نزدیک به 20 درصد از رای دهندگان که دوست نداشتند هر دو کلینتون و مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016 تهمت عملکرد بهتری نسبت به کلینتون در حدود 17 درصد با توجه به نظرسنجی های خروج.

چهار سال بعد که همان گروه — از جمله ترکیبی از برنی ساندرز حامیان دیگر دموکرات ها ناراضی جمهوری خواهان و مستقل — به شدت ترجیح می بایدن رای گیری نشان می دهد. معاون سابق رئیس جمهور منجر مغلوب ساختن پیشی جستن بیش از 40 درصد در میان آن گروه که حساب برای نزدیک به یک چهارم از ثبت نام رای دهندگان با توجه به Monmouth University نظرسنجی هفته گذشته است.

“این یک تفاوت بزرگ گفت:” پاتریک مورای که نظارت منموته نظرسنجی. “این یک گروه است که اگر شما را دوست ندارند یا یکی از آنها به شما رای در برابر وضع موجود. و در انتخابات 2016 هیلاری کلینتون نشان داده بیشتر از وضعیت موجود از مغلوب ساختن پیشی جستن را. در این زمان انتخابات وضع موجود است و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.”

مغلوب ساختن پیشی جستن ضعف با رای دهندگان ناراضیان نگران کننده است, ثبت نام برای جمهوری خواهان. آنها در حال حاضر نه تنها باید خونین بایدن اما رندر او کمتر خوشایند از یک در حال حاضر نامحبوب جمهور. بایدن بوده است ثابت در زندگی عمومی برای چندین دهه آن را مشکل تر برای تغییر افکار عمومی از او مشاهده شده است بیشتر مساعد رای دهندگان از کلینتون در سال 2016.

“این سال 2016 دیگر خوب است ؟ “گفت:” کریستوفر نیکلاس دیرین جمهوری خواه مشاور مستقر در پنسیلوانیا است. “هیچ راهی وجود جو بایدن را به عنوان بد به عنوان نامزد هیلاری کلینتون.”

در پنسیلوانیا — که تهمت بدبختانه در سال 2016 اما جایی که او در حال حاضر مسیرهای بایدن — نیکلاس به یاد می آورد صحبت کردن به گروه در سراسر کشور در سال 2016 و همواره در حال پرسید: “چگونه ما را تا پایان با دو جمله وحشتناک نامزدها برای رئيس جمهور؟”

“مردم می خواهم را انتخاب کنید که شیطان آنها نمی دانند که” نیکلاس گفت: رد کلینتون به عنوان یک عملا وقت و به جای در نظر گرفتن شانس خود را با مغلوب ساختن پیشی جستن. “چه متفاوت در سال 2020? او وقت. پس او را شیطان می دانم … که چرا تعداد کسانی که بدبختانه نه چندان شتاب از ’16 ’20 و هیچ چیز ذاتی شما می توانید در مورد آن انجام دهید چرا که مغلوب ساختن پیشی جستن است وقت.”

یکی از برجسته جمهوری خواه ناظر انتخابات گفته است که “قطعا یک نگرانی” نشان می دهد که “این کمپین نیاز به قرار دادن تعداد زیادی بیشتر گرما در بایدن.”

مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد به رسمیت شناختن ضرورت. ماه گذشته مشاوران سیاسی جریان مغلوب ساختن پیشی جستن در نظر سنجی نشان بایدن برنده شدن در میدان نبرد متحده و تهمت از دست دادن موجی از حمایت است که در ابتدا همراه با دست زدن به coronavirus بیماری همه گیر.

“واضح است که او برنامه ریزی شده بود در حال اجرا در یک اقتصاد خوب با جو بایدن قدیمی بودن مدرسه سیاست و رسوایی زده با پسر خود گفت:” لی Miringoff مدیر Marist College موسسه برای افکار عمومی. “و کل راهکار شده است سطل آشغال. بنابراین وجود یک راهکار جدید.”

مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی در حال حاضر در حال آماده شدن برای خالی کردن یک مجموعه از تبلیغات منفی در بایدن انتظار به صرف بیش از 10 میلیون دلار در تلاش برای تضعیف presumptive دموکراتیک نامزد. مغلوب ساختن پیشی جستن مدیر کمپین براد Parscale تشبیه کمپین به یک “ستاره مرگ.”

“نظر سنجی عمومی شده اند اشتباه در مورد رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن از سال 2016 گفت:” تیم Murtaugh سخنگوی مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد تلاش کنید. “جو بایدن تنها شده است آشکار رئیس جمهور حریف برای کمی در حالی که ما فقط و فقط شروع به تعریف از او. زمانی که آمریکایی ها یاد داستان کامل در مورد جو بایدن را شرم آور رکورد انتخاب برای رای دهندگان روشن خواهد شد.”

مغلوب ساختن پیشی جستن pollster جان مک لافلین گفت: بایدن بیشتر تصویر مطلوب از کلینتون: “ما در حال رفتن به اجازه دهید این رفتن برای همیشه … این را نمی توان یک طرفه انتخابات. وجود خواهد داشت یک کنتراست و هنگامی که ما که در مقابل رئیس جمهور برنده خواهد شد.”

مغلوب ساختن پیشی جستن را غلبه بر رای گیری نقطه ضعف چهار سال پیش و بالای خط حاشیه بین تهمت و بایدن شبیه به نظرسنجی از همان زمان در سال 2016. مغلوب ساختن پیشی جستن انتهایی بایدن در حدود 5 درصد در سراسر کشور با توجه به سیاست روشن رای گیری متوسط و عقب مانده در نوسان متحده — از جمله در میشیگان و ویسکانسین پنسیلوانیا و فلوریدا. در این نقطه در سال 2016 کلینتون ملی منجر شد کمی بزرگتر است.

کلینتون بود که منجر مغلوب ساختن پیشی جستن در اجرا تا سال 2016 انتخابات در میان رای دهندگان که از سایتهای هر دو سیاستمداران بیش از حد. اما این حاشیه بود و همواره کوچکتر از یمن است — کمتر از 10 درصد در اکثر نظر سنجی ها قبل از روز انتخابات.

“تعدادی از افرادی که نفرت از سیاست و سیاستمداران و آنها بازی تا حدودی از نوسان نقش در کشور گفت:” علامت گذاری Mellman یک ناظر انتخابات دموکراتیک.

در سال 2016 گفت: “افرادی که تصمیم گرفت انتخابات مردم بودند که دوست نداشتند هر دو کلینتون و تهمت و آنها اکثریت رای برای مغلوب ساختن پیشی جستن. این بار تعداد کمتری از افرادی که دوست ندارم تهمت و بایدن اما تعداد کمتری از رای دهندگان که رای گیری برای بایدن.”

آنا گرینبرگ یک ناظر انتخابات که توصیه سابق کلرادو رژیم صهیونیستی است. shive ریاست جمهوری, مبارزات انتخاباتی, به یاد می آورد تمرکز گروه در سال 2016 است که در آن رای دهندگان بودند “تعطیل به کلینتون و نه پس از تعطیل برای مغلوب ساختن پیشی جستن.” آنها اغلب می گویند “من نمی خواهم او را” ولی امر ارائه دلایل که چرا آنها ممکن است رای برای مغلوب ساختن پیشی جستن به هر حال.

در حال حاضر گرینبرگ گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن است “خیلی بیشتر تعریف شده” و “بایدن را شماره نیست off-the-نمودار بزرگ, اما آنها نیستیم وحشتناک است.”

بایدن بهتر است دوست توسط رای دهندگان از کلینتون بود در این مرحله در مبارزات انتخاباتی چهار سال پیش. و coronavirus همه گیر و عمومی توجه آن فرمان داده است — اثر انجماد مبارزات ساخت آن را بیشتر طاقت فرسا برای مغلوب ساختن پیشی جستن به قطار رای دهندگان توجه به هر چیز دیگری.

او از دست دادن به بایدن تقریبا دقیقا همان حاشیه در حال حاضر به عنوان او در ماه مارس قبل از همه گیر در زمان نگه دارید.

بن Tulchin Sanders,’ ناظر انتخابات گفت که در دموکراتیک اولیه “هنگامی که ما پس از سه شنبه و coronavirus شروع به لگد زدن در آن را غیر ممکن بود برای تغییر روایت از آنجا که رای دهندگان نمی شد با تمرکز بر نژاد دیگر. آنها با تمرکز بر جهانی همه گیر.”

در اولیه Tulchin گفت: بایدن را favorability امتیاز “برگزار شد تا بهتر از هیلاری را انجام داد.” در حال حاضر برای اهداف کلی انتخابات Tulchin گفت: بایدن است “قفل کردن در زمانی که او در پیش است.”

روید Ayres یک جمهوری خواه ناظر انتخابات گفت که در حالی که بایدن “به نظر نمی رسد برای تولید همان درجه از دشمنی که هیلاری کلینتون انجام داد” هنوز هم وجود دارد اتاق را برای شکل دادن به افکار عمومی در اطراف او.

“ضروری برای [تهمت] در مبارزات انتخاباتی است که به نوبه خود سال 2020 انتخابات از رفراندوم برای انتخاب و سپس به رد صلاحیت جو بایدن به عنوان قابل قبول انتخاب” آیرس گفت.

اگر تهمت می توانید انجام است که جمهوری خواهان معتقدند او می تواند شیب انتخاباتی از چشم انداز خود را در جهت به خصوص اگر این بیماری همه گیر متهم و اقتصاد شروع به بهبود می یابند.

“این یک-دو” گفت: گرگ McNeilly یک استراتژیست جمهوری خواه در میشیگان.

“شما رد صلاحیت بایدن و پس از آن وجود دارد بسیاری از عوامل خارج از کنترل خود,” او گفت:. “اگر این کشور است که نوع راه ما در آغاز سال … شما به عقب بر گردیم به آن با بایدن منفی بالا [تهمت] می توانید این را خاموش بکشد.”

از سوی دیگر McNeilly گفت: “اگر شما اجرا بایدن منفی و همه فوق العاده دور در کشور آنها در حال رفتن به مایل به سعی کنید چیزی جدید است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر