مغلوب ساختن پیشی جستن است Raving, Fauci است از دست دادن و ویروس است که برنده

Category: دیلی بیست Comments: No comments

پس از Dr. Anthony Fauci گفت: علم مجله که او می تواند تنها تا کنون به درست رئیس جمهور نهفته است از “من نمی توانید پرش در مقابل میکروفون و فشار او را” مغلوب ساختن پیشی جستن شات پشت در توییتر که “ما نمی توانیم اجازه درمان بدتر از مشکل خود را.”

هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که “ما در حال رفتن به نجات کارگران آمریکایی و ما در حال رفتن به آنها را ذخیره کنید به سرعت” دکتر Anthony Fauci بود هیچ جا یافت می شود. روز دوشنبه coronavirus جلسه شبیه یک نمایش آزمایشی که دکتر خوب از دست داده بود.

حکم آشکار بود و حتی قبل از تهمت صحبت از که می خواهم جایگزین Fauci در مرحله—لایحه بر این نرم ستوان که نمی دانم تفاوت بین یک فیلوژنتیک خوشه و بد سرد و نه در تضاد با رئیس جمهور اگر او انجام داد.

در Fauci را غیبت تهمت بود رایگان به داستان یک درمان معجزه آسا او تایید شده در زمان ثبت که در واقع آن را در اوایل در یک دادگاه مجاز برای “استفاده مهربان” تنها و دور از ثابت به یک درمان در همه. Fauci تا به حال تحت فشار قرار دادند در برابر ادعا می کنند که هفته گذشته اما در حال حاضر او هیچ جا دیده می شود به عنوان تهمت بازگشت به اصلی اعتقاد به این که او باید نجات اقتصاد و ویروس خواهد شد مراقبت از خود به طور معجزه آسایی.

مغلوب ساختن پیشی جستن بازگشت به آغوش مشاوران اقتصادی که بیرون بروید و بگویید مردمی برای خرید روی شیب به ساحل تا بازار خود را رد بهداشت مشاوران که می خواهید را به آب نبات خود را دور. حتی به صرفه جویی در زندگی تهمت نمی خواهند به کشور, خوردن اسفناج در انتخابات سال است. در حال حاضر آن را همه چیز در مورد اقتصاد احمقانه است.

بدون ترس از تناقض مغلوب ساختن پیشی جستن را اعلام کرد ماموریت انجام شد. او صحبت از “15 روز به سرعت گسترش” ما در نیمه راه از طریق هر چند به عنوان کسانی که در حال حاضر در آینه دید عقب: “ما نمی خواهیم به از دست دادن این شرکت ها. ما نمی خواهیم به از دست دادن این کارگران است. من فکر می کنم ما می تواند انجام کاری نسبتا به سرعت.”

پرسید: اگر Fauci موافقت با بازگشایی این کشور مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: بدون پزشک وجود دارد را برای خود صحبت می کنند که “او را قبول ندارند.” وقتی پرسیده شد که اگر تهمت بود دیوانه در او برای قرار دادن دست خود را بیش از چهره خود را زمانی که تهمت تمسخر دولت در هفته گذشته Fauci گفت: “بدون نظر.”

این درام با بازی کردن بر روی پاشنه از یک قطعه صبح روز دوشنبه در نیویورک تایمز گزارش داد که مغلوب ساختن پیشی جستن به حال تبدیل شدن به نا امید Fauci را بلانت اصلاحات است. بدون Fauci وجود دارد تهمت صحبت بدون چالش و یا تناقض در مورد چگونه بد آنفولانزا می شود و چگونه بسیاری از مردم مرگ در تصادفات: “شما نگاهی به حوادث خودرو که به مراتب بیشتر از هر شماره ما در حال صحبت کردن در مورد. این بدان معنا نیست که ما قصد داریم به همه بگویید که هیچ بیشتر رانندگی.”

مغلوب ساختن پیشی جستن سرخوردگی با Fauci شروع چند هفته پیش زمانی که Fauci شکایت در مورد بیش از حد چند تست و گفت: کنگره این وضعیت قرار بود به مراتب بدتر از قبل از آن بهتر است. این در حالی است که تهمت بود هنوز هم پیش بینی یک “معجزه” است که در آن است که coronavirus موارد خواهد جادویی ناپدید می شوند.

از آن بدتر پنج شنبه گذشته پس از Fauci اصلاح یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن بیشتر cockamamie و خطرناک نظریه که مواد مخدر است که کار را برای یک بیماری کشنده می تواند به سرعت جابجا در درمان این یکی از جدید. مغلوب ساختن پیشی جستن و سپس بازگشت به تریبون و در زمان یکی دیگر از شات. “من یک پسر هوشمند” او شروع به اصلاح Fauci را اصلاح با هدف چرخی پایین امید کاذب و جلوگیری از اجرا بر روی مواد مخدر به دلیل مغلوب ساختن پیشی جستن “احساس” در مورد آن. شاید به همین دلیل Fauci وجود ندارد دوشنبه, ترک زمینه روشن برای مغلوب ساختن پیشی جستن به پت خود را در پشت برای درمان آن وجود ندارد و در عین حال.

Fauci را در کلاس خود یک قهرمان به روسای جمهور هر دو حزب جمهوری خواه و دموکرات که وجود دارد تنها اتاق در مرحله یک قهرمان در این دولت. دیگر دستیاران قبل از Fauci گفته اند که آنها اقامت داشتند نه به این دلیل آنها نمی خواهند به اجازه رفتن بی پروا قدرت می آید که از نزدیک شدن به رئیس جمهور اما از آنجا که اگر آنها به ترک همه چیز خواهد بود بسیار بدتر است. در Fauci مورد که درست و به دور از overplaying دست خود را; او وحی شده دوم موز برای جلوگیری از تحت فشار قرار دادند و یا کنار گذاشته است.

زمانی که بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر صحبت در حقیقت به قدرت او جایگزین شد—در برنامه های زنده تلویزیونی—توسط مایک پنس شده است که رشد شاخص گذشته توسط princeling Jared کوشنر به پایان رسید آوردن صلح به خاورمیانه و در حال حاضر قادر به نوبه خود توجه خود را به درمان این ویروس توسط cajoling کاپیتان صنعت به رفع بحرانی کمبود تخت بیمارستان, پنکه, دستکش و ماسک. ممکن است کوشنر که پر پدرش در سر با این تصور که ناامید پزشکان و پرستاران به جای شکایت باید فقط “بریزید مایع که sanitizes” در فولاد ماسک و استفاده مجدد از آنها را تا زمانی که آنها را متلاشی می کنند. کارکنان اورژانس که در حال حاضر مرده از کمبود تجهیزات—39-سال-پرستار در سلامت خوب هفته گذشته است.

بهترین راه حل برای شکنجه جلسات بود برای جلوگیری از برگزاری آنها و اجازه دهید Fauci تمایل به بافندگی در دفتر خود را که در آن او به راحتی می توانید 20 دقیقه برای به روز رسانی این کشور به جای دو ساعت طول می کشد تا از کار خود را برای رفتن به کاخ سفید است. دستیاران رمیدن که تهمت بیراهه اواسط جلسه و می پرسد که چرا بیشتر مردم نیست و او را برای صرف نظر کردن از حقوق و دستمزد خود را به عنوان رئیس جمهور اما او نمی خواهد به آنها را. آنها برجسته از روز خود را در حال حاضر که او تا به حال به چشم پوشی جوید.

من تا به حال یک لحظه روشن صبح روز دوشنبه هنگامی که من شنیده ام دانیل گلدمن خانه قضائیه وکیل مبتلا به این ویروس می گویند که وضعیت آنقدر وخیم در وستچستر بیمارستان او را در آن مدیر طب اورژانس سوار به بروکلین و خریداری 1,000 ماسک در $6.50 هر کدام با پول خود را.

در وحشی ترین تصورات من نمی توانم تصور مغلوب ساختن پیشی جستن در انجام آن و یا بیشتر از هر چیزی اگر آن را بر روی دوربین و یا صرف پول در غیر از خود است. اما من می توانم تصویر Fauci در بروکلین دقیقه تبادل در هر کجا که او می تواند کمک کند. مغلوب ساختن پیشی جستن همیشه conned grifted, دروغ و wormed راه خود را از طریق به معامله بعدی و در حال حاضر خبر بعدی چرخه.

در مقابل Fauci نگه داشته و مشغول به کار در ترانشه در حالی که نظارت بر شیوع بیماری ابولا یک 31-سال کهنه از خدمات عمومی که به تعمیق دانش خود را کار می کرد برای تغییر کنده و یکی از کارشناسان خوشبختانه در امان زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم به قطع بسیاری از آنها به دلیل او می تواند فقط rehire آنها در صورت نیاز. زمانی که Fauci ارائه شده به نام خود را در چراغ به عنوان رئیس موسسه ملی بهداشت; او آن را دو بار به ماندن در جایی که او فکر او می تواند انجام بسیاری از خوب است.

اما به ناروا او را فقط به یکی دیگر ساکن عمیق دولت است. در واقع وجود یک قدرت در Fauci تهمت هرگز نمی خواهد می دانم و اعتماد است که جریان از آن است. در عین حال تهمت blithely خوشحال به نظر می رسید به خلاص شدن از شر دکتر در وسط آمریکایی ها در حال مرگ به او روشن ساخته دوشنبه که او نمی خواهد نگه داشتن “مکث” به عنوان اندرو کومو به مراتب بیشتر از رهبر صالح است آن را به نام. “من فکر می کنم درمان شده است بسیار دشوار” مغلوب ساختن پیشی جستن تکرار با 15 روز برای جلوگیری از گسترش تنها در اثر تا بعدی دوشنبه. Fauci کار شده است “کسی رفتن به دکتر و گفت: ما نیاز به یک عملیات. و ما تا به حال یک عملیات و چیزهای زیادی یاد گرفتم.”

او نمی گویند اگر بیمار تا به حال جان سالم به در برد. “از کجا Fauci?” روشن رسانه های اجتماعی آخرین بار دکتر رفته دو briefings. ما می دانیم که او این بار: benched, تا زمانی که او می دهد تا هر گونه اصرار به گرفتن یک میکروفون پاک کردن contagions و وزن در. مغلوب ساختن پیشی جستن خواهد آموخت که او هیچ Fauci که حتی با دکتر گهگاه تصحیح او اعتبار بیشتر با Fauci از بدون او.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>