مغلوب ساختن پیشی جستن است که هنوز هم به دنبال یک IF مقابله

Category: پلیتیکو Comments: No comments

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن قصد دارد یک بار دیگر سعی کنید به استفاده از حمایت مهاجرانی که به این کشور به طور غیر قانونی به عنوان کودکان شناخته شده به عنوان خیال به فشار کنگره به تصویب گسترده تر مهاجرت معامله با توجه به دو نفر آشنا با این وضعیت.

مغلوب ساختن پیشی جستن اشاره به نامشخص قانون در جمعه مصاحبه با Telemundo, اما نظرات خود را به چپ و حتی مقامات کاخ سفید اشتباه است. او با استفاده از کلمات “فرمان اجرایی” و “بیل” قابل معاوضه و گفت که او خواهد بود امضای یک لایحه هر چند کنگره گذشت نیست یکی.

“من قصد دارم طی چند هفته آینده با امضای یک مهاجرت است که بسیاری از مردم نمی دانند که در مورد” او گفت:. “من قصد دارم به امضای عمده مهاجرت به عنوان یک دستور اجرایی که در دیوان عالی کشور در حال حاضر به دلیل IF تصمیم گیری به من داده قدرت انجام آن است.”

در ماه ژوئن دادگاه عالی رد تهمت تلاش برای پایان دادن به اوباما-دوران برنامه شناخته شده به عنوان اقدام معوق برای ورود دوران کودکی یا IF در نسبتا باریک دلایل ترک درب باز برای مغلوب ساختن پیشی جستن به سعی کنید به آن را دوباره.

کاخ سفید به طور گسترده ای انتظار می رود به یکی دیگر از شات در از بین بردن این برنامه اجازه داده است که حدود 700,000 مهاجران به کار و زندگی در آمریکا, اما نه قبل از او تلاش می کند دوباره به مقابله با کنگره است. هیچ تصمیم نهایی شده است, با توجه به یک فرد نزدیک به DHS.

“رئیس جمهور به مدت طولانی گفت که او مایل به کار با کنگره در مذاکره راه حل قانونی برای DACA که می تواند شامل شهروندی همراه با قوی امنیت مرزی و دائمی بر اساس شایستگی اصلاحات گفت سخنگوی کاخ سفید در جاد Deere در یک بیانیه منتشر شده در اواخر روز جمعه در تلاش برای روشن شدن رئیس جمهور را پیش از آن سخنان. “این را شامل نمی شود عفو. متاسفانه دموکرات ها را به طور مداوم رد این پیشنهادات آنها به عنوان مخالف به هر چیزی غیر از کاملا باز کرد.”

پیدا کردن هر کنگره راه حل در DACA خواهد بود تقریبا غیر ممکن است برای تقسیم کنگره در انتخابات سال است.

در اوایل این سال جارد کوشنر رئیس جمهور در قانون و مشاور ارشد به حال شناور از جمله حمایت از خیال به عنوان بخشی از یک گسترده تر مهاجرت بسته سیاسی گزارش در ماه ژوئن. کوشنر شده است صحبت کردن به قانونگذاران برای ماه حدود 600-صفحه لایحه که اعطای ویزای اقامت به بالا بیشتر ماهر و تحصیل مهاجران در حالی که کاهش تعداد مهاجران که وارد ایالات متحده بر اساس روابط خانوادگی. این لایحه که برنده حمایت زیادی حتی از جمهوری خواهان نیست در اصل شامل IF اما کوشنر پیشنهاد شده به سنا که دفاتر آن می تواند اضافه شود.

مغلوب ساختن پیشی جستن است و همچنین با توجه به امضای یک دستور اجرایی که می تواند شامل برخی از جنبه های شایستگی مبتنی بر سیستم Deere گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن قبلا ارائه طرح قانونی که به خیال دائمی حمایت های حقوقی در ازای برخی از خط مهاجرت اولویت ها از جمله کاهش به مهاجرت قانونی و مرزی دیوار بودجه. اما ارائه می دهد شکست خورده در بخشی به دلیل اینکه رئیس جمهور خود حمایت پس از مواجهه با مخالفت از مهاجرت hawks که متهم او را از رفتن به زیان خود وعده های انتخاباتی.

دموکرات مشکوک از هر گونه مهاجرت معاملات با مغلوب ساختن پیشی جستن در حال انتظار برای دیدن اینکه آیا آنها حزب برنده به کاخ سفید و سنا در ماه نوامبر.

آمریکا باید به تصویب یک لایحه که ارائه وضعیت حقوقی و شهروندی نهایی به 2.3 میلیون خیال از جمله IF گیرندگان. اما سنا که نیاز به 60 رای به تصویب قانون است و آن را نادیده گرفته است.

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>