تهمت نیست, حمله بایدن بیش از تارا Reade. اما مبارزات انتخاباتی خود را است.

مغلوب ساختن پیشی جستن در مبارزات انتخاباتی است که همه در تارا Reade را تجاوز جنسی اتهامات علیه جو بایدن.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن? نه آنقدر.

این یک قطع است که ناشی از محاسبات مختلف هر ساخت است. این کمپین می بیند سیاسی باز کردن. مشاوران و متحدان می گویند که آنها می توانید با استفاده از این اتهام به تماس با معاون رئیس جمهور سابق یک منافق به اصرار زنانی که متهم به مردان تجاوز جنسی باید این باور بودند — و نه فقط این یکی.

اما در این یک موضوع تهمت به نظر می رسد به خود را در بایدن. او به صحبت در مورد آنچه به عنوان شبیه به بیش از 20 زنانی که — او ادعا می کند — baselessly متهم او را از سوء رفتار جنسی. و او آن را در مقایسه به اتهامات علیه برت Kavanaugh که تایید به دیوان عالی کشور او را به عنوان یکی از بزرگترین دستاوردهای خود را در انتخابات ریاست جمهوری.

“همه ناگهانی شما را تبدیل به یک ثروتمند پسر شما یک پسر مشهور و سپس شما را تبدیل به رئیس جمهور. و مردم که شما هرگز دیده می شود که شما هرگز از شنیده می شود را به اتهام” تهمت و گفت: اخیرا در یک مصاحبه پادکست. “من فقط می گویند به جو بایدن ‘فقط بیرون رفتن و مبارزه با آن است.'”

مغلوب ساختن پیشی جستن نادر تردید به رفتن در این حمله در برابر یک حریف سیاسی را متوقف کرده است کمپین فعالان از توطئه یک شیب توهین آمیز در اطراف اتهامات. آنها را منتشر کرده اند یک حمله ویدئو گرفته شده برای رسانه های اجتماعی, نوشته, op-eds و فرستاده نقاط صحبت کردن به عملیاتی. آنها می گویند سیاسی مزایای بیشتر اشکال از یادآوری رای دهندگان از نمرات از زنانی که رله های مختلف داستان در مورد تهمت خود را به اتهام سوء رفتار جنسی.

“این است که رفتن به طولانی موضوع برای جو بایدن شبیه به این همچنان به صورت طولانی موضوع برای برت Kavanaugh” گفت: Bryan لانزا یک لابی که مشغول به کار در مغلوب ساختن پیشی جستن در کمپین 2016 و انتقال و همچنان نزدیک به کاخ سفید است. “وجود دارد هیچ تکان دادن این ننگ در حال حاضر.”

حملات فراتر از متهم بایدن و دموکرات ها از یک استاندارد دوگانه است.

مغلوب ساختن پیشی جستن مشاوران می گویند Reade اتهام را یادآوری رای دهندگان از سال اتهام علیه بایدن برای بودن بیش از حد حساس با زنان است. و آنها می گویند آن را نشان داده است رسانه های لیبرال کج برای اطلاعات بیشتر به شدت پوشش Kavanaugh مدعی کریستین Blasey فورد از Reade.

یک ارشد سابق دولت گفت: برگ برنده تیم دارای یک مزیت است چرا که دموکرات ها در حال حاضر مجموعه ای انتظار می رود که زنان باید معتقد بود در چنین شرایطی است. اما این مقام سابق گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن است “نه کامل مسنجر در این, و همه ما می دانیم چرا و او باید اجازه مبارزات انتخاباتی و باید اجازه زن عملیاتی درایو بسیاری از این پیام در راه است که آن را برای رفتن به خارج وجود دارد.”

Reade آمد عموم شش هفته پیش با اتهام که بایدن تجاوز جنسی در مجلس سنا راهرو در سال 1993 پس از گفت: در سال گذشته او را لمس کرده بود و او را نامناسب اما حمله او. دیگران رو به جلو آمده اند می گویند که او به آنها گفت که در مورد حادثه سال پیش هر چند هیچ یک از دستیاران سنا Reade گفت: او به یاد می آورد این حادثه.

این اتهامات را مطرح حادثه رخ داده است که فقط قبل از بایدن اعلام کرد خود را برای رئيس جمهور اجرا زمانی که تعداد زیادی از زنان جلو آمد به توصیف ناراحتی خود با معاون رئیس جمهور سابق بیش از حد آشنا با لمس کردناز جمله او را مالش شانه های خود را و زمزمه در گوش خود را.

یک جمهوری خواه نزدیک به کمپین گفت: Reade اتهام از کار اخراج شده است تا تهمت را پایه و با توجه به آنها “یکی دیگر از ابزار در جعبه ابزار” به اجرا در برابر بایدن این, ماه نوامبر همراه با انتقاد است که معاون سابق رئیس جمهور ضعیف در چین و غیر ملفوظ در مصاحبه ها و سخنرانی های.

یکی در چهار دموکراتیک رای دهندگان که به تماشای بایدن عمومی مصاحبه در مورد حادثه در هفته گذشته گفت: حزب خود را باید انتخاب های مختلف نامزد, با توجه به یک صبح مشورت نظرسنجی.

اما برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن متحدان تشخیص خطرات سیاسی با تکیه به Reade را با خود ندارد. رئیس در میان آنها است که پتانسیل برای رفتن بیش از حد در فشار برای بایدن به صورت همان نوع از درمان جمهوریخواهان تقبیح طول Kavanaugh شدید دادگاه عالی نامزدی جلسات در تابستان 2018.

“من فکر می کنم زمانی که آنها تمرکز بر روی دو استاندارد آنها باید مقدار زیادی از اتاق را برای اجرا و استفاده, اما زمانی که آنها تمرکز بر تلاش برای پاره کردن بایدن به عنوان یک پسر بد آنها در حال رفتن به اجرای یک سناریو که در آن رسیدن به یک نقطه که در آن رای دهندگان فکر می کنم آنها overreaching,” دولت سابق گفت.

بایدن را رد اتهام جمعه و خواسته است که مجلس سنا و ملی بایگانی برای باز کردن مقالات خود را برای تعیین اینکه آیا Reade شکایت در مورد اقدامات خود را. اما او کاهش یافته است به اجازه دانشگاه دلاور به انتشار اسناد و مدارک خود را گفت: آنها را شامل نمی شود فایل های پرسنل.

مبارزات انتخاباتی خود با اشاره به بایدن نظرات در مجازی جمع آوری کمک های جمعه که در آن او گفت: زنان باید به شنیده می شود برای مقابله با این استدلال که او تغییر دیدگاه های خود را از سال 2018 است. که در آن سال پس از اتهامات علیه Kavanaugh ظاهر بایدن گفت: “برای یک زن به جلو آمده و در خودنمایی چراغ کانون در سراسر کشور شما رو برای شروع کردن با این فرض که حداقل جوهر از آنچه که او صحبت کردن در مورد واقعی است.”

“این کافی نیست که فقط به سادگی کلمه من برای آن را و رد آن را از دست” بایدن گفت: اهداکنندگان جمعه. “رک و پوست کنده که نباید به اندازه کافی برای هر کسی که چون ما می دانیم که این نوع رویکرد است که دقیقا چگونه فرهنگ سوء استفاده شده است مجاز به چرک می کند.”

دموکرات ها می گویند که این موارد در برابر بایدن و Kavanaugh هستند متفاوت. آنها همچنین به نام Reade داستان “ناسازگار” در حالی که با توجه فورد تولید سوگند گواهی حسن درمانگر یادداشت ها و نتایج حاصل از یک دروغ سنجی.

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین اتحاد به تصویر کشیده وضعیت متفاوت تماس بایدن یک منافق. آن منتشر شد بیانیه بر “استاندارد دوگانه” از کلمات خود را و یک ویدیو با عنوان “در معرض: دموکراتها دو استاندارد در زنان مؤمن” است که تکرار بایدن و دیگر دموکرات ها’ نظرات در مورد Kavanaugh به شاکیان.

“تنها چیزی که جو بایدن آیا امروز حفاری خود را عمیق تر سوراخ” مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین سخنگوی ارین پررین گفت. “او یک بار دیگر نشان داد که او معتقد است که او باید برگزار شود به استاندارد های مختلف از او برای دیگران است.”

کوری Lewandowski یک مشاور ارشد کمپین نوشت: یک op-ed در تپه روزنامه و سپس با مصاحبه با نزدیک به دو ده را نشان می دهد رادیو در سراسر کشور — از جمله ایستگاه های در مین ویسکانسین و واشنگتن به بحث در مورد این موضوع. “این است که در مورد نفاق از سمت چپ او گفت:” در روباه در سراسر آمریکا با جیمی Failla.

کمیته ملی حزب جمهوری خواه را واکنش سریع تیم را متهم به رسانه ها نادیده گرفتن اتهامات. پس از یک سال 1993 لری کینگ مصاحبه با Reade را پدید آمده از RNC لعنتی کردن ایمیل های که متهم به کابل نشان می دهد صحبت از عدم به سوال در مورد این ویدئو. RNC رئیس Ronna McDaniel گفت: هر گونه خبر در خروجی که بخواهید در مورد این اتهامات باید ممنوع از میزبانی یک بحث دموکراتیک. “آن را از” من بیش از حد, من بیش از حد, من بیش از حد’ به ‘حرکت, حرکت, حرکت’ در nanosecond چرا که او یک دموکرات” McDaniel گفت: در ABC News.

مغلوب ساختن پیشی جستن متحدان همچنین پیش بینی است که بایدن بالقوه معاون ریاست جمهوری انتخاب کنید ممکن است مجبور به توضیح پاسخ خود را به Kavanaugh شاکیان در نور Reade را با خود ندارد. بایدن قول داده است برای انتخاب یک زن به همسر در حال اجرا.

“این زن در معاونت داوطلبان قرار داده واقعا در موقعیت بی دست و پا” یک فرد نزدیک به کمپین گفت. “مهم نیست که او بر میدارد آنها در حال رفتن به مجبور به پاسخ بسیاری از سوالات در مورد تارا Reade و اظهارات قبلی آنها ساخته شده در مورد اعتقاد به بازماندگان.”

برعکس مغلوب ساختن پیشی جستن به سختی در مورد تم که مشاوران سیاسی هستند چکش در مصاحبه, op-eds, رسانه های اجتماعی پست ها و در تلویزیون.

مغلوب ساختن پیشی جستن را ذکر “استاندارد دوگانه” اما او همچنین گفت که اتهام علیه بایدن می تواند نادرست مانند آنهایی که او گفت: ساخته شده بودند علیه او و Kavanaugh.

“من شده است به دروغ متهم توسط مردم است که من هرگز حتی دیده می شود” مغلوب ساختن پیشی جستن گفته مجری رادیویی محافظه کار دن richard shaw. “و برخی از این افراد که من آنها را ملاقات کرد — بهره صفر باشه ؟ مانند صفر است. بنابراین من حدس می زنم در راه شما می توانید می گویند من من چسبیده تا برای او.”

مغلوب ساختن پیشی جستن دستیاران هرگونه تفاوت در چگونه تهمت و مبارزات انتخاباتی در حال رسیدگی به این اتهامات با این استدلال که رئیس جمهور می تواند به ارائه مشاوره به بایدن در حالی که همچنین دعوت بیشتر موشکافی معاون سابق رئیس جمهور.

حداقل یک جمهوری خواه که صحبت می کند به تهمت ستایش تهمت رویکرد گفت: “نگه می دارد تمرکز بر بایدن و از اتهامات علیه مغلوب ساختن پیشی جستن کامل تاکتیک در واقع.”

این اتهامات در برابر تهمت ها گسترده است. بیش از 20 زنان را علنا متهم مغلوب ساختن پیشی جستن از سوء رفتار جنسی بیش از چند دهه. سال گذشته روزنامه نگار E. ژان کارول متهم به تهمت تجاوز به او در 1990s در داخل یک اتاق پانسمان در فروشگاه. او با رد تمام اتهامات ساخته شده در برابر او.

دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن 2016 پیروزی نشان داد که رای دهندگان معتقد بودند که رئیس جمهور را تکرار انکار.

“ترک آن را به رسانه ها واقعا یک مسئله در مورد معاون رئیس جمهور سابق و تبدیل آن به رئیس جمهور و مطرح کردن اتهامات از چهار سال پیش که پرسیده بودند و پاسخ در قالب رای گیری از مردم آمریکا,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر