مغلوب ساختن پیشی جستن وزارت دادگستری می پرسد برای منابع بیشتر برای به اجرا درآوردن قوانین اسلحه

به عنوان اسلحه فروش افزایش طول بیماری همه گیر کوروناویروس وزارت دادگستری است درخواست از کنگره برای بیشتر منابع اجرای — از جمله به مصادره اسلحه از افرادی که نباید از نظر قانونی قادر به آنها را خود.

در سال های اخیر کمک رسانی به کاپیتول هیل, DOJ, دو درخواست های مربوط به افزایش خرید تفنگ با توجه به دو منبع با آگاهی از آن می پرسد. اولین گروه خواست برای کمک های مالی برای کمک به اف بی آی استخدام کارکنان بیشتر به نگه دارید تا با رشد تعداد چک های پس زمینه و درخواست تجدید نظر درخواست رفتن را از طریق ملی فوری بررسی زمینه های جنایی سیستم (NICS). اداره اجرا می شود که سیستم که دسته چک های پس زمینه بر روی میلیون ها نفر از خریداران اسلحه در هر سال است.

“اولویت برای وزارت دادگستری هستند برای حفاظت از ایمنی و امنیت مردم آمریکا و به اطمینان حاصل شود که آمریکایی ها نه محروم از حقوق اساسی” گفت: Stephen Boyd, رئیس گروه دفتر امور قانونگذاری, در بیانیه ای. “افزایش بودجه برای NICS و ع در این زمان مهم است که برای دستیابی به آن اهداف است.”

این گروه همچنین خواست بیشتر منابع و پرسنل این اداره از الکل و تنباکو و سلاح گرم و مواد منفجره (ع) برای مقابله با اسلحه گرم retrievals و دیگر زمینه های کاری مرتبط با تاخیر محرومیت با توجه به دو منبع. اصطلاح “تاخیر در انکار” اشاره به شرایطی که در آن مردم به خرید سلاح و آنها را به خانه قبل از NICS سیستم می تواند پرچم آن دسته از خریداران که فاقد شرایط لازم برای خود اسلحه.

بسیاری از چک های پس زمینه فقط چند دقیقه. اما برخی می تواند بسیار طولانی را. و اگر یک چک پس زمینه است که هنوز هم در جریان است و حل نشده و پس از سه روز تفنگ خریدار می توانید سلاح های صفحه اصلی. این زمانی است که همه چیز می تواند پیچیده; اگر NICS سیستم به این نتیجه میرسد که کسی گرفته است, سلاح خانه که نباید توانسته اند به آن عوامل از ع باید به بازیابی آن.

درخواست از وزارت دادگستری نشان می دهد آن را آماده شدن برای یک تعداد رو به رشد از جمله retrievals به عنوان اسلحه فروش بالا برود. خانه دموکراتها اخیر پیشنهاد قوه مقننه در پاسخ به همه گیر نیست شامل زبان اعطای بخش درخواست.

FBI زد بیش از 2.9 میلیون چک پس زمینه در مارس سال 2020 بیشترین مارس چک های پس زمینه از سال 1999. و در ماه مارس آن را زد عظیم 3.7 میلیون چک های پس زمینه–در هر ماه از ماه نوامبر سال 1998 هنگامی که FBI راه اندازی NICS برنامه با توجه به وب سایت خود را.

تعدادی از عوامل می تواند کسی که فاقد شرایط لازم برای مالکیت اسلحه از جمله تحت کیفرخواست شده محکوم به جرم آورده است که بیش از یک سال از زندان را داشت به جرم تخطی از قانون خشونت خانگی و داشتن شده است در غیر ارادی متعهد برای سلامت روان و درمان است. اما سه روز حکومت به معنی چندین هزار نفر در ممنوع دسته بندی ها هنوز هم خرید اسلحه در هر سال.

در سال 2018 اف بی آی اشاره بیش از 4000 background-بررسی محرومیت به ع برای امکان بازیابی با توجه به NICS عملیات گزارش. و در سال 2017 بر اساس این گزارش همان حداقل 4,800 خرید تفنگ را از طریق رفت که نباید. از کسانی که بیش از 1000 رفت و به مردم با تخطی از قانون خشونت خانگی اعتقادات. و 500 نفر بودند که فراری از عدالت نیز با موفقیت خریداری اسلحه که در آن سال.

برخی از افرادی که لغزش از طریق بررسی زمینه های فرآیند مرتکب جرایم از جمله سفید supremacist Dylann سقف که به قتل نه آفریقایی محله های کشیش نشین در Emanuel آفریقایی Methodist کلیسای اسقفی در چارلستون S. C. سقف خرید تفنگ پس از سه روز بررسی سوابق دوره انتظار به پایان رسید و FBI آموخته بیش از حد دیر است که آن سیستم باید مسدود او را از انجام این کار است.

در ضمن کارگران حمل NICS پس زمینه چک مدت طولانی است که سبب شیوع به عنوان ردیابی وب سایت های غیر انتفاعی بودجه توسط Everytown for Gun Safety, دقیق است.

“ما تحت ذوات قبل از این گفت:” وزارت دادگستری رسمی آشنا با برنامه است. “شما فقط می توانید تصور کنید که چقدر بد این مشکل است که در حال حاضر است.”

نیویورک تایمز تخمین می زند که آمریکایی ها خریداری شده حدود 2 میلیون اسلحه این راهپیمایی به عنوان وحشت در مورد ویروس گرفت. در 21 مارس با توجه به بزرگ سیاه و سفید دیک, FBI زد بیشتر چک های پس زمینه از آن است که همیشه قبل از اینکه در یک روز: 210,000. و وزارت امنیت داخلی شامل فروشگاه اسلحه در لیست خود را از ضروری کسب و کار, توصیه دولت به آنها اجازه باز بماند در طول بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر