مغلوب ساختن پیشی جستن نگه می دارد مبارزه با مؤتلفه پرچم نبرد بسیاری از حامیان باید اذعان

Category: پلیتیکو Comments: No comments

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال مبارزه برای حفظ حق مردم به پرواز مؤتلفه نبرد پرچم — اما بسیاری از حامیان خود را و دولت در حال حاضر در تبدیل شمشیر خود را.

رای گیری عمومی نشان می دهد که اکثریت آمریکایی ها — از جمله کسانی که در جنوب — در حال حاضر مشاهده مؤتلفه پرچم به عنوان نماد نژاد پرستی. شرکت ها و موسسات از جمله نسکار اند ممنوع است. رهبران جمهوری خواه و برخی از آنها را مغلوب ساختن پیشی جستن متحدان در حال پشت سر جنبش به آن را. می سی سی پی در زمان مؤتلفه نماد آن پرچم. در فاکس نیوز تهمت های مورد علاقه صاحب نظران در حال صحبت کردن بیشتر در مورد مجسمه ها از پرچم. و تهمت خود وزارت دفاع روز جمعه نشان داد یک سیاست است که به طور موثر میله پرچم از نظامی خواص.

حتی تهمت خود را در سال 2015 به خبرنگاران گفت که از آن زمان به حرکت مؤتلفه پرچم از دولت capitols به موزه ها.

در عین حال 2020 مغلوب ساختن پیشی جستن است خمرهای شکل پیش رو بارها و بارها در دفاع از پرچم به عنوان یک “آزادی بیان” مسئله و مقایسه آن در این هفته به “Black Lives Matter” علامت. برای مغلوب ساختن پیشی جستن به موضع بخشی از یک استراتژی گسترده تر به ملتهب فرهنگ جنگ در اطراف به اصطلاح انصراف از فرهنگ است که خشم محافظه کاران که ضجه و زاری کردن همه چیز از reimagining از آرم های شرکت های بزرگ به vandalization تاریخی مجسمه به سانسور از “دختران طلایی” قسمت به این دلیل که شخصیت های اصلی عینک ماسک گل.

به نظر نمی رسد که این مؤتلفه پرچم است در هر نقطه در نزدیکی بالای لیست برای مغلوب ساختن پیشی جستن متحدان هشدار چپ تلاش برای پاک کردن فرهنگ آمریکایی است. چند از مغلوب ساختن پیشی جستن بیشتر مشتاق بوستر بودند حتی حاضر به صحبت در مورد این موضوع.

“به نظر می رسد که مردم باید توسعه سیاسی شجاعت ایستادن در برابر او [تهمت] آیا به تنهایی در این زمینه گفت:” Lecia بروکس رییس ستاد مرکز قانون فقر جنوب, یک سازمان غیر انتفاعی است که نظارت بر گروه های نفرت.

“من فکر نمی کنم اکثر محافظه کاران خارج از جنوب باید هر صورت متفق پرچم” اضافه شده یکی ارتباطات استراتژیست که با این نسخهها کار با فعالان محافظه کار گفت. “این بیشتر از یک موضع شما را از آنجا که اگر شما را از یک اینچ و یک احساس است که آنها را یک مایل.”

در چند هفته گذشته به عنوان بخشی از یک مواج در سراسر کشور بیش از بحث های نژاد پرستی در امریکا و شرکت های خصوصی چهره های سیاسی و نهادهای دولتی شده است بازبینی راه آنها بحث و نشان دادن آمریکایی های سیاه و سفید. برخی از تغییرات حاصل عمه Jemima تغییر علامت تجاری آن شربت واشنگتن تیم فوتبال فرار از “ردسکینز” moniker — باید باعث واکنش شدید در محافل محافظه کار. اما بسیاری از coalesced در اطراف این نظر است که مؤتلفه پرچم یک نماد روشن نژادی تقسیم است: بعد از همه پرچم کسانی که مبارزه را از دست دادن جنگ در برابر امریکا به حمایت از برده داری.

با توجه به کلمبیا کلمبیا در نظرسنجی منتشر شد چهارشنبه اکثریت آمریکایی ها 56 درصد پاسخ دادند که آنها مشاهده مؤتلفه پرچم به عنوان یک نماد نژادپرستی در مقایسه با 35 درصد است که مشاهده آن را به عنوان نمادی از میراث جنوبی. حتی کسانی که در ایالت های جنوبی نیست که در کنفدراسیون این روزها — 55 درصد از پاسخ دهندگان از جنوب دیدم پرچم به عنوان یک نژادپرست نماد در حالی که 35 درصد نیست.

در پاسخ به این تغییر نگرش چندین بالا مشخصات موسسات به طور سنتی محافظه کار پایگاه های خود را در بر داشت راه برای حذف مؤتلفه پرچم از محل خود از ممنوعیت آشکار در نسکار در سپاه تفنگداران دریایی و نیروی دریایی آمریکا به ایالت می سی سی پی که رای به حذف مؤتلفه پرچم از پرچم دولت در ماه ژوئن. روز جمعه پنتاگون منتشر شد یک سیاست محدود کردن نوع پرچم هایی در وزارت دفاع خواص است که به طور موثر مانع مؤتلفه پرچم هر چند نه تنها آن را به طور خاص — سوزن-نخ تلاش به طور گسترده ای دیده می شود به عنوان یک راه برای جلوگیری از مغلوب ساختن پیشی جستن خشم.

“ما دیده ایم تغییر فوق العاده ای در افکار عمومی پس از قتل [جورج] فلوید و بیشتر به فکر مردم می توانند تشخیص دهند و درک کنند که نمادهای کنفدراسیون نمادهای سفید برتری گفت:” مرکز قانون فقر جنوب کتاب های مرجع اخیر کشتار در دست مینیاپولیس پلیس که موجب سراسر کشور تظاهرات. “اگر ما امیدواریم که برای ایجاد تغییر در کشور ما و کشور ما به نوعی به رسمیت شناختن این نمادها و حساب با گذشته ما و حرکت رو به جلو است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن بروکس افزود: به نظر نمی رسد علاقه مند است که: “او راهکار این است که به تقسیم به ارمغان می آورد با هم.”

در واقع برگ برنده خود شده است به طور فزاینده ای آوازی خود را در دفاع از پرچم.

“من می دانم که افرادی که مانند مؤتلفه پرچم و آنها در حال فکر کردن در مورد برده داری” او گفت: CBS در روز سه شنبه اضافه کرد که لیبرال انصراف از فرهنگ تا به حال تحت فشار قرار دادند نسکار تصمیم به ممنوعیت مؤتلفه پرچم از آن مسابقه است. “شما به نسکار. شما تا به حال کسانی که پرچم همه جا. آنها را متوقف و آن را. من فقط فکر می کنم آن را آزادی بیان, اینکه آیا این مؤتلفه پرچم یا سیاه و سفید زندگی می کند ماده و یا هر چیز دیگری شما می خواهم به بحث در مورد. آن را آزادی بیان.”

مغلوب ساختن پیشی جستن خود را, اما نمی باشد و سابقه طولانی در شعار عشق مؤتلفه پرچم. در سال 2015 مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او فکر می کردم و پس از آن — کارولینای جنوبی, فرماندار تگزاس نیکی هیلی باید حذف پرچم از کاپیتول دولت و قرار دادن آن در یک موزه شده است. اما با انتخاب مجدد در خط مغلوب ساختن پیشی جستن است recontextualizing نظر خود را در پرچم در فرهنگ جنگ به شیوه ای دوستانه با امید به صحبت می کنند به او خواه پایه.

در حالی که اکثر آمریکایی ها در حال حاضر را ببینید مؤتلفه پرچم به عنوان یک نژادپرست نماد 74 درصد از جمهوری خواهان دیدن پرچم به عنوان نمایندگی میراث جنوبی با توجه به کلمبیا کلمبیا نظرسنجی در حالی که تنها 16 درصد آن را به عنوان نژادپرست است.

ست مندل اجرایی سردبیر راست متمایل واشنگتن آزما مجله گفت: پرچم خود نیست مشکل مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش است به برجسته.

“محافظه کاران نمی مراقبت در مورد پرچم اما آنها در مورد مراقبت از, می گویند شیب لغزنده آنها ممکن است ترس در مورد پرچم پیشرو به مجسمه منجر به چیزهای دیگر و بحث خود را از پرچم است که واقعا به معنای به یاد آنها را از چیزهای دیگر نه پرچم خود را,” او گفت:.

برخی از جمهوری خواهان تلاش کرده اند به اعتصاب تعادل بین بردن مؤتلفه نماد و مقاومت در برابر نیروهای “انصراف ” فرهنگ” از جمله مدیسون Cawthorn 24 ساله که برنده یک جمهوری خواه کنگره اولیه در کارولینای شمالی در ماه گذشته گفت: Buzzfeed که او مشاهده مؤتلفه مجسمه به عنوان توهین به آمریکا

“این افراد جدا شده از کشور ما,” او گفت:. “آنها اعلام جنگ ایالات متحده است. من لزوما می خواهید به قهرمان عبادت برای آنها بود.”

بیشتر احتمال دارد یک مغلوب ساختن پیشی جستن-دوستانه محافظه کار تر است به احتمال زیاد به آوازی در مورد هر چیز دیگری بودن “لغو” این روزها از مجسمه از چهره های مختلف اعم از رؤسای جمهور سابق به پری دریایی کوچکبودن مخدوش و پاره کردن توسط معترضان به خشم در نیویورک تایمز برای انتشار برخی محافظه کارانه دیدگاه برای فعالان به دنبال لغو Star-Spangled Banner, به عنوان سرود ملی, حتی اشاره به این که ترقی خواهان را آغاز کرده اند برای رفتن به جنگ در برابر مرکز-چپ چهره های عمومی برای فرسایش در مورد آزادی بیان — اما نه مؤتلفه پرچم خود را.

“این همان با گویا” گفت: مندل با اشاره به تهمت اخیر دفتر بیضی حمایت از, کنسرو شده-مواد غذایی شرکت دادن thumbs-up بعدی به آرایه ای از بودجه دوستانه لوبیا در سراسر مصمم میز پس از فعالان لیبرال به نام برای تحریم های زیر گویا مدیر عامل ستایش برای مغلوب ساختن پیشی جستن. “او نمی مراقبت در مورد لوبیا او مراقبت در مورد انصراف از فرهنگ آنجا که پایگاه خود را می کند.”

“کلید کار اینجا این است که مغلوب ساختن پیشی جستن پیدا کردن راه هایی برای سیگنال که انصراف از فرهنگ است و نه فقط بد اما مواج و هدف عمدتا در, محافظه کاران,” او اضافه شده است. “که بیشتر یا کمتر درست است حتی اگر با استفاده از گویا به عنوان یک مثال نیست.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>