نیروی کار به زودی مرده باشد. وظیفه نیروی جهش. وظیفه نیروی جایگزین خواهد شد توسط چند وظیفه نیروهای.

بیش از 24 ساعت گذشته کاخ سفید نورد انواع انتقال پیام و گیج کننده توجیه در مورد چه خواهد شد آن coronavirus نیروی کار برخی از اعضای آن را تبدیل به تحسین از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در پاسخ به این بیماری همه گیر.

پس از گرد و غبار حل و فصل روز چهارشنبه دولت به نظر می رسید به جایی که آن را یک روز زودتر — با هنوز دست نخورده نیروی کار است که در جلسه کمتر و تغییر تمرکز خود را به مسائل اقتصادی و توسعه واکسن اضافه کردن و کم کردن مردم به عنوان مورد نیاز است.

فقط یک روز پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و معاون رئیس جمهور مایک پنس نشان داد که نیروی کار را به زودی شروع به باد کردن با دولت تبدیل تمرکز خود را برای تسهیل یک اقتصاد ملی بازگشایی نگرانی که این ویروس باقی می ماند قوی تهدیدی برای بهداشت عمومی رئیس جمهور راه می رفت که طرح بازگشت.

برگشت آغاز شد, به عنوان بسیاری از چیزهایی که در مغلوب ساختن پیشی جستن عصر انجام یک سری از صبح زود توییتهایی که در آن رئیس جمهور مورد تحسین قرار گرفته پنس رهبری این گروه گفته معاون او تا به حال “انجام یک کار فوق العاده گرد هم آوردن وسیع و بسیار پیچیده منابع است که باید در تنظیم یک استاندارد بالا برای دیگران به دنبال در آینده است.”

او رفت تا مشتری جلب کردن این تیم دستاوردها در تقویت تولید هواکش, گسترش, تست قابلیت ها و دستیابی به تجهیزات حفاظت شخصی برای خط مقدم مراقبت های بهداشتی کارگران و رله که دولت های اخیر تماس های تلفنی با ملت فرمانداران “شده اند به مراتب قوی است.”

“از آنجا که این موفقیت نیروی کار خود ادامه خواهد داد و در به طور نامحدود با تمرکز بر ایمنی و باز کشور ما دوباره” مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت. “ما ممکن است اضافه کردن یا تفریق مردم به آن به عنوان مناسب. نیروی کار نیز بسیار متمرکز واکسن شهركرد. با تشکر از شما!”

بعد هر چند مغلوب ساختن پیشی جستن جدید ارائه توضیح برای شلاق زدن گفتن خبرنگاران او نگه داشتن نیروی کار در اطراف به دلیل آن را بسیار محبوب اتصالات رأی خود محور رویکرد به یک ویروس مرگبار است.

فشرده ظاهری تغییر در پیام روز چهارشنبه بعد از ظهر او اذعان کرد که “این یک تغییر کمی” و گفت که او تصمیم به ترک گروه در محل برای آینده قابل پیش بینی پس از یادگیری در سه شنبه “چگونه محبوب نیروی کار است.”

“زمانی که من شروع به صحبت کردن در مورد پیچ در پیچ آن را من دریافت تماس از بسیار مورد احترام مردم گفت: “من فکر می کنم آن بهتر خواهد بود برای نگه داشتن آن رفتن” او به خبرنگاران گفت: در کاخ سفید است. “آن را انجام داده است مانند یک کار خوب. آن را محترم نیروی کار. من می دانستم که آن را به خودم. من نمی دانم که آیا یا نه آن توسط مردم قدردانی است. اما آن است که توسط مردم قدردانی است.”

فقط یک روز زودتر کاخ سفید آغاز شده بود به طرح اولیه آن برنامه به انحلال این گروه حتی به عنوان نقاط داغ برای این ویروس ادامه به ظهور و کلی caseload صعود.

پنس به خبرنگاران گفت: در یک جلسه مطبوعاتی که کار از کاهش مداوم شیوع در نهایت می توان منتقل شده به سازمان های مانند سازمان مدیریت اضطراری فدرال.

هر چند معاون رئیس جمهور به نام کسانی که بحث “مقدماتی” او گفت که کاخ سفید در حال حاضر شروع به صحبت با آژانس در مورد انتقال برنامه ریزی و تصمیم گیری شد که “چه زمانی مناسب است که برای نیروی کار برای تکمیل کار خود را.”

در طول سفر به آریزونا مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد به تصریح این طرح توضیح داد که این نیروی کار می توان با مشاوره گروه “شکل های مختلف است.”

“که به صورت ایمنی است و باز” او به خبرنگاران گفت: در روز سه شنبه. “ما یک گروه های مختلف احتمالا راه اندازی شده است.”

رئیس جمهور نظرات مجموعه 24 ساعت عقب و جلو که در طی آن فرمانداران مقامات بهداشت عمومی و جامعه پزشکی شروع به دست و پنجه نرم کردن با چگونه تصمیم گیری های کلیدی خواهد بود ساخته شده و چگونه اطلاعات را به جریان به وظیفه نیروی نبود.

دولت فدرال به طور معمول متکی به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری و بهداشت عمومی سازمان منجر به استراتژی های ارتباطی در شرایط اضطراری ملی. به جای رئیس جمهور ایجاد نیروی کار منجر به پاسخ در خارج از کاخ سفید و CDC روزانه رسانه های جلسات بودند کنار در اواسط ماه مارس.

“اورژانس-پاسخ مرکز فرماندهی به شما می دهد طیف وسیعی از قابلیت” گفت: ژرژ بنیامین, مدیر اجرایی, American Public Health Association. “مصرف آن را بیش از حد به زودی یک اشتباه وحشتناک است. شما از دست دادن حداقل آگاهی موقعیتی از آنچه اتفاق می افتد در سراسر جهان و توانایی هماهنگ به سرعت در حال.”

دولت در تلاش برای فرونشاندن نگرانی ها در روز سه شنبه و در داخل کاخ سفید وجود دارد بحث در مورد ایجاد یک گروه کوچکتر متمرکز بر روی یک واکسن و درمان جایگزین بزرگتر نیروی کار. یک مقام ارشد کاخ سفید رسمی تاکید کرد که تغییر نمی حاشیه پزشکی صدای درون دولت. اما واکنش به این خبر بود شدید و حتی تهمت به نظر می رسید ناگهان در روز چهارشنبه.

ارتباط دولت و ارضی مقامات بهداشت گفت: آن متعهد به اطمینان حاصل کرد که اطلاعات دقیق در مورد کوروناویروس خواهد بود منتشر شده اگر نیروی کار را منحل کرد.

“اگر وجود دارد از درجه اعتبار ساقط خالی را پر کنید” گفت: Marcus Plescia, ASTHO افسر ارشد پزشکی.

مقامات نگران تصمیم گیری خلاء رقیب که نیروی کار دارای نقش مهمی در هماهنگی فدرال و پاسخ به بحران است و توانسته با تکیه بر اعتماد صداهایی مانند دکتر دبورا Birx وظیفه نیروی هماهنگ کننده و Dr. Anthony Fauci, دولت فدرال را بالا عفونی-بیماری های متخصص.

“نیروی کار به عنوان یک بدن هماهنگی برای تصمیم گیری” گفت: Casey Katims فدرال رابط برای واشنگتن است. بدون نیروی کار “ما را به تعجب می کنم که چگونه آنها را هماهنگ برخی از این تصمیمات است که نیاز به یک کل-از-پاسخ دولت.”

مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال آرام کردن برخی از کسانی که ترس جمعه گفتن مطبوعات که Fauci و Birx باقی خواهد ماند در همان نقش در پانل.

“من امیدوارم که شما خواهد ماند. ما می خواهم به شما از دست ضمنا” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت Birx در طول یک دفتر بیضی جلسه با آیووا فرماندار. “ما در واقع فقط با اضافه کردن برخی از نام ها. ما ممکن است یک زن و شوهر که رک و پوست کنده تخصص خود را واقعا دیگر صدق می کند.”

مغلوب ساختن پیشی جستن اشاره کرد پیش از آن در روز در چه نوع از تجربه و تخصص او در ذهن است که ممکن است دیگر لازم باشد در نیروی کار.

“ممکن است یک یا دو” نیروی کار اعضای که “کمتر خواهد بود درگیر شد که بیشتر درگیر با اصلی شکل گیری فن و هواکش و سیستم های” او گفت: در پرستاران ملی روز اعلام امضای.

او افزود که کاخ سفید خواهد “بود اعلام کرد دو یا سه عضو جدید” را به وظیفه نیروی دوشنبه آینده و کسانی که منصوب خواهد “بود و بیشتر در محله احتمالا باز کشور ما است.”

لحظاتی بعد به عنوان اگر در تلاش برای نشان می دهد که نیروی کار بود و در اینجا به ماندن مغلوب ساختن پیشی جستن درخواست آیووا بالا, اپیدمیولوژی که در آنجا بود با رژیم صهیونیستی است. کیم رینولدز برای پیوستن به نیروی کار با توجه به فشار استخر گزارش.

وقتی اپیدمیولوژی دکتر Caitlin Pedati که مدیر پزشکی برای آیووا وزارت بهداشت پذیرفته شده خود را مغلوب ساختن پیشی جستن به سرعت اطمینان رینولدز او نمی خواست به “سرقت او” تنها قرض او.

با توجه به گزارش مغلوب ساختن پیشی جستن فلفلی Pedati با پرسش در مورد اینکه آیا او فکر virus خواهد آمد سخت در پاییز — یک چشم انداز است که کارشناسان بهداشت و درمان کرده است اما برخی — که آیا آن را به خصوص مسری و اینکه آیا افرادی که تا به حال آن را به ایمنی.

تبادل تأکید این واقعیت است که مبارزه با این ویروس بسیار هنوز در جریان پویا مغلوب ساختن پیشی جستن است و راننده سرشونو تکون دادن در روزهای اخیر به عنوان او آغاز شده است با اشاره به آمریکا به عنوان “رزمندگان.”

هنوز هم او mused در چهار شنبه “در یک نقطه خاص ما نمی خواهد نیاز به یک نیروی کار. من نگاه به جلو به زمانی که ما می توانیم وظیفه نیروی چرا که پس از آن کار خواهد شد اساسا امیدوارم بیش از.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر