رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش برای مجازات شرکت هایی مانند گوگل و Facebook به اتهام ضد محافظه کار تعصب طول می کشد هدف در صنعت آنلاین را گرامی حمایت های حقوقی — اما ضربه می تواند در نهایت به یک نظر اجمالی ،

مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد این اقدام پنج شنبه امضای یک دستور اجرایی که او خواهد گفت “دفاع از آزادی بیان از یکی از بزرگترین خطرات” تکنولوژی سیستم عامل است که انباشته اند و “قدرت بدون کنترل به سانسور, محدود, ویرایش, شکل, پنهان کردن, تغییر تقریبا هر نوع ارتباطی بین شهروندان خصوصی یا عمومی مخاطبان است.”

“ما نمی توانیم اجازه می دهد که به اتفاق می افتد” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در دفتر بیضی جایی که او همراه با دادستان کل ویلیام Barr.

تحت نظم مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او درخواست رگولاتور به تفسیر مجدد قانون محافظت از شرکت های اینترنتی از پرونده های حقوقی بیش از محتوا در سایت خود حافظ است که اجازه دره سیلیکون غول برای تولید برخی از جهان بزرگترین ثروت.

“من فرمان اجرایی خواستار مقررات جدید … به این که رسانه های اجتماعی شرکت ها است که در تعامل با سانسور و یا هر گونه سیاسی انجام نمی خواهد بود قادر به نگه داشتن خود را مسئولیت shield,” او گفت:

اما هر گونه اقدام بستگی به سازمان های مستقل و دولت به طور کلی وکیل موافقت با دولت موضع و قطعا تحریک یک مبارزه قانونی که خواهد آخرین طولانی در ماه نوامبر گذشته انتخابات است.

پیش نویس اولیه این متن جلب سویفت محکومیت از هر دو صنعت اینترنت طرفداران و گروه های آزادی های مدنی از جمله برخی از کسانی که به طور منظم انتقاد Silicon Valley, پس از زبان شروع به گردش در رسانه های اجتماعی و اخبار گزارش. برخی آن را به نام خطرناک; برخی را رد کرد و آن را به عنوان هیاهو.

“این بار خوانده شده مانند یک جریان آگاهی tweetstorm که برخی از فقیر کارمند تا به حال به نوبه خود به شکل یک فرمان اجرایی” گفت: دافنه کلر سابق گوگل وکیل است که در حال حاضر آگهی برنامه بر روی پلت فرم قوانین و مقررات در دانشگاه استنفورد سایبر مرکز سیاست.

سفارش می افزاید: با این وجود مهمات بیشتر برای صحبت کردن در یک نقطه که طنین انداز با مغلوب ساختن پیشی جستن آنلاین پایه و دلجویی از برخی از محافظه کاران واشنگتن که در حال شک و تردید از صنعت فن آوری را تحت تاثیر قرار بیش از گفتمان سیاسی. و مغلوب ساختن پیشی جستن را تشدید این موضوع می تواند تاثیر ناگواری بر شرکت های اینترنتی توزین اینکه آیا احکام بر اطلاعات غلط و یا مطالب دیگر به عنوان روز انتخابات نزدیک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im