مغلوب ساختن پیشی جستن راه اندازی عظیم آگهی خرید و تصرف در روز جمعه گزارش اشتغال

Category: پلیتیکو Comments: No comments

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد کمپین در حال حرکت است به سرعت به سرمایه گذاری در روز جمعه به طور غیر منتظره مطلوب شغل اعداد با 10 میلیون دلار آگهی خرید و ارائه به رئیس جمهور به عنوان شخصیت در یک اقتصادی باز گشت داستان.

نقطه توقیف در خبری که 2.5 میلیون شغل ایجاد شد در ماه مه با وجود coronavirus ravaging در کشور برجسته مغلوب ساختن پیشی جستن در “آوردن ویران صنایع بازگشت” و “گرفتن مستقیم نقدی امداد به خانواده ها است.”

“بزرگ آمریکایی باز گشت را آغاز کرده است” تبلیغ می گوید. “تجدید. بازگرداندن. بازسازی. با هم, ما را به امریکا بزرگ دوباره.”

مغلوب ساختن پیشی جستن به حال مدت طولانی در نظر گرفته شده در حال اجرا برای انتخاب مجدد در یک توربوشارژ, اقتصاد, اما طرح او بود طرح میتوانست با این بیماری همه گیر. پس از هفته گریم اخبار اقتصادی, او کشف و ضبط پنج شنبه در شغل جدید اعداد استفاده عجله به نام کنفرانس مطبوعاتی به یک پیروزی دامان و به رخ کشیدن در مورد چگونه پیش بینی اشتباه کردم. آن بود که او گفت: “بزرگترین اشتباه در تاریخ کسب و کار را نشان می دهد.”

رئیس جمهور بارها و بارها ساخته شده است که اقتصاد ادامه خواهد داد برای به دست آوردن کشش به عنوان کشور آغاز می شود به بازگشایی و انتخابات تساوی نزدیک تر است.

کمپین اجرا خواهد شد این آگهی در تلویزیون و آنلاین در سراسر کشور و در نوسان متحده است. نظرسنجی های اخیر نشان داده اند تهمت انتهایی در چندین کلید میدانهای اما مشاوران او اصرار دارند که یک جهش اقتصادی به ناچار افزایش ایستاده بود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>