مغلوب ساختن پیشی جستن اجرای قانون مقامات مسواک کردن درخواست به خارج از پورتلند

Category: پلیتیکو Comments: No comments

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را بالا اجرای قانون مقامات در روز دوشنبه در دفاع از نزول نظامی نیروهای دولتی بر پرتلند سنگ., رد درخواست از محلی و رهبران دولت به جلو و عقب تلفیقی از فدرال افسران.

در یک مصاحبه در سی ان ان اقدام معاون امنیت داخلی دبیر کن Cuccinelli ادعا کرد که این گروه مستقر فدرال پرسنل اجرای قانون به پورتلند بیش از ژوئیه 4 تعطیلات آخر هفته پس از دریافت “به صورت محلی تولید شده” اطلاعاتی در مورد “برنامه ریزی برای عملیات تروریستی” در فدرال امکانات.

Cuccinelli گفت: ماموران فدرال باید “شده است وجود دارد همیشه از” در یک ماموریت برای محافظت از کسانی که دولت ایالات متحده در ساختمان های پوشیدن “همان لباس” در طول زمان خود را در پورتلند.

“جمعیت دیده است آنها را هر روز مشخص شده و به این ترتیب” او اضافه شده رد گزارش unidentifiable ماموران امنیتی در نظر گرفتن اقدام تهاجمی علیه معترضان.

Cuccinelli همچنین هشدار داد DHS خواهد پیشرفت های مختلف آن اجرای قانون قطعات به دیگر شهرهای آمریکا “اگر ما به همان نوع از هوش” در مورد تهدید به فدرال امکانات و یا افسران گفت: “ما می خواهیم پاسخ همان راه است.”

پورتلند شهردار تد ویلر خواست تهمت و دولت سهشنبه به مداخله خود در این شهر را متهم به نیروهای فدرال از “به شدت افزایش وضعیت” و به کارگیری تاکتیک است که “شنیع” و “کاملا خلاف قانون اساسی است.”

اما اقدام وزیر امنیت داخلی چاد گرگ اصرار دوشنبه که “خشونت آنارشیست ها و افراط گرایان” معترض در پورتلند “خشونت آمیز بود و قبل از DHS رسید فدرال دارایی” وجود دارد.

“DHS است که رفتن به پایین از ما مسئولیت” گرگ گفت: فاکس نیوز. “ما در حال افزایش است. ما در حال حفاظت از دوباره فدرال امکانات. این کار ما است.”

سرپرست گمرک و حفاظت مرزی کمیسر علامت گذاری مورگان نیز مورد مناقشه شهردار در ارزیابی از اجرای قانون فدرال حضور آن را “احمق بیانیه” بود که “نه بر اساس واقعیت یا واقعیت.”

مورگان توصیف پورتلند معترضان به عنوان “جنایتکاران” بودند که “عمدا هماهنگی و سازماندهی و برنامه ریزی برای عمدا حمله و نابود کردن اموال فدرال و آسیب” دولت ایالات متحده افسران. “ما در حال رفتن به جایی نمی,” او گفت: فاکس نیوز.

این سخنان از سه مقام ارشد دولت مقامات هیچ یک از آنها تایید شده توسط مجلس سنا به خدمت در زمان خود نقش می آیند در میان ملی موشکافی معترضان درمان در دست DHS نیروهای در پورتلند.

یکی ویروسی تصویری از تظاهرات به تصویر می کشد یک نیروی دریایی کهنه که هنوز هم ایستاده بودن مورد ضرب و شتم با باتوم و اشک آور و گاز کشته شده توسط یک گروه از نقاب افسران.

یکی دیگر از قطعه ای از فیلم از پورتلند کثیرالانتشار آنلاین نشان می دهد دو مرد با پوشیدن لباس استتار بارگذاری یک معترض به بینام و ون در حالی که امتناع از شناسایی خود را به تماشاچیان.

پرسید: در مورد انتقادات از افسران رفتار دوشنبه, Wolf قرار داده و تقصیر را به گردن “رهبران محلی” در پورتلند او گفت: “باید پرورش این محیط است که اجازه می دهد تا این افراد به … انجام این اعمال خشونت آمیز و مخرب اعمال شب پس از شب پس از شب.”

اورگان دولتی کیت براون در یکشنبه تشبیه در شهرستان فدرال اشغال به “اضافه کردن بنزین به آتش” و گفت که او “بسیار روشن” با مقامات دولت مورد نیاز برای DHS افسران به عقب نشینی از این شهر است.

“مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نیاز به توقف بازی سیاست با زندگی مردم” براون از حزب دموکرات گفت. “ما لازم نیست که یک پلیس مخفی در این کشور است. این یک دیکتاتوری است. و مغلوب ساختن پیشی جستن نیاز به دریافت افسران او از خیابان است.”

در همین حال رئیس جمهور ترویج خود را hard-خط پاسخ به این شهر اعتراضات و تظاهرات توده ای در برابر نژادی و بی عدالتی و خشونت پلیس که همچنان پس از کشتن جورج فلوید 46 ساله سیاه پوست توسط پلیس مینیاپولیس است.

پورتلند سیاستمداران “فقط خوب با 50 روز از هرج و مرج” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی یکشنبه ادعا که “رادیکال چپ دموکرات” را “نابود کردن کشور ما” اگر او نمی شد مجددا انتخاب. در یک مصاحبه که پخش یکشنبه رئیس جمهور همچنین تبلیغ “بسیار دشوار ایستاده” دولت او تا به حال گرفته شده است.

روز دوشنبه تهمت مشخص پرتلند به عنوان “کاملا خارج از کنترل” و ستایش از اجرای قانون فدرال به دنبال سرکوب مداوم اعتراضات.

“آنها واقعا انجام یک کار فوق العاده در یک دوره بسیار کوتاه از زمان هیچ مشکل” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: در دفتر بیضی. “آنها آنها را با شتاب. بسیاری از مردم در زندان است.”

رئیس جمهور همچنین با انتشار یک بیانیه به صراحت سیاسی محکومیت جنایت در عمده مناطق شهری توسط اداره دموکرات ادعا میزان خشونت ها در این شهرستانها خواهد آشکار در سراسر کشور اگر خود را presumptive دموکراتیک حریف جو بایدن شکست او در ماه نوامبر.

“اگر بایدن کردم که درست شد برای کشور” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “کل کشور را به جهنم و ما در حال رفتن به اجازه دهید آن را برو به جهنم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>