مغلوب ساختن پیشی جستن, وکیل دادستان spar بیش از آینده اظهارنامه مالیاتی احضاریه مورد

Category: پلیتیکو Comments: No comments

منهتن دفتر دادستان منطقه است متهم جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن وکلای عمدا به تاخیر انداختن یک نبرد قانونی بیش از یک حکم هشت سال از مغلوب ساختن پیشی جستن سوابق مالیاتی.

در طول یک جلسه دادگاه برگزار شد با تلفن در روز پنج شنبه یک هفته به روز بعد از دادگاه عالی رد تهمت را گسترده ترین استدلال در برابر هیئت منصفه حکم یک وکیل از دادستان منطقه منهتن Cy ونس را گفت: آن را آشکار بود که مغلوب ساختن پیشی جستن تیم حقوقی بود برای زمان بازی.

“آنچه رئیس جمهور وکیل است که به دنبال در اینجا به تاخیر بیاندازد. که کل استراتژی در اینجا” ونس مشاور کری دان گفت. “آن بوده است نزدیک به یک سال پس از ما و خدمت ما حکم. … اجازه دهید اجازه دهید تاخیر کشتن این مورد است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل ویلیام Consovoy پاسخ نمی به طور مستقیم به که ادعا می کنند اما از این گفته شد نشانه آن است که ونس بررسی شد یک ماموریت سیاسی به نمایندگی از قانونگذاران دموکرات در واشنگتن به دنبال دقیقا همان مجموعه ای از رکورد.

“این حکم کپی کلمه به کلمه از یک کنگره احضاریه. …احضاریه از نیویورک شهرستان fortuitously دقیقا همان دامنه و طبیعت به عنوان دو [کنگره] تحقیقات متمرکز فدرال مسائل” Consovoy شکایت کرده است.

حکم دادگاه عالی در هفته گذشته ناودان درب در مغلوب ساختن پیشی جستن تهاجمی ترین استدلال که رئیس جمهور لذت بردن از مصونیت مطلق از دولت تحقیقات جنایی است که برای تولید احضاریه مانند یک صادر شده به شرکت حسابداری سال گذشته است. اما قضات مشخص شده یک سری دیگر از ادعاهای ناروا باقی می ماند رایگان به افزایش بود که این حکم در حال اذیت و آزار, overbroad صادر شد به عنوان یک عمل تلافی جویانه و یا مطابق تداخل با وظایف رسمی خود را.

مغلوب ساختن پیشی جستن است و در عین حال به حل و فصل در دقیقا چه استدلال به افزایش Consovoy گفت: اما او پیشنهاد رئیس جمهور خواهد استدلال می کنند که حکم نوردد بیش از حد گسترده است و باید تقویت برگشت.

“رئیس جمهور می کند و این باور وجود دارد به احتمال زیاد به استدلال قوی که حکم است و نه متناسب با” دادستان گفت.

اما زمان در حال حاضر در بافندگی به عنوان بزرگ به عنوان هر یک از مسائل حقوقی و قانونی در این مورد است. به این منظور آمریکا قاضی دادگاه منطقه ویکتور ماررو باز تلفنی توسط سوال که چرا دو طرف به ثبت یک پیشنهاد برای نزدیک به یک ماه دیگر ارزش حقوقی براده در مورد زمانی که کار تکمیل شد در شش روز طول اولین مرحله از پرونده سال گذشته است.

“آن را افزایش می دهد سوال که چرا احزاب باید خیلی بیشتر زمان اضافی” گفت: Marrero منصوب از رئیس جمهور بیل کلینتون.

قاضی در ابتدا صدا تمایل برای رسیدگی به مرحله بعدی مورد با آنچه که او به نام بیشتر “همصدایی” از دو طرف پیشنهاد شده اما او در نهایت ملحق به آنها پیشنهاد کرد: برای مغلوب ساختن پیشی جستن به فایل یک نسخه جدید از طرح دعوی در دادگاه در برابر دا در ژوئیه 27 و برای تبادل تقریرات نوشته شده از طریق Aug. 14. هیچ تاریخ برای آینده جلسه تعیین شد.

یکی از سیاسی فوری به سوالات مطرح شده توسط این مورد این است که آیا ونس وکلا خواهد دست خود را بر مغلوب ساختن پیشی جستن سوابق مالی در پیش از انتخابات نوامبر و اگر چنین است تا چه حد در پیشبرد. هیئت منصفه ارسالی به طور معمول مخفی نگه داشته اما می تواند اطلاعات عمومی ساخته شده اگر اتهام ظ.

هیچ کس در نزدیک به 40 دقیقه تماس پنجشنبه ساخته شده هیچ گونه اشاره ای به انتخابات اما دان می گویند که تاخیر بیشتر در این مورد به معنای آن است که ممکن است برخی از افراد ممکن است فرار از عدالت به این دلیل که اساسنامه محدودیت می تواند به پایان می رسد.

دقیق محدوده ونس را پروب نامشخص است اما اعتقاد بر این است به شامل سوالات در مورد چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن کسب و کار ثبت شده به اصطلاح hush پول پرداخت شده به زنان بودند که با توجه به اظهارات ساخت در طول سال 2016 مبارزات انتخاباتی خود را در مورد اتهام جنسی برخورد با مغلوب ساختن پیشی جستن. آن را نیز ممکن است شامل ادعاهای سابق مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل مایکل کوهن ساخته شده است که مغلوب ساختن پیشی جستن شرکت ها به طور معمول متورم املاک و مستغلات ارزیابی هنگامی که تقاضا برای وام و تخلیه آنها را هنگامی که در تلاش برای کوچک کردن صورت حساب های مالیاتی. (تهمت گفته کوهن دراز کشیده بود به دنبال کاهش حکم زندان او مواجه شد.)

ماررو صدا گیج پیشنهاد در حداقل یک concurring دیوان عالی کشور نظر است که تهمت باید از این فرصت به سوال ونس نیاز به اطلاعات است. قاضی اشاره کرد که نزدیک به 10 ماه پیش او موفق به دریافت یک اعلامیه از یکی از ونس را دادستان جزئیات دامنه تحقیقات و که نیاز به اطلاعات است.

پس از دریافت پرونده که بخشی از آن باقی مانده تحت مهر و موم ماررو به این نتیجه رسیدند که ونس بود “به طور کافی” برای صدور حکم.

دان گفت که او شک وجود دارد هر گونه نیاز به هر گونه بیشتر نشان داده است که در مقابل از خود, اما Consovoy گفت: رئیس جمهور و یا حداقل خود را وکیل باید قادر خواهید بود برای دیدن در حال حاضر-راز بخشی از آنچه ونس دفتر گفت: از یک سال پیش تا به حال آنها منجر به تقاضای دسترسی به رئیس جمهور مالیات است.

“ما فکر می کنم کشف مهم است” Consovoy گفت.

اما دان اصرار داشت که حتی این درخواست نشان می دهد که رئیس جمهور یک مزیت بیش از معمولی litigant که چالش های مشابه حکم. “مانند کسی است که اگر او دوست ندارد یک حکم او دریافت نمی کند را دا را رسوب” ونس مشاور اشاره کرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>