مغلوب ساختن پیشی جستن خم در سال 2016 تاکتیک به کرک بایدن حمایت

Category: پلیتیکو Comments: No comments

فیلادلفیا — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین ریختن میلیون ها دلار به یک برنامه ریزی برای تضعیف جو بایدن در میان نوسان دولت رای دهندگان از رنگ و آن را ایجاد یک حس آشنایی در میان دموکرات اند.

مغلوب ساختن پیشی جستن تیم پخش تبلیغات تلویزیونی با هدف رای دهندگان سیاه پوست و لاتین است که در حمله presumptive دموکراتیک نامزد خود را بیش از گذشته حمایت از 1994, جرم, لایحه که منجر به افزایش حبس به خصوص در میان مردم رنگ و همچنین ذهنی خود را در زبان اسپانیایی نقاط. این نشانه آن است که تهمت دستیاران در حالی که تلاش برای پیدا کردن مداوم و موثر در خط حمله در برابر بایدن باید در حل و فصل حداقل یک استراتژی: رقیق بایدن قدرت در میان اقلیت رای دهندگان.

“این بسیار روشن تهمت کمپین در تلاش است تا با استفاده از بسیاری از همان راهکار از سال 2016 گفت:” کارن Finney, هیلاری کلینتون سخنگو که در طول مبارزات انتخاباتی. “این باید یک وافغان تماس به تمام دموکرات ها در حال اجرا برای دفتر این سال به طور خاص بایدن که شما نمی توانید هر چیزی را مسلم با رای دهندگان ، از آنجا که ما ساخته شده است که اشتباه در سال 2016 به پایان رسید تا با فقط به عنوان مثال هیلاری عملکرد ضعیفی در میلواکی که یک آمریکایی آفریقایی تبار جمعیت است.”

در سه هفته گذشته به تنهایی برگ برنده تیم سپری کرده است بیش از 2 میلیون دلار در تبلیغات در شش نوسان متحده و در سراسر کشور با توجه به تبلیغات تجزیه و تحلیل ترافیک. این طرح شبیه به یکی از آنها با موفقیت اجرا شده در برابر کلینتون در سال 2016 زمانی که کمپین کمک به رانندگی کردن مردم در انتخابات در میان آمریکایی های آفریقایی تبار رای دهندگان در کلید میدان نبرد متحده با تمرکز بر او گذشته نظرات در مورد “superpredators” و حمایت برای جرم و جنایت لایحه. در سال 2016 سیاه میزان مشارکت کاهش یافته و در انتخابات ریاست جمهوری برای اولین بار در دو دهه گذشته کاهش و از حدود 67 درصد به کمتر از 60 درصد در هر پیو.

بایدن کمپین مقامات ادعا می کنند که وجود دارد تفاوت های کلیدی بین در حال حاضر و 2016: تهمت بود به طور گسترده ای انتظار می رود برای از دست دادن آنها اشاره و آن را آسان تر در این زمان برای ترغیب مردم به ماندن در خانه. در حال حاضر رای دهندگان را دیده اند 3½ سال از عملکرد شغلی از جمله آنها می گویند او نادرست از coronavirus همه گیر است که به طور نامتناسبی صدمه سیاه پوست و لاتین تبار را به عنوان به خوبی به عنوان خود را در دامن زدن به شعله های آتش نژادپرستی در میان در سراسر کشور تظاهرات علیه خشونت پلیس.

در همان زمان “ما در حال گرفتن هیچ چیز مسلم — معاون رئیس جمهور دارای سابقه ای طولانی با آفریقایی-آمریکایی جامعه ما در حال تقویت است که” نوشته پاتریک Bonsignore بایدن را به مدیر پرداخت می شود رسانه ها در ماه ژوئن یادداشت به دست آمده توسط سیاسی.

مغلوب ساختن پیشی جستن تیم است و نه انتظار برای برنده شدن اکثریت رای دهندگان سیاه پوست و لاتین. در عوض آنها به دنبال قطع به بایدن را از حاشیه تا او را حمل می کند رای دهندگان از رنگ به عنوان بسیاری به عنوان او در حال حاضر. علاوه بر پخش حمله تبلیغات علیه بایدن تهمت انتخاباتی نیز قبلا قرار داده و از نقاط مثبت با هدف سیاه رای دهندگان در مورد رئیس جمهور امضای عدالت کیفری لایحه اصلاحات.

مغلوب ساختن پیشی جستن مدیر ارتباطات تیم Murtaugh گفت: در بیانیه ای در مورد کمپین تبلیغات “همه آمریکایی ها باید نگران آن است که جو بایدن نمی شناختی به کار رئیس جمهور ایالات متحده است. علاوه بر این رکورد خود را از جرم حبس از مردم از رنگ و تاریخ خود را از آغوش بدنام segregationist سناتور و مدارا نسبت به رای دهندگان سیاه شرم آور است.”

در طول چند ماه گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن کرد در پای صندوقهای رای است. بایدن در حال حاضر آگهی مغلوب ساختن پیشی جستن نزدیک به 9 درصد با توجه به RealClearPolitics ملی رای گیری متوسط است. اما استراتژیست های دموکرات گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن استراتژی هنوز هم می تواند آسیب بایدن در بحرانی متحده و به خصوص تفاوت را اگر مسابقه باریک.

مغلوب ساختن پیشی جستن نقطه “ما به یاد داشته باشید” که به نقل از بایدن در 1990s عنوان کرد و گفت: “هر عمده جرم لایحه است که از این کنگره تا به حال نام ‘جو بایدن'” اتحاد پخش در فیلادلفیا آتلانتا و شارلوت, N. C. “بایدن Esta Deteriorado” یک اسپانیایی زبان آگهی نقاشی بایدن به عنوان ذهنی کاهش رفته است تا در فلوریدا و آریزونا و نیومکزیکو.

“این بخشی از یک کمپین دروغ است که من انتظار دارم که آنها را حقوق و دستمزد در جوامع از رنگ در سراسر این کشور به سرکوب رای برای جو بایدن” گفت: Jeff ویور برنی ساندرز’ 2020 مشاور ارشد که همچنین به عنوان خود را تا سال 2016 مدیر کمپین. “این رفت و در سال 2016 بیش از حد. گروههایی بودند که حاضر بودند که واقعی نیست گروه بودند که پیام به جوامع رنگ در برابر هیلاری کلینتون و تنها هدف این بود که سرکوب شد.”

یک منبع خاص از نگرانی برای دموکرات ها این است که با وجود تهمت مشکلات بایدن است که هنوز رای گیری تا حدودی پشت کلینتون در میان Latinos. یک ماه ژوئن NPR-Marist بررسی متوجه شد که 59 درصد از رای دهندگان لاتین گفت: آنها در حال حمایت بایدن در مقایسه با 66 تا 79 درصد که بازیگران یک رای گیری برای کلینتون در سال 2016. یک اقتصاددان/YouGov نظرسنجی این ماه خود را نشان داد لاتین پشتیبانی در 62 درصد است.

یک جفت سوپر پکس اجرا شده توسط بافنده و چاک Rocha دیگر بالا 2020 انتقاد از ساندرز به تازگی منتشر شده است اولین نقطه در هفت شکل آگهی خرید با هدف متقاعد کردن رای دهندگان لاتین برای حمایت بایدن. آنها گفتند: آنها حد عالی رساندن در رای گیری بلوک برای یک دلیل.

“این بزرگترین نیاز به جو بایدن به رئیس جمهور شود. جو بایدن در حال انجام است بهتر است با طبقه کارگر سفید مردم است. جو بایدن در حال انجام است تا حدودی بهتر با افراد جوان است. اما او عملکرد ضعیفی با Latinos,” Rocha گفت. “دیدن مغلوب ساختن پیشی جستن تبلیغات به یک عمل مثل من به من می گوید که آنها را به همان شماره است که ما داریم.”

دموکرات ها بر این باورند بایدن عقب کلینتون در میان رای دهندگان لاتین تا حدودی به عنوان یک نتیجه از ساندرز بودن مورد علاقه بسیاری از در اصلی و همچنین به عنوان آنچه که ترقی خواهان به عنوان شدیدی اخراج سیاست های دولت اوباما.

مغلوب ساختن پیشی جستن مهاجرت رکورد شامل یک سیاست جدا از خانواده در مرز ایالات متحده و مکزیک و در اواخر 1980s او قرار داده شده یک آگهی خواستار مجازات اعدام به ابقاء بعد از یک گروه از سیاه و لاتینی, نوجوانان بودند به اشتباه متهم شده و بعد از آن محکوم به تجاوز به یک هل دهنده در نیویورک است. در هفته های اخیر مغلوب ساختن پیشی جستن است به نام Black Lives Matter “نمادی از نفرت” و بازتوییت یک ویدیو که در آن یک تهمت آشکار فن می گوید: “قدرت سفید.”

اما مغلوب ساختن پیشی جستن تاریخچه و نظرات جلوگیری نمی کند او را از موفقیت تضعیف کلینتون در میان رای دهندگان از رنگ در میدان نبرد متحده در سال 2016. بر خلاف که در مبارزات انتخاباتی هر چند تهمت تلاش کرده است تا کنون این سال به نوبه خود در این مسابقه را به یک انتخاب در انتخابات به جای یک همه پرسی در او.

در زمان تبلیغات خود نیز به ظاهر متناقض است. همراه با نقطه هجوم بایدن برای بیش از حد سخت بودن جرم و جنایت در 1990s تهمت نیز پخش گمراه کننده آگهی و مدعی است که پلیس خواهد بود defunded تحت بایدن دولت. بایدن بیرون آمد و در برابر پیشنهاد پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس در ماه گذشته تقریبا بلافاصله پس از آن به دست اورد شهرت.

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین را صرف نزدیک به 14 میلیون دلار در تبلیغات تا کنون که در حال پخش است در زبان انگلیسی و اسپانیایی از جمله در همان مناطق که در آن یکی دیگر از نقطه هجوم بایدن بیش از جرم و جنایت ،

ماه گذشته بایدن کمپین دیجیتالی منتشر شد دو لکه کارگردانی در سیاه و سفید رای دهندگان که فوق داخلی ضبط خبرنگاری گفت: در نظر گرفته شده برای نشان دادن “چگونه حقوق مدنی و برابری بوده و نیروی محرکه” در بایدن حرفه ای. همان سند گفت: تبلیغ انتخاباتی بشود در Latino رای دهندگان بود که متمرکز بر مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و coronavirus و بحران بیکاری. علاوه بر آن گفت که بایدن تیم در حال برنامه ریزی برای قرار دادن تبلیغات در بیش از 30 آفریقایی روزنامه آمریکایی در نوسان متحده — پونز مغلوب ساختن پیشی جستن در سال گذشته صورت گرفت.

علی پردو تهمت معاون مدیر ارتباطات توییتی که بایدن به تبلیغات نشانه ضعف: “در یک اقدام بی سابقه انتخابات عمومی حرکت برای یک Dem بایدن راه اندازی 2 تلویزیون تبلیغات در این هفته سعی کنید به افزایش حمایت w/ سیاه و رای دهندگان.”

اندرو بیتس بایدن سریع پاسخ مدیر گفت: در پاسخ به: “جو بایدن در حال اجرا است برای غلبه بر نژادپرستی نظاممند و درمان سمی بخش که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن — که خواستار سفید supremacists ‘بسیار خوب مردم و اشک با گاز کشته صلح آمیز آمریکایی ها ایستاده تا برای عدالت نژادی — پیشرفت در حال بدتر شدن است. اگر همه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می توانید ببینید که زمانی که به کسی می رسد به جوامع رنگ ترس است و سپس او را به ما داده یکی دیگر آشکار پنجره به چه بزدلانه غمگین و ضعیف پوسته از انسان بودن او است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>