مغلوب ساختن پیشی جستن lobs حملات سیاسی میان ناهموار coronavirus پیام

Category: پلیتیکو Comments: No comments

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز دوشنبه به دنبال چرخش ترس از داخلی coronavirus بیماری همه گیر به حملات سیاسی علیه دموکرات trumpeting خود عملکرد در میان بحران حتی به عنوان دولت خود مقامات بهداشت در ادامه به ارائه متفاوت ارزیابی در آن خطر را برای آمریکایی ها.

“من از انتقاد دموکرات ها وقتی که من از کشور بسته به کشور چین بسیاری از هفته جلوتر از آنچه که تقریبا همه توصیه می شود. نجات بسیاری از زندگی” مغلوب ساختن پیشی جستن در توییتر نوشت. “حزب دموکرات مشغول به کار بودند استیضاح جعل. آنها هیچ اطلاعی ندارد! در حال حاضر آنها از ترس. بود آرام و هوشیار!”

رئیس جمهور ستایش خود را از دست زدن به coronavirus شده است دولت خود را سازگار ترین پاسخ از شیوع جهانی آغاز شد و در اوایل این سال است. مقامات دولت باید در زمان تلاش برای ارائه سازگار پیام در چه تهدیدات آمریکایی ها و چه گام هایی که باید برای کاهش آنها.

کاخ سفید مشاور اقتصادی لری Kudlow برای مثال هفته گذشته گفت که دولت تا به حال “موجود در این, من نمی خواهد می گویند مهر و موم شده اما بسیار نزدیک به مهر و موم شده” — تیز از بالا CDC رسمی که گفت که در همان روز که ایالات متحده شیوع کروناویروس بود “یک سوال از اگر اما جای یک سوال از زمانی که.”

این روند ادامه داشت دوشنبه با رئیس جمهور جیر و کابل اخبار ظاهر توسط جراح عمومی جروم آدامز و دکتر Anthony Fauci, مدیر NIH موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی. دو مرد که به نظر می رسد در تلویزیون یک ساعت و نیم از هم جدا ارائه شده متمایز ارزیابی از coronavirus’ خطر برای آمریکایی ها.

“من فقط می خواهم برای شروع با گفتن قلب من می رود به خانواده های این افراد که جان خود را از coronavirus این آخر هفته. ما قطعا شاهد گسترش در جوامع” آدامز گفت: “فاکس و دوستان” در یک مصاحبه.

“اما این مهم است برای مردمی که می دانیم که در حال حاضر خطر خود را به عنوان شهروندان آمریکایی کم باقی مانده است” او ادامه داد: بعد اضافه کرد: “من فکر می کنم این مهم است که آمریکایی ها به درک ما قبل از اینجا بوده ام.”

Fauci, اما, مشخص “آغاز جامعه گسترش” در ایالات متحده به عنوان “واقعا در مورد” remarking در ظاهر در سی ان ان “روز نو” که “آن را به رفتن به کار ما خیلی بیشتر به چالش کشیدن.”

“من نگران هستم که شما در حال رفتن به دیدن خیلی بیشتر موارد. منظورم این است که قطعا زمانی که شما باید تعدادی از موارد است که شما مشخص کرده ایم و از آنها بوده ام در جامعه به صورت یک در حالی که شما در حال رفتن به باد دیدن بسیاری موارد بیشتر از شما می خواهم که پیش بینی شده,” او گفت:. “بنابراین نگرانی من این است که هفته آینده یا دو یا سه رفتن ما قصد داریم برای دیدن بسیاری در جامعه بیشتر موارد مربوط به. و این از نگرانی های بزرگ است.”

این واژه از هشدار از Fauci به طور گسترده ای مورد احترام حرفه ای و بهداشت عمومی رسمی که منجر NIAID از سال 1984 انشعاب به طور قابل توجهی از اظهارات روز دوشنبه توسط اداره برتر انتخاب مقامات ارشد کاخ سفید کارکنان و سیاسی انتصاب مثل آدامز — که تشویق به “all-star team” مدیریت آمریکا در واکنش به شیوع.

“مردم در سراسر جهان می خواهند تیم ما به مشاوره آنها را بنابراین ما باید بهترین افراد مشغول به کار در این” آدامز گفت: در حال رفتن به با قاطعیت پیش بینی کند که “بیشتر مردم در حال رفتن برای مردن تا کنون از آنفلوآنزا بیش از کوروناویروس” در سراسر جهان است.

معاون رئیس جمهور مایک پنس که تهمت وظیفه در هفته گذشته با نظارت بر کاخ سفید را coronavirus وظیفه نیروی تحسین رئیس جمهور را “بی سابقه اقدام به حفاظت از سلامت آمریکایی” در سخنرانی سالانه AIPAC همایش سیاست.

“در حالی که خطر ابتلا به مردم آمریکا باقی می ماند به عنوان رئیس جمهور در هفته گذشته گفت: شما می توانید مطمئن باشید ما برای هر چیزی آماده است,” او گفت:.

دبیر مطبوعاتی کاخ سفید استفانی گریشام نیز اصرار بر فاکس نیوز که “خطر ابتلا به آمریکایی ها است که هنوز هم بسیار کم” با توجه به مغلوب ساختن پیشی جستن را “بی سابقه ای تهاجمی و مراحل اولیه” برای مقابله با کروناویروس و توصیف دولت به عنوان “بسیار آماده است.”

گذشته از انتقاد خود از قانونگذاران دموکرات تهمت نیز در توئیتر خود نوشت صبح روز دوشنبه که او خواهد بود “ملاقات با شرکت های دارویی بزرگ امروز در کاخ سفید در مورد پیشرفت در واکسن و درمان” به کوروناویروس. “پیشرفت در حال ساخته شده!,” او نوشت.

با وجود این رئیس جمهور ادعا می کند که یک coronavirus واکسن می تواند آینده مقامات بهداشت همواره گفته است که چنین پزشکی است که به احتمال زیاد بسیاری از ماه دور از اتمام. مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: در دفتر بیضی بعد از دوشنبه که او به زودی یاد بگیرند که آیا این دارو مدیران شرکت می تواند در تسریع تولید بالقوه درمان است.

“این چیزی است که ما در حال رفتن به پیدا کردن. ما می دانیم که. آنچه ما خواسته ایم آنها را به سرعت بخشیدن به هر آنچه که آنها انجام می دهند از نظر یک واکسن. کاملا” او گفت:.

Caitlin Oprysko کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>