مغلوب ساختن پیشی جستن misstates میشیگان پست الکترونیکی-در رای گیری سیاست تهدید بودجه فدرال

Category: پلیتیکو Comments: No comments

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن mischaracterized میشیگان غایب رای گیری سیاست روز چهارشنبه در حالی که تهدید بودجه فدرال به دولت اگر انتخابات وجود دارد نه عقب نشینی از اقدامات به منظور تسهیل پست الکترونیکی-در رای گیری.

اولتیماتوم از کاخ سفید در می آید به عنوان میشیگان یک دولت بسیار مهم برای مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد شانس مبارزه fallout از شدید به خصوص شیوع کروناویروس.

“Breaking: میشیگان می فرستد غیابی به 7.7 میلیون نفر جلوتر از مقدماتی و کلی انتخابات” مغلوب ساختن پیشی جستن است. “این انجام شد به طور غیر قانونی و بدون مجوز توسط سرکش وزیر امور خارجه. من را بخواهید به نگه دارید تا کمک های مالی به میشیگان اگر آنها می خواهند برای رفتن پایین این تقلب انتخابات راه!”

او سپس با یکی دیگر از پیام ذکر حساب رسمی توییتر برای اقدام کاخ سفید بودجه مدیر اهل Vought کاخ سفید رئیس ستاد علامت مراتع و وزارت خزانه داری. ساعت بعد رئیس جمهور حذف شده اصلی خود را صدای جیر جیر و ارسال مجدد یک شبیه جیر که گفت: “absentee ballot برنامه های کاربردی” بدون توجه اصلی خود را اشتباه.

رئیس جمهور توییتهایی نادرست توصیف اخیر تغییر سیاست در میشیگان که در آن وزیر امور خارجه Jocelyn بنسون یک دموکرات اعلام کرد که همه از دولت ثبت نام از رای دهندگان خواهد بود از طریق پست absentee ballot برنامه های کاربردی برای اوت کردن رای گیری مقدماتی و نوامبر انتخابات عمومی — و نه یک رای گیری به طور مستقیم.

در پاسخ به رییس جمهور و وزیر توییتی که “من نیز نام آن را Jocelyn بنسون” و اشاره به دفتر او بود و ارسال برنامه های کاربردی “مثل من GOP همکاران در آیووا, گرجستان, نبراسکا, و, West Virginia.”

معلوم نیست که رئیس جمهور فکر می کند نیاز به اجازه میشیگان تصمیم; جمهوری خواهان در کنگره برای سال مقاومت کرده اند تلاش برای تزریق فدرال نظارت به دولت و انتخابات محلی است.

یک سخنگوی میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer, یک دموکرات بود نه بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای اظهار نظر در مغلوب ساختن پیشی جستن را صدای جیر جیر.

در یک کنفرانس مطبوعاتی در کاخ سفید در روز چهارشنبه بعد از ظهر دبیر مطبوعاتی Kayleigh McEnany بارها و بارها کاهش یافته است برای پاسخ به سوالات در مورد آنچه به طور خاص مغلوب ساختن پیشی جستن بر این باور بود که غیر قانونی در مورد میشیگان تلاش. به جای او تصریح کرد تهمت بی اساس ادعا گفت که او نگران بود در مورد “بسیاری از کلاهبرداری است که به طور بالقوه در بازی زمانی که شما ایمیل انبوه-در رای گیری.”

McEnany نمی گویند چه بودجه تهمت بود با توجه به خودداری از گفتن خبرنگاران گفت که توییت صرفا “به معنای هشدار وزیر Mnuchin و آقای Vought رئیس OMB در مورد نگرانی های خود را با تریلیون ها دلار از رفتن به این کشورها” با توجه به نگرانی های خود را درباره پست الکترونیکی-در رای گیری.

“این یک نگرانی است رئیس جمهور حق در این نگاه ما می خواهیم یک انتخابات آزاد و عادلانه و نگرانی خود را,” او گفت:.

McEnany همچنین sidestepped سوال در مورد اینکه چرا رئیس جمهور شد singling تنها برخی از کشورهای خاص شارژ است که به دلیل آنها مربوط به آراء مسئله کاهش یافت و تحت قلمرو اجراء مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد کمپین نه کاخ سفید.

رئیس جمهور به طور مشابه تهدید نوادا بعد از آن صبح روز چهارشنبه به tweeting: “ایالت نوادا ‘فکر می کند که آنها می توانند ارسال غیر قانونی رای از طریق پست رای ایجاد یک تقلب انتخابات سناریویی برای ایالتی و آمریکا نمی توانند! اگر آنها “من فکر می کنم” من می توانید نگه دارید تا بودجه به دولت است. اما شما نباید تقلب در انتخابات است.”

نوادا در حال ارسال برگه های رای برای همه فعال رای دهندگان در این ایالت پیش از آن در ماه ژوئن به پایین-رای اولیه است. پس از طرح دعوی در دادگاه حمایت ملی دموکرات انتخابات در شهرستان کلارک ایالت پرجمعیت ترین شهرستان نیز پست الکترونیکی رای گیری برای رای دهندگان ذکر شده به عنوان غیر فعال همراه با کشت از دیگر تغییرات است.

نوادا, وزیر امور خارجه, باربارا Cegavske یک جمهوری خواه قبلا اعلام شده در ماه مارس که دولت اولیه خواهد بود انجام شده عمدتا توسط ایمیل و شهرستان های انتخاباتی شروع به ارسال رای غیابی برای همه فعال ثبت نام رای دهندگان در اوایل این ماه.

انتخابات در هر دو طرف از کشورهای سراسر کشور را درهم برای برگزاری انتخابات در وسط یک بیماری همه گیر. گرجستان و وزیر امور خارجه براد Raffensperger یک جمهوری خواه اخیرا تبلیغ این واقعیت است که 1 میلیون نفر درخواست کرده بود غیابی جلوتر از دولت خود را در اوایل ماه ژوئن اولیه پس از او ساخته شده مشابه تصمیم به ارسال رای گیری فرم های درخواست به رای دهندگان.

“برای یک دولت است که قبلا تنها در حدود 40,000 ایمیل آراء رای دادند در گذشته به طور کلی اولیه انتخابات افزایش به یک میلیون برگه رای دهی فرستاده شده توسط به یاد ماندنی موفقیت خود را در” Raffensperger در بیانیه ای گفت در اوایل این ماه.

معلوم نیست چه بودجه فدرال امريكا به دنبال بلوک و یا اگر او حتی قدرت به انجام این کار. هر دو میشیگان و نوادا درخواست بودجه اضطراری از انتخابات کمک کمیسیون برای تهیه مقامات برای برگزاری یک انتخابات در طول یک بیماری همه گیر.

مراقبت عمل یک coronavirus امداد بسته های تصویب شده توسط کنگره در ماه مارس شامل 400 میلیون دلار بودجه برای تامین امنیت انتخابات اما آمریکا به دنبال به شدت به پول بیشتر برای انتخابات.

در, قهرمانان, قانون, لایحه خارج از خانه هفته گذشته در یک حزب تا حد زیادی خط رای دموکرات ها به دنبال اضافی $3.6 میلیارد دلار در تامین امنیت انتخابات کمک های مالی. این قانون همچنین شامل جارو فدرال انتخابات مقرر تهیه کنگره جمهوری خواهان به شدت مخالفت می کنند.

“ما به عنوان جمهوری خواهان را متمایز و متفاوت در فلسفه چه دولت فدرال نقش در انتخابات باید باشد. ما بر این باورند که ایالات متحده و محلات بهترین آنهایی که خود را برای دریافت رای دهندگان به پای صندوق های رای و تشخیص آنچه که به هر کس یک فرصت برای بازیگران یک رای” در کنگره رادنی Davis (R-بیمار است.), رتبه بندی عضو خانه قوانین کمیته گفت: سیاسی در هفته گذشته.

اگر چه متعدد متحده به تاخیر اولیه خود را مسابقات به عنوان یک نتیجه از ادامه بحران بهداشت عمومی ویسکانسین بحث برانگیز اقدام با آن انتخابات در 7 آوریل پس از دادگاه عالی ایالت مسدود آخرین لحظه فرمان اجرایی توسط رژیم صهیونیستی است. تونی Evers, یک دموکرات تعویق انداختن فرد در رای گیری.

حداقل سه ده ویسکانسین رای دهندگان و نظرسنجی کارگران پس از آزمایش مثبت برای Covid-19, دولت, مقامات بهداشت گفت: سیاسی در اواخر ماه گذشته.

هنوز هم تهمت مبارزه کرده است به شدت در هفته های اخیر در برابر تلاش برای گسترش پست الکترونیکی-در رای گیری نشان می دهد که چنین تغییر در رای گیری, ریخته گری, شیوه های عملکرد نامطلوب نتایج انتخابات برای حزب جمهوری خواه و در نتیجه فساد گسترده در پای صندوقهای رای است. یک مطالعه اخیر نشان داد که به نادرست — در کل رای گیری از طریق پست نیست به نفع یکی از طرفین بر دیگری.

در واقع جمهوری خواه و فعالان سیاسی را در آغوش رای توسط ایمیل. ایران هفته گذشته بدبختانه یک خانه صندلی در کالیفرنیا برای اولین بار در چند دهه گذشته عمدتا پست الکترونیکی-در انتخابات در حالی که جمهوری خواهان’ برتری در گرفتن رای دهندگان خود را برای بازگشت به پست الکترونیکی-در برگه های رای در فلوریدا همواره به آنها داده لبه در انتخابات در دولت است.

مواردی از تقلب در انتخابات در ایالات متحده هستند بسیار نادر است هر چند برخی کارشناسان اذعان به وجود برخی خطرات کمی بالاتر با پست الکترونیکی-در انتخابات زمانی که اقدامات امنیتی مناسب در حال اجرا نیست. برجسته ترین نمونه های اخیر در آمد 2019 که انتخابات برای یک کارولینای شمالی خانه صندلی پرتاب شد پس از یک جمهوری خواه عمل غیر قانونی جمع آوری شده اند.

Caitlin Oprysko کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>