مغلوب ساختن پیشی جستن Mnuchin شناور کوتاه مدت معامله به عنوان تسکین مذاکرات غرفه

Category: پلیتیکو Comments: No comments

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و وزیر خزانه داری استیون Mnuchin روز چهارشنبه پیشنهاد عبور کوتاه مدت توسعه در فدرال مزایای بیکاری و مهلت قانونی برای اخراج میان فشار بر واشنگتن برای انجام کاری قبل از از دست دادن میلیون ها نفر کمک.

در سخنان خارج از خانه مغلوب ساختن پیشی جستن و Mnuchin اذعان کرد که دولت و دموکرات ها همچنان دور از هم بر روی هر نوع معامله با سنا اوباما هنوز تقسیم بیش از خود را $1 تریلیون دلار به علاوه پیشنهاد باز. اما تهمت تاکید کرد که توقف اخراج و نگه داشتن مردم در خانه های خود را در میان همه گیر جهانی — باید یک اولویت است.

“ما باید به کار بر روی این اخراج به طوری که مردم نمی تواند به اخراج” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “شما در کار پرداخت را برای مردم و بقیه از آن ما خیلی دور از هم ما اهمیتی نمی دهند. ما واقعا اهمیتی نمی دهند.”

کاخ سفید رئیس ستاد علامت مراتع اضافه شده در روز شنبه که او را دیدم هیچ معامله ممکن است در یک بسته بندی تا پایان این هفته است.

“من نمی بینم در هر راه را برای توافق جامع هستهای تا پایان این ماه و این که چرا رئیس جمهور این است که به دنبال گسترش مزایای بیکاری در برخی از مد و همچنین اخراج حفاظت” مراتع گفت: POLITICO. “از آنجا که ما در حال راه بیش از حد دور از هم برای رسیدن به یک توافق تا پایان ماه.”

رئیس جمهور حمایت کوتاه مدت معامله — که به نظر می رسد کمتر از یک اولویت برای جمهوری خواهان مجلس سنا پس از دور می آید به عنوان اضافی 600 دلار در هر هفته افزایش مزایای بیکاری فدرال برای ده ها میلیون نفر از آمریکایی ها منقضی جمعه. که به نفع است که کنگره با تصویب در ماه مارس به عنوان بخشی از مراقبت قانون همچنین شامل یک مهلت قانونی برای اخراج که تمام شده این آخر هفته گذشته.

جمهوری خواهان مجلس سنا را نشان می دهد برخی از باز بودن به ایده یکشنبه. اکثریت سنا شلاق جان Thune (R-S. D.) گفت که اگر آن را روشن یک معامله را می توان تا پایان هفته آینده “ما باید برای رفتن به طرح ب” سناتور. مارکو روبیو (R-Fla.) اذعان کرد که در کوتاه مدت معامله “ممکن است آنچه که ما باید انجام دهید تا زمانی که ما شکل نهایی طرح دائمی تر و رویکرد است.”

اما سخنران نانسی پلوسی (D-کالیفرنیا.) در حال حاضر را رد کرد و یک رویکرد “تکه تکه” و حزب دموکرات جمعه نشانه اشتهای کمی به این ایده.

“[مک کانل] به نظر می رسید مهم نیست در حداقل مورد گذشت در منافع” گفت: سناتور. Ron Wyden (D-سنگ.). “و که است که در آن همه چیز در حال حاضر.”

دموکرات ها به مدت طولانی تحت فشار قرار دادند به توقف اخراج به عنوان همه گیر قوی هستند و برای حفظ اضافی $600 در منافع از طریق حداقل تا پایان سال. اما جمهوری خواهان که منتشر شد پیشنهاد خود را روز دوشنبه استدلال می کنند که فوق العاده کمک بیکاری disincentivizes کار می کنند. به جای سنا ایران است فشار را کاهش دهد که اضافی $600 به طور موقت, تخت, پرداخت $200 به مدت 60 روز به دولت اجازه می دهد سیستم را به پس از ارائه 70 درصد دستمزد تعویض.

دموکرات ها و جمهوری خواهان در مثل مناقشه در آینده coronavirus کمک بسته است که هر دو Mnuchin و مراتع پیشنهاد کرده اند که به اصطلاح “لاغر” معامله که مقابله با باریک تر مسائل مربوط به یک زمان.

چهار جفت دیدار با رییس جمهوری خواه صندلی به درخواست ایده از آنها را به عنوان به خوبی.

پلوسی و رهبر اقلیت سنا چاک شومر (D-n. y.) برنامه ای برای دیدار دوباره با Mnuchin و مراتع در بعد از ظهر چهارشنبه سوم راست بعد از چهره به چهره نشست. اما تا کنون کمی وجود دارد نشانه ای از پیشرفت در توافق برای تحویل بسیار نیاز به کمک به میلیون ها نفر از خارج-از-کار آمریکایی است.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل (R-Ky.) روز چهارشنبه سرزنش پلوسی در طبقه سنا برای امتناع از مذاکره در بیکاری کمک های اولیه نشان می دهد خانه “نمی خواهد اجازه دهید یک بسته به جلو بروید مگر اینکه ما همچنان پرداخت مردم بیشتر به کار نمی کند.”

“وقتی که آن زمان به واقع یک قانون دموکرات ها خواهد بود و نه حفظ مسائل سیاسی زنده از پیدا کردن راه هر دو حزب برای حل و فصل آنها” کنتاکی جمهوری خواه گفت.

شومر شات در مک کانل گفت: “این واقعیت که مک کانل رهبر را حتی در نظر گرفتن این ایده است که یک حزب سیاسی ممکن است انکار پشتیبانی از مردم آمریکا به منظور کمک به برنده انتخابات می گوید بیشتر در مورد رهبر جمهوریخواهان بیش از هر کس دیگری.”

یکی از بزرگترین مسائل در مذاکرات است قیمت…. دموکرات ها در حال هل دادن برای 3 تریلیون قهرمانان قانون که به تصویب مجلس است. مجلس سنا خواهان حفظ در مورد افزایش کسری بودجه و در ضمن می خواهید به نگه داشتن بسته در نزدیک به $1 تریلیون. یکی دیگر از موانعی است که دولت های ایالتی و محلی کمک کند. دموکرات ها در حال هل دادن برای نزدیک به 1 تریلیون دلار در دولت های ایالتی و محلی را که خواهان در مخالفت با. جمهوری خواهان به جای هل دادن بیشتر دولت انعطاف پذیری در استفاده از بودجه.

جمهوریخواهان برجسته هستند یک گزارش جدید از وزارت خزانه داری بازرس کل نشان داد که حدود سه چهارم از پول اعطا نشده است توزیع محلی و شهرداری ها و دولت ها است. در عوض داده ها و گزارش های رسانه ای از کشورهای مختلف نشان می دهد فرمانداران در حال نگه داشتن کنترل بر بخش عمده ای از بودجه.

مک کانل نیز روشن است که هر لایحه ای که می گذرد سنا نیاز شامل مسئولیت حفاظت برای شرکت ها نگران بودن و شکایت بیش از coronavirus عفونت چیزی دموکرات ها در حال مقاومت در برابر.

خانه دموکرات ها را پاره پاره سنا روحانی پیشنهاد که آنها می گویند نیست جدی تلاش به اندازه کافی به حتی شروع مذاکرات در دو طرف است.

“هنگامی که ما یک منطقی لایحه مطرح شده توسط مجلس سنا جمهوری خواهان برای ما به بحث اجازه دهید بحث در مورد تفاوت های ما” خانه دموکراتیک پارلمانی رئیس Hakeem Jeffries گفت کاهش به اظهار نظر در مورد ایران خواسته مانند مسئولیت تغییرات.

“نیمی از جمهوری خواهان مجلس سنا نیست حتی به نظر می رسد برای حمایت از این جمهوری خواه مجلس سنا coronavirus لایحه” Jeffries گفت. “این غیر انسانی و بی رحمانه دل سرد پاسخ.”

جان Bresnahan و حداکثر کوهن کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>