مغلوب ساختن پیشی جستن پول ماشین غلبه coronavirus در مارس

Category: پلیتیکو Comments: No comments

کمیته ملی حزب جمهوری خواه مطرح رکورد 24 میلیون دلار در ماه گذشته, یک نشانه اولیه که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جمع آوری کمک های مالی دستگاه می تواند قادر به مقاومت در برابر سقوط اقتصادی در آورده با کوروناویروس.

با وجود همه گیر جهانی است که توقیف بسیاری از اقتصاد ایالات متحده به RNC کل به نمایندگی از آن بهترین مارس جمع آوری کمک های مالی عملکرد در تاریخ است. این ارقام خواهد بود بخشی از یک کمپین فدرال امور مالی تشکیل پرونده به علت دوشنبه.

آیا RNC خواهد بود قادر به حفظ آن جمع آوری کمک های مالی عملکرد ماه های آینده یک سوال باز است. با بیکاری تعداد در حال افزایش است و برخی از مقامات حزب انتظار برای دیدن رها کردن. کمیته مارس در مجموع کمی کمتر از 26 میلیون دلار آن مطرح شده در فوریه. اما آمار و ارقام جدید نشان می دهد قدرت از مغلوب ساختن پیشی جستن کوچک-دلار ماشین. رئیس جمهور اتحاد پولی شور و شوق از پایگاه خود تبدیل آن به پول نقد توپی که بودجه وسیع سیاسی دستگاه.

مسافت تأکید چگونه این بیماری همه گیر را مجبور به تغییر در جذب سرمایه با کمتر از هفت ماه تا انتخابات. با دلار بالا رویدادهای مالی لغو می شود و تمرکز بر روی جذب کوچک دلار کمک آنلاین. نزدیک به 75 درصد از RNC مشارکتهای شد 200 دلار یا کمتر است.

RNC رئیس Ronna McDaniel باقی مانده است در تماس با اهدا کنندگان عمده در طول همه گیر اما او خودداری از ساخت صریح می پرسد برای چک.

پس از مغلوب ساختن پیشی جستن را افتتاح این کمیته صرف ده ها میلیون دلار برای گسترش خود, ایمیل, پیام های متنی و ایمیل مستقیم عملیات و استفاده از آنها را به شدت درخواست کوچک اهدا کنندگان.

در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن نظرسنجی شماره گرفته اند یک شیب در میان گسترش coronavirus سیاسی خود تیم شرط بندی که عظیم زیرساخت های آنها ایجاد کرده ایم را پایمال سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن کمتر به خوبی تامین مالی مبارزات انتخاباتی است که تا به حال لوکس همان سال از unopposed جمع آوری کمک های مالی و آماده سازی است. از طریق فوریه RNC تا به حال بیش از پنج به یک, پول نقد استفاده بیش کمیته ملی حزب دموکرات.

در پی گیر این RNC استفاده از آن در جنگ قفسه سینه به ایجاد یک کمپین آنلاین. این سازمان دارای آن ساخته شده است که نزدیک به 20 میلیون تماس به آینده نگر رای دهندگان از مارس 13. در اوایل این ماه در میان انتقاد بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ به همه گیری این کمیته راه اندازی شد $1 میلیون دیجیتال مبارزات انتخاباتی آگهی lavishing ستایش از رئیس جمهور.

شده است وجود دارد نگرانی گسترده در میان دموکرات ها در مورد اینکه آیا آنها قادر خواهد بود به رقابت با مغلوب ساختن پیشی جستن پول ماشین. کمیته ملی حزب دموکرات و بایدن کمپین نیز روز دوشنبه با انتشار مالی بالغ از طریق پایان ماه مارس. معاون سابق رئیس جمهور صرف بخشی از آخرین ماه برگزاری آنلاین رویدادهای مالی.

مغلوب ساختن پیشی جستن موفقیت مالی است و نه لزوما فیلتر پایین به جمهوری خواهان در حال اجرا پایین-رای. آرایه ای از جمهوری خواهان در رقابت مجلس نمایندگان و سنا مسابقات بودند outraised خود را دموکراتیک مخالفان در سه ماهه اول.

اریک ویلسون کهنه کار جمهوریخواه دیجیتال استراتژیست اشاره کرد که در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن به حال تاسیس یک ماموت کوچک دلار عملیات بسیاری دیگر تا به حال انجام نشده است و همان.

“نامزدها در هر دو طرف راهرو که در حال گرفتار شدن پا به حالت صاف در حال حاضر بدون ملاحظه لیست ایمیل در حال رفتن به یک زمان واقعا سخت به این دلیل که کیف پول از اهدا کنندگان عمده سفت هستند با عدم اطمینان اقتصادی و اولیه کانال برای آنها رفتن به — حوادث — به طور کامل از روی میز” ویلسون گفت:.

جمهوری خواهان استدلال می کنند که دموکراتیک حملات در مغلوب ساختن پیشی جستن بر دست زدن به همه گیر است و بیشتر فعال خود را پایه و بدست آنها را به باز کردن کیف پول خود را در یک زمان هنگامی که بسیاری از آنها نگه داشتن چشم و نزدیک در بودجه خود را.

“رئیس McDaniel و مبارزات انتخاباتی شایسته اعتبار زیادی برای این اولیه سرمایه گذاری در اکتشاف. اما شما نیاز به سوخت به قدرت مالی ماشین ما ساخته شده است و سوخت است که سابقه حمایت از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن” گفت: RNC رئیس ستاد ریچارد والترز. “هیچ یک از این امکان پذیر خواهد بود و بدون شور و شوق وجود دارد که برای او و رهبری او.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>