مغلوب ساختن پیشی جستن نامزد جان Ratcliffe به مدیر اطلاعات ملی—دوباره

Category: دیلی بیست Comments: No comments

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد اواخر روز شنبه که او نامزد Rep. جان Ratcliffe (R-TX) به بعد مدیر اطلاعات ملی. که با وجود سابق تگزاس دادستان برداشت نامزدی خود را در سال گذشته است.

Ratcliffe زیادی مغلوب ساختن پیشی جستن اهدا کننده کاهش یافته است از نامزدی روند در ماه جولای سال 2019 سرزنش ناعادلانه پوشش رسانه ای. اما دیلی بیست گزارش داد که قبل از Racliffe خود را اعلام کرد خروج یک ایمیل آشکار خود را متهم به دخالت در ستیز افشاگری اطلاعات مورد ساخته شده راه خود را به کاخ سفید است.

روز جمعه مغلوب ساختن پیشی جستن در توئیتر خود نوشت که او “را به پایان رسانده اند [که] فرایند پیش از این” اما “جان می خواستم صبر کنید تا پس از IG گزارش تمام شد” اشاره آشکار به بازرس کل گزارش در مورد چگونه اف بی آی به کار گرفته شده آن ضد جاسوسی پروب از مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین همکاران.

“جان فوق العاده از استعداد!,” او نوشت.

فقط در هفته گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن منصوب سفیر ایالات متحده در آلمان و دیرین Trumpworld وفادار ریچارد Grenell که هیچ هوش و تجربه خود را به عنوان بازیگری DNI. یک مقام اطلاعاتی سابق گفت: روزانه وحش در آن زمان که اعلام “blindsided” حرفه مقامات در دفتر مدیر اطلاعات ملی.

Ratcliffe که خود کمی امنیت ملی تجربه در راکی تایید روند. نامزدی خود را در سال گذشته به خود جلب کرد سریع اپوزیسیون از حزب دموکرات و ولرم پشتیبانی از کلید خواهان.

اطلاعات مجلس سنا صندلی ریچارد بورر گفته مقامات کاخ سفید Ratcliffe های صریح حامی رئیس جمهور هم حزبی, نیویورک تایمز گزارش داد. در طبقه سنا رهبر اقلیت سنا چاک شومر او را به نام “سه اصطلاح چای حزب کنگره که زمانی که او می رود در تلویزیون تجدید نظر به رئیس جمهور را حس گوشخراشی و تعصب.”

حتی اگر شانس کمی Ratcliffe خواهد بود با تایید سنای آمریکا نامزدی خود را اجازه می دهد تا Grenell به ادامه خدمت به گذشته مارس 11, دانشگاه تگزاس قانون پروفسور استفان Vladeck با اشاره به در توییتر. قانون فدرال همچنین تصریح می کند که یک اقدام DNI می تواند در محل اقامت برای یکی دیگر از 210 روز پس از سنا یا رد یک نامزدی یا مهاجرت خارج.

Grenell آورده بود در هفته گذشته به جای اقدام DNI یوسف مگوایر آنها تهمت جایگزین بیش از آنچه که او احساس می شد بی وفایی توسط یکی از مگوایر مشاوران با توجه به گزارش های متعدد. دستیار حال جریان خانه هوش کمیته که روسیه بار دیگر به دخالت در انتخابات در مغلوب ساختن پیشی جستن به نفع.

پس از سابق DNI دن پالتو اعلام کرد استعفای خود را در تابستان گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی که او در نظر گرفته شده برای معرفی Ratcliffe به جای او یک حرکت است که تعجب کاخ سفید و مشاوران که تا به حال بررسی این کنگره واشنگتن پست گزارش شده است.

Ratcliffe عضو خانه هوش کمیته شده بود از منتقدان مشاور ویژه رابرت مولر روسیه پروب و کشف و ضبط کرده بود در پیام های متنی بین ماموران اف بی آی لیزا صفحه و پیتر Strzok به عنوان شواهدی از تعصب در اف بی آی است. او حتی ادعا کرد که دیده متون بین این جفت ارز که پیشنهاد وجود یک “جامعه مخفی” کار در برابر تهمت—به راحتی افشا و خنثی تئوری توطئه است که او نقش مهمی در گسترش دور و گسترده.

اما Ratcliffe نامزدی را به هم ریخت فقط در چند هفته. یک بررسی توسط واشنگتن پست در بر داشت او تاب چگونه بسیاری از مهاجران او گرد در یک روز به عنوان وکیل ایالات متحده. یکی دیگر از تحقیقات نشان او می خواهم و تاب خود را امنیت ملی اعتبار با این ادعا او می خواهم محاکمه دو تروریسم موارد با وجود پرونده های دادگاه نشان میدهد او تا به حال هیچ دخالت.

او در ژوئیه سال 2019 خروج باعث تهمت به شکایت او تحت درمان ناعادلانه.

“به جای رفتن را از طریق ماه از تهمت و افترا به من توضیح داده شده به جان چقدر بدبختی این امر می تواند برای او و خانواده اش برای مقابله با این افراد” مغلوب ساختن پیشی جستن در آن زمان گفت. “جان بنابراین تصمیم به ماندن در کنگره که در آن او قادر به انجام چنین کار برجسته به نمایندگی از مردم تگزاس و کشور ما است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در سال گذشته عین خیالش نبود که Ratcliffe فاقد مقدار امنیت ملی تخصص. “من فکر می کنم او را انتخاب کرده ام که آن را بسیار به سرعت,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>