مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر می گوید او نمی خواهد پرتاب زمین برای اولین بار در اوت. 15 یانکی ها بازی

Category: پلیتیکو Comments: No comments

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز یکشنبه گفت که او نمی خواهد پرتاب کردن زمین برای اولین بار در یک بازی نیویورک یانکیز ماه آینده بعد از همه.

“از آنجا که من تمرکز قوی در چین Virus از جمله جلسات برنامه ریزی در واکسن اقتصاد ما و بسیاری دیگر من نمی قادر خواهد بود در نیویورک به پرتاب باز کردن زمین برای @Yankees در اوت 15,” مغلوب ساختن پیشی جستن در توییتر نوشت. “ما آن را بعدا در این فصل!”

رئیس جمهور روز پنجشنبه اعلام کرد که او را پرتاب از زمین برای اولین بار در اوت. 15 بازی در برابر Boston Red Sox, ساعت قبل, Anthony Fauci, یکی از دولت های تشخیص چهره در آن coronavirus پاسخ انداخت تشریفاتی زمین برای اولین بار به مناسبت روز افتتاحیه برای اتباع واشنگتن.

“مهم این است که برای بازگشت به حالت عادی” رئيس جمهور گفت: پس از آن. “هیچ کس می خواهد برای دیدن این. من فکر می کنم آن است که واقعا خوب است که بیس بال باز است. به نظر می رسد مانند فوتبال باز است. به نظر می رسد مانند ورزش باز هستند. این یک چیز فوق العاده ای روانی برای کشور ما است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن و پس از آن صحنه عکس op با سابق Yankees پارچ Mariano ریورا خبرنگاران و گروهی از کمی Leaguers در کاخ سفید در جنوب چمن.

مغلوب ساختن پیشی جستن اولیه اعلام شد انتقاد از شهردار, بیل د Blasio نیویورک که ناودان یانکی ها برای دعوت از “نفرت خود را به پارچ موند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>