مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه می دهد داغ طول می کشد در Warren Buttigieg و ‘مینی Mike’ بلومبرگ

Category: پلیتیکو Comments: No comments

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است خارش به نبرد با دموکرات ها مبارزه با او را در ماه نوامبر تا حداقل اگر خوراک توییتر خود هر نشانه است.

به عنوان نتایج نورد از نیوهمپشایر دموکراتیک اولیه در روز سه شنبه شب رئیس جمهور آزادانه به اشتراک گذاشته افکار خود را بر رقبای بالقوه پرتاب کردن توهین به underperformers و برخی از نادر ستایش برای کسانی که تا به حال قوی شب.

“الیزابت وارن گاهی اوقات به عنوان Pocahontas است واقعا بد داشتن شب” مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت: فقط قبل از 9:30 p. m. و با استفاده از نژادپرستانه نام مستعار او به تصویب رسید برای سناتور ماساچوست. وارن بود که در مسیر برای دور چهارم-محل پایان است که نمی خواهد به کسب خود تنها یک نماینده در دولت است.

مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان یک ضربه تند وشدید زدن در وارن اخیر تاکید بر به تصویر کشیدن خودش به عنوان یک دموکرات وحدت نامزد غرق در افکار که آیا وارن شد “ارسال سیگنال های که او می خواهد. خواستار وحدت است و راه خود را از گرفتن وجود دارد رفتن به خانه و داشتن یک خوب سرد آبجو با شوهرش!”

بعد او هدف تام Steyer میلیاردر کارآفرین کسی که ساخته شده است یک نام برای خود در میان رای دهندگان دموکرات با مردمی “نیاز به استیضاح” کمپین و که تا حد زیادی خود بودجه مبارزات انتخاباتی خود.

“استیضاح پادشاه Steyer (چگونه است که کار می کنند؟) صرف 200 میلیون دلار و کمتر از 1 درصد آرا در آیووا و تنها 3 درصد از آرا در نیوهمپشایر. می تواند از آن چیزی است که فقط ساده از دست رفته ؟ ” او به طعنه. مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد نشان می دهد که Steyer بود اقدام به آینه خود 2016, کمپین نوشتن است که آن را “آسان نیست برای انجام آنچه من در آن است؟”

پس از pivoting به طور خلاصه به تلافی حملات خود را در حرفه ای DOJ وکلای خود را بیش از صدور حکم یادداشت روز دیرین خود را دستیار راجر سنگ تهمت توجه خود را تبدیل به دو نفر از نامزدها که به پایان رسید خود را به ریاست جمهوری مناقصه سه شنبه.

بدون نام بردن از کارآفرین اندرو یانگ یا سن. مایکل بنت تهمت اظهار نظر که “بسیاری از دموکرات استعفا امشب” این ادعا که کسانی که کاهش یافته بود “بسیار کم سیاسی I. Q.”

او همچنین یک شات در یک کاندیدا بود که در انتخابات در نیوهمپشایر رقیب بود که آن را “بسیار بد شب برای مینی مایک!”

مغلوب ساختن پیشی جستن بارها مشت کردن مایک بلومبرگ — از جمله در اوایل سه شنبه — و مسخره سابق شهردار نیویورک بی سابقه تصمیم به جست و خیز چهار اولیه رای گیری متحده و خطر مبارزات انتخاباتی خود به جای در سه شنبه متحده است.

در نهایت مغلوب ساختن پیشی جستن آموزش تمرکز خود را در سابق South Bend شهردار پیت Buttigieg که تبدیل در یک عملکرد بسیار قوی در نیوهمپشایر با بازده نشان ملی سیاسی نوچه دوم نزدیک پشت سن. برنی ساندرز که در نهایت به حال در این مسابقه که توسط سه شبکه در مدت کوتاهی پس از 11 p. m.

“Bootedgeedge (Buttigieg) بسیار خوب انجام شده است امشب” مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت: ارائه نادر برای تعریف یک دموکرات است. “دادن دیوانه برنی یک اجرا برای پول خود را. بسیار جالب!”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>