مغلوب ساختن پیشی جستن رسما می دهد تا در بازگشایی اقتصاد در عید پاک

Category: دیلی بیست Comments: No comments

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز یکشنبه رسما خود را رها امید بازگشایی اقتصاد ایالات متحده با عید پاک کرد و گفت او را به دستورالعمل های فدرال اجتماعی فاصله در محل از طریق پایان ماه آوریل است.

“بهتر است شما را سریع تر تمام این کابوس به پایان خواهد رسید” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک باغ گل رز کنفرانس مطبوعاتی در روز یکشنبه. “ما انتظار داریم که در ماه ژوئن 1, ما خواهد بود و در راه ما را به بازیابی ما فکر می کنم در ماه ژوئن 1. بسیاری از چیزهایی که بزرگ خواهد بود اتفاق می افتد.”

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین در سمت چپ باز احتمال این که این دستورالعمل می تواند توسعه یافته بیشتر است. “ما امیدواریم که نه, اما ما فکر می کنم آن را به ما aspirational افکار. ما می خواهم که برای آن شده اند هر چه زودتر اما شما باید آن را درست انجام دهد.”

“ما می تواند آن را انجام داده ام در عید پاک” مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده اما “ما فقط آن را احساس بیش از حد به زودی. ما نمی توانیم یک فرصت است.”

رئیس جمهور صرف بخش زیادی از کنفرانس مطبوعاتی شعار پیشرفت است که دولت و کشور در حال ساخت در پرداختن به گسترش این رمان coronavirus از جمله توسعه از آزمایشات و درمان و ramping تا از دستگاه های پزشکی تولید می باشد.

توسعه جدید فوق العاده سریع coronavirus آزمون این هفته مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “کل جدید ballgame” و سرعت بخشیدن به تلاش ها برای “نظارت بر مسیر باشد و در نهایت شکست ویروس.”

حتی به عنوان او تبلیغ پیشرفت مهم پزشکی, لوازم و تجهیزات حفاظت فردی تهمت متهم به بيمارستان و ایالات متحده از احتکار هواکش و در غیر این صورت misappropriating منابع جلوگیری از یک موثر تر پاسخ.

“بسیاری از کشورهای در حال نگردند تا” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: از هواکش در خاص است. “برخی از آنها به آن اعتراف نمی, اما ما فرستاده اند بنابراین بسیاری از چیزهایی که به آنها از جمله هواکش. وجود دارد یک سوال که به احتکار هواکش. برخی از بیمارستان های مستقل و بیمارستان ها و برخی از بیمارستان های زنجیره ای, به عنوان ما تماس آنها در حال برگزاری هواکش آنها نمی خواهید به اجازه دهید آنها را. ما باید آنها را برای برخی از مناطق که در آن وجود دارد یک مشکل بزرگ است. شما نمی توانید آنها را نگه دارید اگر شما فکر می کنم ممکن است وجود دارد یک مشکل پایین جاده ها است.”

رئیس جمهور قبلا پیشنهاد کرد که ایالات آمریکا مانند نیویورک در حال باد تعداد هواکش است که آنها می گویند آنها امکانات پزشکی نیاز دارید.

صحبت از باغ گل رز در روز یکشنبه تهمت همچنین پیشنهاد کرد که چیزی نابکار پشت می تواند به بالا رفتن سرسام آور تقاضا برای ماسک های پزشکی در بیمارستانهای آمریکایی.

وی نشان داده که یک بیمارستان نیویورک است که به طور سنتی استفاده می شود بین 10,000 20,000 ماسک هر روز در حال حاضر نیاز بین 200,000 و 300,000. “کجا هستند ماسک رفتن ؟ آنها در رفتن از درب عقب؟” “شما باید به آن نگاه کنید به عنوان خبرنگاران….من فقط نمی بینید از نظر عملی چگونه آن را از که به که. کسی باید نگاه به آن است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او می خواست رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو و نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio به بررسی وضعیت. “من فکر نمی کنم آن را احتکار,” او گفت:. “من فکر می کنم شاید چیزی بدتر از احتکار.”

این عجیب به نظر آمد و در مدت کوتاهی پس از مغلوب ساختن پیشی جستن به پایان رسید شعار پیشرفت دولت او در حال ساخت در تجهیزات حفاظت شخصی برای پزشکی حرفه ای در خط مقدم از این بیماری همه گیر. در خصوص تهمت اشاره کرد تلاش برای کاهش تقاضا برای ماسک های پزشکی از طریق عقیم سازی فن آوری است که می تواند اجازه می دهد یک ماسک مورد استفاده قرار گیرد تا 20 بار.

“ما در حال ارائه میلیون ها اما من نگه داشته گفت: چرا آنها قادر به استفاده از این ماسک یک, دوم, سوم, چهارم و زمان” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. اوهایو رژیم صهیونیستی است. مایک DeWine تهمت گفت: توصیه می شود یک شرکت در حال توسعه آن عقیم سازی روش. “آنها قادر به استریل کردن ماسک تا 20 بار به طوری که من حدس می زنم مانند گرفتن 20 ماسک.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>