مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات جزئیات مخالفت هر دو حزب FISA لایحه

Category: پلیتیکو Comments: No comments

دو حزبی پیشنهاد برای تغییر نحوه فدرال نظارت ایالات متحده افراد می تواند افزایش شرکای خارجی’ نگرانی در مورد به اشتراک گذاری اطلاعات با آمریکا و وزارت دادگستری گفته مقامات سیاسی ساعت قبل از انتظار می رود رای در تغییر است.

برای چند ماه گذشته کنگره کار کرده است به reauthorize داخلی نظارت مقامات تحت U. S. A., آزادی, عمل, 2015 یک قانون تصویب شده در پی ادوارد اسنودن افشاگری در مورد فله جمع آوری داده ها. وزارت دادگستری خارج حمایت خود را از اوباما و بیل با عبور نمود و پس از بالا اتاق اضافه شده یک متمم از سنسور. مایک لی (R-UT) و پاتریک لیهی (D-VT) که تغییر نحوه نظارت بر اطلاعات خارجی دادگاه greenlights FBI نظارت مشکوک به تروریست ها و جاسوسان در آمریکا

جان Demers سر از وزارت دادگستری امنیت ملی و بخش های سیاسی گفت که دولت در حال حاضر مخالف این لایحه به دلیل چند اجزای لی/Leahy اصلاحیه: یک ماده است که می قیمومیت تضمین دقت از برنامه های کاربردی برای FISA حکم دیگری که نیاز به اف بی آی به اشتراک گذاری تمام اطلاعات مربوط به دولت ایالات متحده در حدود یک هدف خاص با دادگاه نظارت بر اطلاعات خارجی و یک سوم را که به دادگاه منصوب خارج وکلا گسترش دسترسی به اطلاعات.

“آن را به amicus دسترسی به انواع اطلاعات در فایل های FBI و دادگاه فایل های که به اعتقاد ما را در معرض خطر قرار داده ما مولد و روابط با شرکای خارجی و تمایل خود را برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات با ما” Demers گفت.

“وجود دارد هیچ ارائه بر خلاف در زمان FISA قانون است که اجازه می دهد ما را به خودداری از amicus اطلاعات را به دلیل امنیت ملی” او ادامه داد. “بنابراین شما می توانید تصور کنید که یک شریک خارجی که در غیر این صورت به اشتراک گذاری اطلاعات با ما گفت: آنها همیشه می گویند” چه در حال حمایت است که این اطلاعات در حال رفتن برای رسیدن به کسی که ما نمی خواهیم آن را برای رسیدن به?'”

تغییر خواهد آمد به عنوان شرکای خارجی در حال حاضر نگرانی در مورد چگونه دولت ایالات متحده نگهبانان هوش آنها را به اشتراک مقامات گفت. Stephen Boyd, سر DOJ را قانونی اداره امور گفت: شرکای خارجی باید نگرانی در مورد آنچه که هوش اجرایی شعبه سهام با کنگره است.

“این در حال انجام آن می آیند تا در انواع زمینه های مورد انطباق کنگره درخواست برای اسناد و مدارک برای مثال” بوید گفت: POLITICO. “این چیزی است که ما فکر.”

Demers گفت: الزامات سختگیرانه تر در مورد دقت و صحت FISA برنامه های کاربردی می تواند طاقت فرسا.

“است که می رود فراتر از همه زمان FISA, مورد نیاز,” او گفت:. “رویه منطقی طراحی شده برای اطمینان از که اما آنها به نظر می رسد تقاضا کمال است.”

این لایحه چهره سخت تقلا در کاپیتول هیل. کنگره ترقی خواهان استدلال می کنند آن را بیش از حد کمی به اصلاحات و محدود کردن DOJ نظارت قدرت. و امنیت ملی hawks از جمله Rep. لیز چنی (R-WY) باید telegraphed نگرانی که تغییرات در این لایحه بیش از حد.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین مخالف با عبور نمود از ایالات متحده آمریکا آزادی هر چند — در هر توییت های اخیر — به دلایل مختلف.

“من امیدوارم که همه جمهوری خواه مجلس رای بدون در FISA تا زمان مانند کشور ما این است که قادر به تعیین اینکه چگونه و چرا بزرگترین سیاسی, جنایی و خرابکارانه رسوایی در تاریخ ایالات متحده آمریکا صورت گرفت!” او توییتی شنبه شب.

و تشکر. استیو Scalise (R-لا.), آمریکا و’ رای بالا-ضد, گفت فشار, اعضای, به مخالفت با این لایحه تا زمانی که آنها دریافت اطلاعات بیشتر در مورد وزارت دادگستری پروب به دخالت در انتخابات 2016. یک گزارش از DOJ بازرس کل نشان داد که گروه مورد آزار قرار گرفته FISA روند که آن را surveilled کارتر صفحه مشاور سابق مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی به عنوان بخشی از این بررسی است.

بوید گفت: سیاسی است که دادستان کل لایحه Barr است که هنوز هم declassifying برخی از اسناد که در دسترس خواهد بود به کنگره است.

“این اسناد و مدارک که در برخی از موارد ذکر شده توسط IG اما کامل نیست در این گزارش,” او گفت:. “کسانی که اسناد و مدارک در حال بررسی برای declassification و ارائه شده به کمیته قضایی در درخواست خود را در زمان مناسب.”

دادستان کل همچنین صحبت با اعضای کنگره طی چند روز گذشته و خواست آنها را به مخالفت با این لایحه بوید گفت.

Demers گفت: DOJ می بیند هر گونه امنیت ملی منافع از reauthorizing مقامات به هرحال توسط لی/Leahy متمم.

“من فکر می کنم ما می توانیم آن را از طریق این دوره,” او گفت:. “این ایده آل نیست اما تفاوت در این است که ارزش هزینه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>