مغلوب ساختن پیشی جستن در سراسر کشور مستند: “من فکر نمی کنم ما تا به حال پیدا کردن که لازم است’

Category: پلیتیکو Comments: No comments

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه به ضرب گلوله چشم انداز برای هر نوع مستند در سراسر کشور برای جلوگیری از شیوع کروناویروس مقاومت در یک مرحله که در کالیفرنیا و نیویورک و ایلینوی در حال حاضر در حال حاضر گرفته شده است.

“من فکر نمی کنم” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: روز جمعه زمانی که پرسید که آیا کالیفرنیا استراتژی می تواند در سراسر کشور به تصویب رسید.

تهمت که به جای اعلام کرد یکی دیگر از سری از کاهش تلاش های پوشا دولت فدرال نگهداری می شود که در کالیفرنیا و نیویورک استثنا بودند.

“اساسا شما انجام داده ایم که در کالیفرنیا. شما انجام داده ایم که در نیویورک است. آن دو باغ زمستان” او گفت:. اما او افزود: “شما بروید به میانه شما از رفتن به مکان های دیگر و آنها در حال تماشای آن در تلویزیون, اما آنها ندارد و همان مشکلات. آنها لازم نیست که هر وسیله همان مشکل است.”

در حالی که رئیس جمهور گفت که به ادامه کار با فرمانداران “من فکر نمی کنم ما تا به حال پیدا کردن که لازم است,” او گفت: از سراسر کشور مستند.

حتی به عنوان دولت او ramped تا آن coronavirus پاسخ تهمت به نظر می رسد مردد در زمان به گام که بیشتر زانو یک اقتصاد ایالات متحده است که در حال حاضر در یک اقدام بی سابقه سقوط آزاد. حتی بدون در سراسر کشور مستند میلیون ها نفر از آمریکایی ها در حال حاضر اساسا خود قرنطینه نما یک خطر مرگبار برای خدمات و مهمان نوازی صنایع و تهدید محوری به کل اقتصاد آمریکا به رکود اقتصادی است.

چشمگیر رکود اقتصادی باعث شده است تا مذاکرات میان کاخ سفید و کنگره نه فقط در یک بسته کمک مالی برای درد و رنج صنایع بلکه قصد دارد برای کاهش چک به فردی آمریکایی است. هم هزینه های اقتصادی دولت پاسخ انتظار می رود به اوج گذشته $1 تریلیون.

چه تهمت هم اعلام شد که او در نهایت قرار دادن دفاع تولید عمل می کنند که اجازه می دهد او را به سفارش شرکت های خصوصی برای تولید به شدت به منابع “به دنده بالا,” روز پس از گفت او نمی خواهد در عین حال باعث جنگ کره-عصر قانون. اما گذشته از نام-چک کردن جنرال موتورز رئیس جمهور کاهش یافته است به آنچه شرکت او دستور داده بود به عمل و چگونه بسیاری از موارد او دستور داده بود.

او همچنین اعلام کرد بسته شدن بخشی از مرز ایالات متحده و مکزیک به سفر غیرضروری یک حرکت که آینه بسته شدن مرز شمالی با کانادا در اوایل این هفته. مغلوب ساختن پیشی جستن نورد تعدادی از اقدامات جدید با هدف ارائه کمک به مصرف کنندگان آمریکایی نیز گفت: وزارت آموزش و پرورش اجازه می دهد فدرال وام دانشجویی وام گیرندگان به حالت تعلیق در پرداخت حداقل 60 روز و IRS است فشار پشت آن مهلت به فایل مالیات سه ماه.

رئیس جمهور و coronavirus نیروی کار بودند بارها و بارها مورد سوال در طول نزدیک به 90 دقیقه توجیهی در همه چیز از شکست خود به تولید گسترده دسترسی به کیت های آزمایش برای بیماری تنفسی به مراقبت های بهداشتی کارگران برآورده نشده درخواست برای تجهیزات حفاظت شخصی و یا ماشین آلات به درمان مانند هواکش.

اما یک روز پس از آن گفته شد که در آن آمده است ” مسئولیت تهیه لوازم و دولت فدرال بود که “حمل و نقل کارمند” مغلوب ساختن پیشی جستن نشانه های حرکت ملی به زنجیره تامین و بهبود تخصیص منابع برای ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی. او اعلام کرد که سازمان مدیریت اضطراری فدرال را بیش از پاسخ اضطراری درخواست فرمانداران به صورت هماهنگ منطقه ای خود را FEMA مدیران.

از کارشناسان خواست چنین رویکردی به این دلیل که دولت فدرال قدرت برای افزایش تولید است که می گوید نیست و فدرال رویکرد می تواند اختصاص کمیاب کالا به مکان هایی که به آنها نیاز دارید و نه فقط دولت که خواستار تولید کنندگان سریعترین. مغلوب ساختن پیشی جستن اشاره به این که پویا در روز جمعه.

“ما نیاز به تجهیزات خاص است که ایالات متحده قادر به دریافت خود را,” او گفت:. “بنابراین ما با استناد به [دفاع تولید عمل می کنند] برای استفاده از قدرت از دولت فدرال برای کمک به کشورهای چیزهایی که به آنها نیاز دارند مانند ماسک مانند هواکش.”

هنوز رویکرد جدید به نظر می رسد ناهموار. خواسته در مورد نگرانی های مطرح شده توسط رژیم صهیونیستی است. چارلی بیکر ماساچوست, جمهوری, یک روز پیش از آن دولت فدرال بود outbidding متحده برای بحرانی منابع تهمت اذعان وقوع چنین اما معتقد است که “هوشمند” متحده تماس بگیرید و بگویید که دولت برای برداشت آن پیشنهاد داد.

مغلوب ساختن پیشی جستن اصرار داشت که “میلیون ها نفر” از منابع از جمله ماسک و هواکش رفتن به متحده است. و در حالی که او ارائه نمی دهد بسیاری از جزئیات است که در مقابل تولید لوله 3M اعلام کرد در این جلسه که آن را دو برابر کرده و آن جهانی خروجی آرزو N95 ماسک ماسک پس از وقوع شروع به افزایش خروجی خود را “به نرخ سالانه بیش از 1.1 میلیارد دلار در سال یا نزدیک به 100 میلیون دلار در هر ماه است.”

اما رئیس جمهور همچنین به اشتباه پیشنهاد اشخاص مانند توقیف خودرو کارخانه می تواند مجهز بلافاصله به جای نیاز برای تامین یک پیکر بندی دوباره است که در واقعیت می تواند تقریبا یک سال.

“ما در حال گرفتن تماس از شرکت های خودرو. ما در حال گرفتن تماس از شرکت های دیگر گفت: آنها باید کارخانه ظرفیت” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “آنها می خواهند به طرفداران آنها می خواهند را به چیزهای دیگر. ما به معنای واقعی کلمه در حال محاصره در یک راه زیبا توسط شرکت های که می خواهید به انجام این کار است.”

نیروی کار نیز در ادامه به دفاع از آن coronavirus تست نشدم و با وجود تهمت را بالا متخصص بیماری های عفونی دکتر Anthony Fauci, اذعان قبل از آن جمعه که “به وضوح بیشتر باید انجام شود” به گسترش و در دسترس بودن تست کیت تهمت را رد کرده است که دسترسی به کیت موضوع بود.

“ما در حال شنیدن چیزهای مثبت در مورد تست” مغلوب ساختن پیشی جستن و اظهار داشت به خبرنگاران گفت با وجود حکایات بیش از همه از کسانی که می گویند آنها برگزاری نمایشگاه علائم بیماری و هنوز هم می توانید تست شده است. زمانی که فشار بر روی موضوع تهمت شات با حفاری در این خبرنگار شخصا و به او گفتن “آره, خوب, خوب, من آن را دادرسی نیست.”

اما حتی Fauci شدت به تریبون اذعان به این که هنوز هم وجود دارد نقص در فرایند گفتن به خبرنگاران گفت که “ما هنوز وجود دارد” از نظر نشست تقاضا برای تست.

“من همان تلفنی که بسیاری از شما می توانید. کسی که می رود به یک محل که دارای یک علامت است و می خواهد برای آزمایش برای یک دلیل و یا دیگر و آنها نمی توانند آن را,” او گفت:. “این واقعیت که اتفاق می افتد در حال حاضر.”

اما Fauci با اشاره به پیشرفت های که تا به حال ساخته شده است در گرفتن افراد آزمایش شده است. “آیا این همان است که چند هفته پیش است ؟” او گفت:. “البته که نه.”

تبادل نظر می رسد به تحریک رئیس جمهور که پس از بازگشت به تکرار حملات قبلی در سلف خود منحرف سرزنش اخیر دچار سردرگمی و انتقاد از آنچه که او مدعی شد یک “سیستم های شکسته” او می خواهم به ارث برده.

“ما در حال حاضر یک سیستم بزرگ است. و آن را تقریبا به طور کامل در دنده اما از آن است که قادر به آزمایش میلیون ها نفر از مردم است. ما به ارث رسیده شکسته, قدیمی, رک و پوست کنده وحشتناک سیستم. ما آن را ثابت و ما به انجام یک کار بزرگ است.” تهمت شکایت کرده است. “ما شده اند با توجه به اعتباری که ما سزاوار است که من می توانم به شما بگویم.”

با وجود تهمت پیشنهاد که تست های در حال اجرا هموار بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر گفت که FEMA می ایستاد “یک آزمایشگاه نیروی کار برای پاسخ به” سوال در مورد کمبود منابع برای آزمون مانند سواب پنبه.

“معمولا آن را به آزمایشگاه مردم را درک نمی کنند وجود دارد در واقع جایگزین منابع در بازار است که آنها کاملا رایگان برای استفاده است,” او گفت:, گفته است که دولت به تازگی خریداری شده 200,000 سواب در بازار باز که در آنها ارسال به فرمانداران.

“این یک سیستم پیچیده با 330 میلیون آمریکایی و همه این آزمایشگاه” آذر توضیح داد. “بنابراین گاهی اوقات وجود یک آزمایشگاه که نمی فهمم چقدر انعطاف پذیری آنها و چقدر عرضه وجود دارد خارج وجود دارد. ما در حال کار را از طریق جدید FEMA ادغام مرکز برای کمک به درست است که برای مردمی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>