مغلوب ساختن پیشی جستن در مرز خصوصی دیوار بخش: ‘آن را تنها انجام می شود به من نگاه بد’

Category: پلیتیکو Comments: No comments

گفت: آن انجام شد که او را شرمسار رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز یکشنبه گفت: یک گزارش ناقص بخش جدید خود را در مرز دیوار باید ساخته شده توسط یک شرکت خصوصی است.

ProPublica و تگزاس تریبیون گزارش روز شنبه که یک بخش از دیوار در امتداد تگزاس و مکزیک, مرز, نشان خطرناک “نشانه هایی از فرسایش” تنها چند ماه پس از در حال تکمیل است. بخش ساخته شد توسط فیشر صنایع داکوتای شمالی که صاحب نام طراحی یک “لامبورگینی.” آن را هزینه $42 میلیون.

“من مخالف,” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی یکشنبه “با انجام این کار بسیار کوچک (کوچک) بخش از دیوار در یک روی حیله و تزویر منطقه توسط یک گروه خصوصی است که پول مطرح شده توسط تبلیغات است. آن را تنها انجام می شود به من نگاه بد و perhsps آن در حال حاضر نیست حتی کار می کنند. باید ساخته شده است مانند بقیه دیوار, 500 plus مایل است.” (این غلط املایی از “شاید” بخشی از صدای جیر جیر.)

مغلوب ساختن پیشی جستن و پس از آن در توئیتر خود نوشت: “ما در حال حاضر ساخته شده 240 مایل از مرز جدید دیوار ما در مرز جنوبی. ما باید بیش از 450 مایل ساخته شده در پایان سال است. تاسیس برخی از بهترین مرز اعداد همیشه.”

این Marketplace-تگزاس تریبیون گزارش آنه یک بخش در دره ریو گراند با ظاهرا شدید مسائل ساختاری: “شش مهندسی و هیدرولوژی کارشناسان مشورت با ProPublica و تگزاس تریبیون گفت: آن مربوط به سطح فرسايش در اطراف حصار به زودی پس از ساخت و ساز و اضافه شده است که بخش فیشر اسکلت فلزی سرنگونی می تواند به رودخانه اگر ثابت نیست.”

منتقدان استدلال کرده اند که مغلوب ساختن پیشی جستن است اغراق آمیز مقدار از دیوار است که ساخته شده در امتداد مرز گفت: خیلی از آن است که صرفا جایگزینی موجود شمشیربازی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>