مغلوب ساختن پیشی جستن دستور متحده برای باز کردن کلیساها. او می تواند انجام دهید ؟

Category: پلیتیکو Comments: No comments

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال ساخت یک نشان از جانبداری با گروه های مذهبی در درگیری با دولت و مقامات محلی — اما خود وزارت دادگستری اقدامات هستند در معرض چالش های درگیر در تلاش برای آوردن دولت فدرال قدرت تحمل در مورد این مسئله.

رئیس جمهور جارو صدور جمعه است که باید درمان تمام کلیساها و خانه های دیگر از عبادت به عنوان ضروری تحت coronavirus مستند سفارشات “در حال حاضر” بود که ملاقات با یک شرکت آشنا کر واکنش از منتقدان و حقوقی مفسران که او حق ندارد به صدور چنین بخشنامه.

“رئیس جمهور ندارد که قدرت گفت:” راشل لیزر آمریکایی آمریکا برای جدایی کلیسا و دولت است. “دهم متمم قانون اساسی منع دولت فدرال از strongarming ایالات متحده است. اینها بی پروا مبالغه است که بدیهی است که با هدف pandering به پایگاه خود را.”

برخی را رد کرد و مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان شعارهای انتخاباتی سال هیاهو و نه افسار به واقعیت است.

“رئیس جمهور تهمت بیانیه در آن صورت برای تلفن های موبایل بیشتر شبیه سیاسی عضو کمیته نیروهای مسلح سنا از هر واقعی اجرای قوانین حمایت از آزادی مذهبی” گفت: آنتونی رومرو از اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا. “کشورهای در حال بهآنها بزرگ احترام و در واقع فرمانداران هستند که در زین در بسیاری از این قضاوت تماس با وجود رئيس جمهور در افکار و خواسته ها است.”

همانطور که اغلب مورد تهمت بود در پهلوانان و کوتاه در توضیح چگونه برای او برنامه ریزی شده به زور نظرات خود را در رهبران دولت که کاهش یافته است به همراه.

“اجازه می دهد این بسیار مهم و ضروری بعد از ایمان به باز کردن در حال حاضر برای این آخر هفته. اگر آنها آن را انجام نمی, من باطل خواهد شد فرمانداران” او اصرار داشت قبل از عزیمت به عنوان خبرنگاران clamored برای پاسخ در مورد این ادعا فدرال دستور.

حتی خود دانشگاه هاروارد قانون آموزش دیده مطبوعات, منشی, Kayleigh McEnany تلاش میکردند به توضیح در مورد چگونگی جمهور خواهد پیاده سازی چنین منظور رد سوال در مورد این ایده به عنوان “فرضی” و شلاق در جمع خبرنگاران خود را برای قرار عدم ایمان است.

با وجود فقدان جزئیات رئیس جمهور بی پرده لفاظی قرار داده جدید به ویژه در دولت فدرال برجسته ترین تلاش برای سعی کنید به پلیس ایالتی و محلی stay-at-home سفارشات: یک رانندگی اعلام کرد در ماه گذشته توسط دادستان کل ویلیام Barr به دنبال آن مقررات به صورت بالقوه نقض آزادی مذهبی و همچنین سایر تخلفات حقوق آمریکایی ها.

تا کنون مغلوب ساختن پیشی جستن را وعده به آمدن به نجات از محاصره جماعت ترجمه کرده است به تنها متوسط عمل است. وزارت دادگستری هنوز به فایل طرح دعوی در دادگاه به نمایندگی از هر کلیسا سازمان یا فردی بیش از تاثیر دولت محلی و یا مستند سفارشات. قبل از جمعه فقط آن اقدام دادگاه ارسال شد چه مبلغ به دوستان-of-the-دادگاه دادخواستها فقط در دو pandemic مربوط به مناسب شامل کلیساها: یکی در برابر کوچک می سی سی پی, شهرستان و دیگری در برابر ویرجینیا رژیم صهیونیستی است. رالف نرتهم.

ادعای دولت فدرال ساخته شده است در دعوی قضایی نیز شده است متوسط. وزارت دادگستری وکلا نیست پیشبرد هر گونه بحث در همتراز با مغلوب ساختن پیشی جستن گسترده ادعای جمعه که خانه عبادت جهانی ضروری است. به جای DOJ وکلای ساخته اند باریک استدلال که برخی از کلیساها هستند که موضوع را به یک ناعادلانه دو استاندارد به ویژه هنگامی که در مقایسه با کسب و کارهای ضروری و مجاز به باز باقی می ماند مانند فروشگاه ها مشروب.

یک دادستان فدرال در روز جمعه گفت که شمارش تا عدد از وزارت دادگستری دادگاه براده نمی کشد حساب چگونه DOJ وکلا را وادار به تجدید نظر در برخی از طاقت فرسا سیاست های محلی و به سادگی با رسیدن به شهرداران و مقامات محلی است.

“ممکن است وجود چند پرونده های حقوقی ثبت شده اما شده اند وجود دارد بسیاری از کانال دولت-به-دولت تماس های ساخته شده,” Zachary Terwilliger ایالات متحده وکیل مستقر در اسکندریه., گفت: سیاسی. “مردمی که تصمیم به ایستادگی کردن یک بار آنها متوجه ما جدی است و این نه فقط حرف.”

Terwillinger استقبال مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارات روز شنبه و گفت: این ایده که کلیساها ضروری است قانع کننده عقل سلیم و منطق به آن است.

“اگر ما در یک وضعیت که در آن ما باید Wal-Mart باز اجتماعی فاصله چرا کلیسا ؟ این ضروری است برای برخی از مردم…. این است که به عنوان اساسی به عنوان یک مشروب فروشی به عنوان اساسی به عنوان یک اطاق نشیمن خال کوبی,” دادستان و ارشد سابق وزارت دادگستری رسمی گفت.

منتقدان گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن دیدگاه نشده اند ممکن است بسته به هر فدرال اقدام, اما نه برای تشویق churchgoers و وزیران به سرپیچی از مسئولین دولتی تسریع در زمین درگیری و تبلیغات بد است که فرمانداران احتمال جلوگیری از نرم شدن ویروس خود را مرتبط با فعالیت ممنوعیت.

مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارات “گمراه کردن مردم و تشویق مردم به مقاومت مهم امنیت عمومی سفارشات و قرار دادن هر کس در معرض خطر” لیزر گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن درایو را دوباره باز کلیساها می آید با وجود شواهد بستن خدمات کلیسا به جدی شیوع کروناویروس. فقط پنج شنبه, مراکز کنترل بیماری ها منتشر شد هشدار در مورد آرکانزاس کلیسا جلسات در ماه مارس که در آن بیش از یک سوم از 92 شرکت کنندگان زخم آلوده. یکی دیگر از 26 نفر از اعضای جامعه زخم ضربه توسط ویروس. چهار نفر کشته شدند.

شبیه کلیسا متمرکز شیوع گزارش شده در واشنگتن وزارت امور خارجه کره جنوبی و فرانسه است. کارشناسان معتقدند که دست نگه داشتن آواز و یاران معمولی از خدمات کلیسا ایجاد بردار قوی برای انتقال این ویروس به ویژه از طریق قطرات موجود در هوا.

لیزر گفت: آن قسمت فروختن این تصور که با رفتن به کلیسا درست مثل رفتن به مغازه مشروب فروشی و یا انبار خانه. “اگر شما شروع به فکر می کنم در مورد فعالیت آن را بسیار متفاوت تر از رفتن به خرید ویسکی,” او گفت:. “فروشگاه های مشروبات الکلی وجود ندارد به عنوان جامعه و مکان های جمع آوری که در آن وجود دارد در حال رفتن به مبادلات از میکروب…تمایز بر اساس امنیت عمومی.”

چند نهادی و قانونی و موانع را محدود به وزارت دادگستری تلاش است.

یکی این است که تهمت و دیگر مقامات فدرال اعلام کرده اند متحده اضطراری بیش از همه گیر است که در اثر باقی می ماند. وزارت دادگستری خود را با تکیه بر تهدید ناشی از شیوع این بیماری برای توجیه یک سری از اقدامات فوق العاده گرفته شده با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مانند بستن پردازش بسیاری از ادعای پناهندگی.

حتی به عنوان آنها به دنبال دوم حدس جنبه های ایالتی و محلی سیاست DOJ وکلا مراقبت گرفته اند نه برای اختلاف هایی که وجود دارد شدید تهدید برای بهداشت عمومی است.

رومرو گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن تلاشهای دولت reek از ریاکاری و سیاست است. “از یک طرف آنها می خواهم بگویم کلیساها باید برای نماز. از سوی دیگر آنها اجازه قانونی سقط جنین درمانگاه تعطیل شود. نفاق در انتخاب آنچه متحده حقوق آنها را به چالش بکشد آنهایی که به تسلیم به به طور کامل ریشه در خود حزبی را در دستور کار خود” آیتالله سیستانی مدیر اجرایی گفت.

چالش دیگر برای فدرال است که بسیاری از ایالت ها و دولت های محلی به طور سنتی بیشتر حقوقی عرض به صدور دستورات و مقررات که بر دین از دولت فدرال می کند.

آزادی مذهبی مرمت قانون تصویب شده توسط کنگره در سال 1993 به کلیساها و افراد حق شکایت بیش از حتی به طور گسترده ای قابل اجرا قوانین که با دخالت دین است. اما در سال 1997 دیوان عالی کشور حکم را بر خلاف قانون اساسی بود برای اعمال قانون فدرال جدید به دولت یا شهرداری ها. برخی از ایالت ها گذشت خود را RFRA قوانین, اما آنها لازم نیست همه رفتن تا آنجا که فدرال یکی.

در عین حال مانع دیگری است که وزارت دادگستری به طور معمول انجام برخی تحقیقات قبل از پر کردن یک دست کت و شلوار. وکلای مذهبی-حمایت از حقوق گروه های, از سوی دیگر, می گرفته اند و حساب از شبان و با عجله به دادگاه به صورت یک سفارش محدود در عرض چند روز یا چند ساعت.

سازمان هایی مانند اتحاد دفاع از آزادی وکیل و توماس جامعه را پذیرفته اند چنین مواردی با ذوق پر کردن کشت و چالش های سراسر کشور.

لیزر گفت: بسیاری از تلاش برای پیروزی به طور موقت محدود سفارشات در برابر مستندات باید fizzled اما حداقل دو دادگاه تجدید نظر فدرال—نیواورلئان-بر اساس مدار 5 و سینسیناتی بر اساس 6 مدار که پا در اجازه می دهد تا کلیساها به ادامه خدمات خود را.

همه قضات معتقد هستند که چالش های قانونی هستند و حتی کسب و کار از دادگاه های فدرال و یا وزارت دادگستری. دادگاه-قاضی دادگاه رسیدگی به وزارت دادگستری-حمایت کت و شلوار ویرجینیا کلیسا علیه نرتهم گفت: در جهت یکشنبه که او معتقد است اختلاف تعلق دارد در دادگاه های ایالتی که در آن کشیش را بالا می برد یک متمم اول قانون اساسی دفاع به مجرم استناد او دریافت کرده است.

“اگر چه وجود یک بیماری همه گیر ممکن است در نظر گرفته شود فوق العاده ای نیست تماس برای فدرال مداخله دولت در رسیدگی به” اوباما منصوب Arenda آلن نوشت: افزایش سرعت محافظه کاران با اتخاذ متحده-مبانی حقوق بوق و کرنا دهه پیش توسط مخالفان جنبش حقوق مدنی.

“اگر هر چیزی را یک بار-در-یک-قرن طبیعت از یک بیماری همه گیر را تقویت می کند مهم است منافع ملی است که وکیل در مقابل مداخله فدرال,” او اضافه شده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان صحبت کردن در مورد این مسئله سهشنبه—هر دو در ظاهر در اتاق جلسه و جانبازان برگزاری سالانه روز یادبود تجمع موتور سیکلت در واشنگتن—وزارت دادگستری را سوار آنچه به نظر می رسد سراسیمگی از فعالیت. Terwilliger با صدور یک بیانیه مطبوعاتی گفت: بخش “ارزیابی گزینه های خود را” برای پیوستن به در ویرجینیا کلیسا درخواست تجدید نظر از Arenda امتناع به موضوع ضابط سفارش و دستور مقدماتی در این مورد.

همچنین جمعه ایالات متحده وکیل در لس آنجلس با ارسال نامه ای به شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti, ابراز نگرانی در مورد نظرات در مورد احتمالا در ادامه مستند سفارشات وجود دارد برای ماه. و دادستان فدرال در ایالت ایلینوی ثبت بیانیه جدید مورد علاقه در یک مجلس دولت را کت و شلوار در برابر رژیم صهیونیستی است. J. B. پریتزکر در طول اقامت خود را در خانه ،

آخرین اقدامات نمی تحت تاثیر قرار دادن برخی از ناظران حقوقی.

“من فکر می کنم ایلینوی تشکیل پرونده امروز بسیار قدرتمند است که مدارک و شواهد این است که همه فقط برای نشان می دهد. نه تنها DOJ نه شروع هر گونه موارد خود را, اما آن را به ساخت یک معامله بزرگ از نشان دادن است تا در برخی از این موارد تنها به ویژگی های استدلال در مورد دولت قانون” گفت: دانشگاه تگزاس قانون پروفسور استفان Vladeck. “این مورد به عنوان ضعیف فدرال مداخله در این موارد می تواند به عنوان میرم رود و برگ یک بدونم که اگر نقطه ای است که فقط آن را به نگاه مانند برگ برنده دولت در حال انجام است بیشتر از هیچ چیز است.”

رومرو گفت: برخی از بخش اقدامات می تواند نافرجام علیه دولت است. او اشاره کرد که این نامه به Garcetti فوق العاده مبهم اما او قول داد به اهرم فراخوان خود را برای بازگشت به حالت عادی در برخی از آیتالله سیستانی را در انتظار دادخواهی از طرف ارائه دهندگان خدمات سقط جنین.

“آن را نمی گویند هر چیزی, اما این می تواند بسیار مفید در برابر کشورهای که می خواهند به سقط جنین خدمات” آیتالله سیستانی رئیس گفت.

Terwilliger دفاع از این بخش تلاش کرده و گفت آنها ramping تا در بخشی به دلیل اقداماتی که ممکن است به عنوان توجیه شیوع رسید و در ماه مارس در حال حاضر کمتر قابل توجیه به عنوان ویروس محو می شود در بسیاری از مناطق است. دولت و مقامات محلی نیاز به تنظیم ،

“یک تفاوت وجود دارد بین در حال حاضر و در مارس 23,” او گفت:. “استراتژی ها و مقررات باید به حساب آورد که ما در یک مکان مختلف در حال حاضر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>