مغلوب ساختن پیشی جستن مدیون ده ها میلیون نفر به بانک های چین — و وام است به زودی

Category: پلیتیکو Comments: No comments

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است هشدار “چین را به خود ایالات متحده” اگر جو بایدن انتخاب رئيس جمهور.

اما برگ برنده خود را است ده ها میلیون دلار در بدهی به چین: در سال 2012 املاک و واقعی خود را شریک refinanced یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن باارزش ترین ساختمان در نیویورک برای تقریبا 1 میلیارد دلار. بدهی شامل $211 میلیون از بانک دولتی چین — وام خود را از این نوع در ایالات متحده — که بالغ در وسط چه چیزی می تواند مغلوب ساختن پیشی جستن دوره دوم سوابق مالی نشان می دهد.

گام به دور از تهمت برج در منهتن 43-داستان 1290 خیابان های آمریکا آسمان خراش دهانه کل شهر را مسدود کند. ترامپ صاحب یک 30 درصد سهام این ملک به ارزش بیش از 1 میلیارد دلارآن را یکی از priciest آدرس در نمونه کارها خود را با توجه به مالی خود را آشکار.

مغلوب ساختن پیشی جستن مالکیت ساختمان دریافت یک دانش سطحی از توجه قبل و بعد از خود در کمپین 2016. اما ترتیب با بانک مرکزی چین — و آن را قریب الوقوع موعد مقرر در سال 2022 رفته تا حد زیادی خسته شده اید.

وحی پیچیده یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن در حال ظهور کمپین حملات علیه یمن که سابق معاون رئیس جمهور خواهد بود هدیه ای به این کشور کمونیستی و آمریکا رئیس اقتصادی رقیب.

گذشته از سابقه تاریخی از یک توسعه دهنده روشن, رئیس جمهور, پرداخت میلیون ها نفر به یک بانک تحت کنترل دولت خارجی 2012 بانک مرکزی چین همچنین مقابله و خارج از غرفه به دلیل تهمت و مبارزات انتخاباتی خود بارها و بارها برجسته همان بانک نقش در یک 1.5 میلیارد دلار معامله اعلام کرد در سال 2013 توسط شرکای جو بایدن پسر هانتر بایدن. منتقدان از Bidens کشف و ضبط کرده اند در این واقعیت است که این توافق محقق تنها چند روز پس از هانتر بایدن به چین سفر کرده با رئیس جمهوری بود که وجود دارد در کسب و کار رسمی.

“چرا دولت چین بانک می خواهید به انجام کسب و کار با هانتر بایدن در حالی که پدر او بود معاون رئیس جمهور” مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین خواسته در توییتر در اوایل این ماه. این موضوع نیز مطرح شده در مبارزات انتخاباتی آگهی روز قبل در جریان انتقادات در مورد چین معامله مطرح شده توسط کمپین سخنگویان و مغلوب ساختن پیشی جستن از سال گذشته است.

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین به طور پیوسته افزایش یافته تمرکز خود را در تلاش برای به تصویر کشیدن بایدن به عنوان ضعیف در چین به دلیل افزایش رای دهندگان مخالفت چین منبع coronavirus بیماری همه گیر. تهمت قائم مقام کوری Lewandowski او لقب “پکن بایدن” در یک کمپین آنلاین رویداد روز شنبه. و در طول یک کاخ سفید در نشست خبری روز شنبه, مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: چین می خواهد “خود” آمریکا اگر بایدن برنده است.

اما تهمت های اخیر انتقادات از چین بوده است گل آلود خود را مخلوط پیام و همچنین متعدد او وابستگی مالی به این کشور است. این ارتباطات گسترش فراتر از خیابان از امریکا وام: چین شرکت های دولتی در حال ساخت دو لوکس تهمت تحولات در امارات متحده عربی و اندونزی است. رئیس جمهور و دخترش, Ivanka Trump, یک, کاخ سفید, مشاور اعطا شده است علائم تجاری توسط دولت چین. و خود را son-in-law, Jared کوشنر است استقبال سرمایه گذاران چینی در حداقل یکی دیگر معامله املاک و مستغلات.

“ما در واقع در بررسی همه این شرکت های خارجی و چه پس از او رئیس جمهور شد او می خواهم دیده می شود متفاوت با رهبران خارجی که می توانست اهرم بیش از این رئیس جمهور به دلیل او تا به حال سرمایه گذاری در کشور خود و/یا مالی معاملات با شرکت های تجاری و موسسات مالی و سرمایه گذاران در کشور خود گفت:” Rep. جری کانلی (D-Va.), عضو مجلس نظارت کمیته. “او است که به شدت در تضاد با احترام به چین است.”

تهمت را رد کرده است او هر گونه تضاد است. اما او رد تماس به طور جداگانه از او اسم شرکت که شامل بیش از 500 کسب و کار و شامل خواص در حدود دو دوجین از کشورها پس از او گرفت ، او هنوز هم صاحب کسب و کار خود را هر چند او خواسته فرزندان بالغ خود را به آن را اجرا کنید. خود منابع قرار داده شد در اعتماد طراحی شده برای نگه داشتن دارایی های خود را برای بهره مندی از آن او می تواند در قرعه کشی پول در هر زمان و بدون دانش عموم.

ساختمان در 1290 خیابان از آمریکا یک نقطه خاص از غرور و افتخار برای مغلوب ساختن پیشی جستن که ذکر آن زمانی که او اعلام کرد نامزدی خود را در سال 2015.

“من ضرب و شتم چین تمام وقت” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: طی یک سخنرانی در این زمان از برج ترامپ و اضافه میکند: “من خود را یک تکه بزرگ از بانک مرکزی امریکا ساختمان [در سان فرانسیسکو] و 1290 خیابان های آمریکا است که من از چین در یک جنگ. بسیار با ارزش است. من عاشق چین است.”

نیویورک تایمز مقاله در سال 2016 با این حال گزارش شده است که نسبت ناروا به حال به حل و فصل برای 30 درصد مالکیت هر دو ساختمان. مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه به خود است که سهم هر دو خواص که در حال تبلیغ در زیر نمونه کارها املاک و مستغلات بخش از مغلوب ساختن پیشی جستن وب سایت سازمان.

مغلوب ساختن پیشی جستن در نظر گرفته شده است یک سرمایه گذار منفعل که نمی کنترل مالی و یا مدیریت 1290 خیابان از آمریکا است. این سرمایه گذار اصلی است Vornado Realty Trust که دارای 70 درصد است.

بدهی ناشی از $950 میلیون refinancing معامله در سال 2012 که بانک مرکزی چین در چیپ $211 میلیون. با وام بانک چین شد اولین بار در کشور برای ورود به ایالات متحده اوراق بهادار بازار با توجه به 2013 مقاله وال استریت ژورنال. Vornado فدرال مالی آشکار آن را نشان می دهد و دیگر صاحب 1290 خیابان آمریکا — تهمت — هنوز هم مدیون از سال 2012 مقابله.

“در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن است صحبت کردن در مورد معاون سابق رئیس جمهور را مالی معاملات در مغلوب ساختن پیشی جستن مورد آن است که رئیس جمهور خود را که شرکت او هنوز هم صاحب و سود حاصل از آن به روابط مالی با کشورهایی است که او قرار است به مذاکره با نمایندگی از مردم آمریکا گفت:” رابرت مگوایر مدیر تحقیق و پژوهش برای شهروندان برای مسئولیت و اخلاق در واشنگتن است.

“قطعا وجود دارد مشروع سوالات که مطرح شده توسط هانتر بایدن اقدامات” مگوایر گفت. “آنها حتی در همان ورزشگاه به عنوان تضاد منافع سوالات مطرح شده توسط رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن ادامه داد: رابطه با شرکت خود را.”

کاخ سفید و سازمان نسبت ناروا که ویژگی های جدید شهر نیویورک ملک در آن صفحه وب کاهش یافته است به نظر رکورد برای این داستان.

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین گفت: هیچ مقایسه ای بین مغلوب ساختن پیشی جستن را بدهی و بایدن را می پردازد.

“وجود دارد یک تفاوت آشکار بین دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کار به عنوان یک تاجر موفق را به عنوان یک شهروند خصوصی و هانتر بایدن با استفاده از نام خود را به پول نقد با 1.5 میلیارد دلار سرمایه گذاری از یک دولت تحت کنترل بانک چینی در حالی که پدر او معاون رئیس جمهور گفت:” تیم Murtaugh یک کمپین سخنگوی.

جورج Mesires یک وکیل برای هانتر بایدن اختلاف حساب از مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین و منتقدان محافظه کار. او گفت: بانک مرکزی چین در ابتدا با سرمایه گذاری حدود 4.2 میلیون در خصوصی سهام معامله مربوط به هانتر بایدن را به شرکای کسب و کار به نام بوهای برداشت RST که با صدور بیانیه های مطبوعاتی مباهات است که پتانسیل سرمایه گذاری بسیار بزرگتر است.

در طول سفر به چین در دسامبر. 4, 2013, با, پدرش, هانتر بایدن رفت و به همراه chaperone خود پدر بود که همراه پدر بزرگ او, معاون رئیس جمهور Mesires گفت. او گفت: هانتر بایدن انجام کسب و کار در چین اما آیا پاسخگویی اجتماعی در طول سفر با تاجر چینی که تبدیل به مدیر عامل بوهای برداشت RST ثبت اسناد که ارائه شد به مقامات چینی یک ماه قبل از Bidens’ چین سفر.

هانتر بایدن بود ذکر شده در این شرکت اسناد زیرا او قرار داده نشده است به مقابله با هم و نه به دست آوردن مالی مستقیم سهام تا اکتبر سال 2017, زمانی که او به دست آورد یک اقلیت 10 درصد بهره پس از ارتکاب $420,000, Mesires گفت. هانتر بایدن اعلام کرد او بود استعفا از BHR سال گذشته است.

هانتر بایدن دخالت در مقابله آمد و با وجود عدم تجربه در انجام کسب و کار در چین است. به طور مشابه هانتر بایدن به حال هیچ تجربه ای در اوکراین و یا گاز به ثمر رساند اما سودآور گیگ برای یک شرکت انرژی در آن کشور که در آن پدر خود را نیز تا به حال کسب و کار است.

“من فکر نمی کنم که وجود دارد بسیاری از چیزهایی که در زندگی من اتفاق افتاده اگر من نام خانوادگی نبود بایدن” هانتر بایدن اذعان کرد در یک ABC مصاحبه در ماه اکتبر که در آن او تصریح کرد پدرش دیرینه انکار است که جو بایدن به حال هر گونه دخالت در امور کسب و کار.

مغلوب ساختن پیشی جستن انتقاد از اوکراین معامله منجر به استیضاح برای تلاش به اهرم کمک های ایالات متحده به اوکراین در ازای آن باز رسیدگی به بایدن و پسرش.

“دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بود پس از جان گذشته به صورت معاون رئیس جمهور است که او خودش را استیضاح گفت:” بایدن کمپین سخنگوی اندرو بیتس که کاهش یافته است به نظر مغلوب ساختن پیشی جستن چین-حملات متمرکز و اما انتقاد خود را از دست زدن به coronavirus که ناشى در چین است.

بایدن حامیان شکایت کرده اند که اطلاعات در مورد سفر چین و اوکراین موضوع بودند overhyped توسط جمهوری محقق پیتر Schweizer در سال 2019 کتاب “راز Empires: چگونه آمریکا, سیاسی, کلاس های پنهان فساد و غنی خانواده و دوستان.” دموکرات ها اشاره می کنند که Schweizer اجرا می شود یک سازمان غیر انتفاعی است که با بودجه دولتی توسط یک تهمت دهنده و آنها می گویند که “راز امپراتوری” است که پخش خود را از 2015 “تظاهرات” یک کتاب است که واقعیت چکرز در زمان برخی از موضوع را با آن را به عنوان در آغوش مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش برای رنگ هیلاری کلینتون به عنوان فاسد است.

هنوز بایدن دموکراتیک مخالفان در اوایل روزهای شلوغ اولیه shopped مخالف تحقیق در مورد هانتر بایدن خارجی و گیرایی. آنها گفت: این یک مسئولیت است که نیاز به کاونتی قبل از انتخابات عمومی به دلیل تهمت بود مطمئن شوید که برای استفاده از آن به “آب گل آلود” و در قرعه کشی یک هم ارزی بین خانواده های معاملات خارجی.

چارلی کرک یک مغلوب ساختن پیشی جستن متحد و سر نقطه عطف ایالات متحده آمریکا گروه محافظه کار گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن “کمپین حق است به برجسته کردن آنچه به مقدار عمده تفاوت در این دو نامزد. رئیس جمهور شده است سخت تر در چین بیش از هر سیاستمدار در دهه معکوس یک wrongheaded استراتژی چین مماشات است که جو بایدن کمک سرب و طولانی و از آن پسر خود را به احتمال زیاد بهره مند است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>