مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه های بازیابی ‘تابستان’ message علیه تلخ افت

Category: پلیتیکو Comments: No comments

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و تیم خود را منادی تابستان از بهبود اقتصادی — یک چرخش دراماتیک تبدیل خواهد شد که محور زمین خود را به رای دهندگان ریخته گری کنار توجه در سراسر کشور تظاهرات و coronavirus بیماری همه گیر.

بسیاری از همکار جمهوری خواهان و دموکرات ها سوخته توسط امیدوار اقتصادی پیام از یک دهه پیش — نمایش در ماه های آینده دور از احتیاط بیشتر, هشدار در مورد یک قفسه سینه-thumping اعلام پیروزی.

در حالی که آخرین شغل گزارش نشان داد که اقتصاد در حال حرکت در یک جهت مثبت حدود 21 میلیون آمریکایی بیکار باقی می ماند و نرخ بیکاری در کشور 13.3 درصد به مراتب بیش از هر آمار و ارقام از رکود بزرگ هنگامی که نرخ بیکاری به اوج خود رسید و در 10 درصد است.

“پیشرفت در حال وقوع است از یک سوراخ عمیق” گفت: Michael فشار مدیر سیاست های اقتصادی مطالعات در محافظه کار آمریکایی سازمانی موسسه. “حتی اگر هر کسی که در اخراج موقت به کار می رفت فردا و تنها افرادی که بیکار بودند افرادی که تا به حال شده است به طور دائم گذاشته ما هنوز هم می خواهم که رکود اقتصادی-سطح بیکاری است. ما هنوز هم می خواهم که از دست یک و نیم دهه پیشرفت است.”

یک جمهوری خواه به کاخ سفید آن را به نام اولین خبر خوب برای مغلوب ساختن پیشی جستن در هفته در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن به نام این بهبود اقتصادی بهتر از V-شکل bounce-back او زمانی در پی و با اشاره به آن به جای آن به عنوان “یک کشتی موشک.”

پویا از مغلوب ساختن پیشی جستن gleefully ترویج افزایش بازار سهام و بهبود اقتصادی می تواند در حال حاضر قابل توجهی خطر سیاسی هنوز هم شکننده محیط اقتصادی که میلیون ها نفر از آمریکایی ها به دنبال شغل از محتاط کارفرمایان coronavirus ماهواره و تظاهرات پتو ملت است.

آن را باز برای حملات سیاسی است که خواهان خود را هنگامی که مهندسی — کوبیدن رئیس جمهور باراک اوباما در سال 2010 برای آنچه که آنها به عنوان موعد مقرر امیدوار کننده “بازیابی تابستان” پیش از انتخابات فصل توسط یک موج از حزب چای تظاهرات. انتظارات از اوباما و معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن برای یک موج جدید مشاغل — تا حدودی طراحی شده توسط محرک محور زیرساخت ها و پروژه های ساخت و ساز — هرگز به طور کامل محقق و منجر به تاول حملات از توافق نامزدهای مورد هنوز هم بالا و نرخ بیکاری. در اواسط سال 2010-شرایط که سقوط دموکرات ها کنترل از دست رفته از خانه — یک نتیجه است که فلج اوباما دستور کار است.

تهمت می تواند به سقوط به دام همان صورتی که دستاوردهای اقتصادی او وعده داده شده در روز جمعه موفق به حفظ ارائه در طول تابستان و یا اگر عفونت کروناویروس نرخ عود دوباره و فلج بزرگ عصری اقتصاد پیش از انتخابات. بایدن مغلوب ساختن پیشی جستن presumptive دموکراتیک حریف ناودان رئیس جمهور در روز جمعه برای اظهارات خود گفت که او هنوز هم نمی توانید آن را و یا به اندازه کافی همدلی برای ده ها میلیون بیکار آمریکایی است.

“محترم مردم می توانند بحث که آیا دولت اوباما بود یا نبود ناب کمی بیش از حد مثبت در بهبود در سال 2010 هنگامی که ما در یک سال گذشته از رکود” گفت: ژن Sperling, مدیر شورای اقتصاد ملی تحت هر دو رئیس جمهور بیل کلینتون و باراک اوباما و کسی که از نزدیک با بایدن در دولت اوباما. “من نمی بینیم و از سوی دیگر چگونه هر کسی با هر گونه قضاوت و یا همدلی می تواند بحث که آیا آن را عاقلانه به انجام یک پایان-منطقه رقص و بحث موشک کشتی در حالی که ده ها میلیون نفر از مردم هنوز هم از درد و رنج از دست, شغل, فرصت های درآمد و مراقبت های بهداشتی در سازمان دیده بان خود را و بیکاری است که هنوز هم بالاترین از قبل از جنگ جهانی دوم است. وجود دارد فقط هیچ مقایسه ای.”

آخرین شغل گزارش نشان داد که اقتصاد تنها جبران 2.5 میلیون از 22 میلیون شغل از دست رفته در قبل از دو ماه. و نرخ بیکاری برای برخی از گروه ها مانند سیاه و آسیایی, کارگران — افزایش کمی.

صحبت کردن در باغ گل رز کاخ سفید یک جوشان تهمت منادی آخرین شغل سود و پیش بینی یک “دیدنی” ماه سپتامبر با یک خوبی ژوئیه و اوت در اقتصادی ، متحدان خود را و مشاوران باید امیدوار به دریافت چنین tailwind به سقوط پس از مشاهده آنها بهبود اقتصاد به عنوان یکی از بهترین موارد برای انتخاب مجدد — به مراتب بهتر پیام از دست زدن به او از coronavirus که ادعا کرده بیش از 100,000 آمریکا زندگی می کند.

در هرزگرد سخنان که هم در coronavirus و روابط با چین مغلوب ساختن پیشی جستن با استفاده از این مناسبت به حفاری در حزب دموکرات گفت: تنها چیزی که می تواند به جلوگیری از بازیابی در حال حاضر “جناح چپ سیاست های بد” از جمله افزایش مالیات و یا سبز معامله جدید است.

“این یک کلاسیک مغلوب ساختن پیشی جستن جریان آگاهی تقریبا مانند یک تجمع” یکی از مقامات ارشد جمهوری خواه سنا دستیار گفت: در مورد عملکرد. “این خوب است که او شعار این اعداد اما من همچنین فکر می کنم ما نیاز به اعلام ‘ماموریت انجام شد.’ هنوز هم وجود دارد یک ویروس و هنوز هم مسخره بیکاری بالا است. من اصرار توجه به کاخ سفید.”

مغلوب ساختن پیشی جستن مدیر کمپین براد Parscale در بیانیه ای گفت که “بزرگ به آمریکا باز گشت در جریان است پس از اقتصاد مصنوعی وقفه های جهانی و همه گیر. روز قیامت اقتصاددانان پیش بینی کرده بود از دست 8.5 میلیون شغل ممکن است اما اقتصاد roared به عقب و اضافه شدن 2.5 میلیون شغل به جای تشکر به رئیس جمهور تهمت رهبری و جامد پایه و اساس سیاست های خود گذاشته اند.” کمپین راه اندازی موج جدیدی از “بزرگ به آمریکا باز گشت” تبلیغات reframing پیام او در استفاده بهتر از زمان قبل از رکود است.

دموکرات ها به مراتب بیشتر بدبین. رهبر اقلیت سنا چاک شومر لعنتی تهمت و گفت: “13 درصد بیکاری است نه” شاد ” یا ” شگفت انگیز.'”

“با توجه به این که این بازگشت از درصد کمی از مشاغل است که از دست داده بودند و تنها با توجه به مغلوب ساختن پیشی جستن را بدون توضیح آهسته و ضعیف پاسخ به COVID بحران, او باید به مراتب بیشتر اندازه گیری” Sperling اضافه شده است. “تهمت و قطعا می داند که او در مسیر به اولین رئیس جمهور پس از هربرت هوور به از دست دادن خالص شغل در طول ریاست جمهوری و او فقط ممکن است overcompensating.”

پس از این کار اعداد خواهان توجه در حال حاضر به نوبه خود به سمت و بیش از بحث های محرک اقتصادی بیشتر. مغلوب ساختن پیشی جستن حمایت برای تعلیق مالیات بر حقوق و دستمزد به طور موقت کاهش برخی از مالیات و دادن کمک به سخت ضربه صنایع مانند رستوران ها. اما جمهوری خواهان در تپه شده اند سرد به ایده مالیات بر حقوق و دستمزد تعطیلات و در روز جمعه عنوان نیاز به یکی دیگر از فراگیر, هزینه های لایحه.

برخی از محافظه کاران مانند غیررسمی تهمت مشاور اقتصادی استفان مور استدلال می کنند که بهبود اشتغال تصویر نفی نیاز به یکی دیگر از عظیم هزینه های دولت بسته — هر چند مور همچنان به حمایت از یک تعلیق مالیات بر حقوق و دستمزد را کاهش دهد. کمک خواهد کرد که کارفرمایان پایین آوردن هزینه ها و آمریکایی ها را تشویق به بازگشت به شغل خود را به او گفت.

دیگر اقتصاددانان محافظه کار و دموکرات ها می گویند 13.3 درصد نرخ بیکاری سیگنال نیاز به مراتب بیشتر دولت کمک کند — به ویژه به دلیل برخی از دستاوردهای اخیر با توجه به دولت چک برنامه حفاظت و حمایت دولت فدرال.

“نگرانی من این است که روند سریع پیشرفت را دلسرد کنگره از دادن پشتیبانی به اقتصاد و کارگران و خانواده ها و کسب و کارهای کوچک” گفت: فشار AEI اقتصاددان. “اقتصاد در دسامبر سال 2020 خواهد بود فقیرتر از اقتصاد در دسامبر 2009. ما باید رکود سطح از بیکاری است. این ایده که ما می توانیم می گویند, ‘OK خوب که نرخ بیکاری 13 درصد است. ما انجام داده ایم همه ما می توانیم انجام پرواز در مواجهه با حقایق اساسی از این وضعیت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>