تهمت توطئه های زرق و برق دار, سری آخر برای استیضاح

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر خارش به پخش سری آخر از استیضاح.

در روزهای اخیر او و مشاوران ارشد کاخ سفید شده است با توجه به چگونه او باید خود را جشن می گیرند فرض تبرئه توسط جمهوریخواهان کنترل مجلس سنا و اینکه آیا او باید تحویل نادر, بیضی, آدرس دفتر, به مناسبت, با توجه به سه مقام ارشد دولت افغانستان ،

مغلوب ساختن پیشی جستن است و نه حل و فصل در یک طرح خاص و در عین حال اما دسیسه داخلی نشان می دهد که تا چه حد رئیس جمهور باقی می ماند متمرکز بر جزئیات و اپتیک های خود را در جریان استیضاح trial — از تلویزیون اسلات که در آن وکلای او استدلال خود را در مورد عملکرد تیم حقوقی خود را به نگاه و احساس از یک سخنرانی یا مراسم پایان ماه-حماسه طولانی.

“رئیس جمهور این است که دادن مقدار زیادی از فکر به جایی که او می رود هنگامی که او تبرئه و توجیه” یک مقام ارشد دولت رسمی گفت. “این نیست که یک و لحظه ای انجام می شود. این خواهد بود پایدار خروج از طولانی خسته کننده استیضاح روند و تنظیم مجدد به 2020 — نه فقط 2020 گشتند اما 2020 داخلی و بین المللی است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن تیم شروع به باز کردن بحث در سنا محاکمه در شنبه مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان وکلا سعی در ایجاد شک و تردید در مورد دموکراتها شواهد که تهمت خواسته رهبران اوکراین به تحقیقی خود را رقیب سیاسی. دادگاه می تواند در نتیجه گیری این هفته بسته به طرز فکر و خواسته های یک تعداد انگشت شماری از متوسط سناتور جمهوریخواه با چه کسی رئیس جمهور فوری سرنوشت در حال حاضر استوار است. اگر آنها با رای دموکرات ها برای تماس با شاهدان و سپس محاکمه به راحتی می تواند آخرین اضافی هفته و حفاظت از هر دو رئیس جمهور دولت از آدرس اتحادیه و همچنین آیووا قفقاز.

کاخ سفید و مشاوران و امیدوار به استفاده دولت از آدرس اتحادیه به غیر از مغلوب ساختن پیشی جستن دستور کار برای بقیه سال را به عنوان به خوبی به عنوان یک پتانسیل در دوره دوم و به تازگی مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش است تا بازیگران استیضاح و تحقیق در رفتار خود به عنوان یکی از بسیاری از دستاوردهای کشور است.

“به نظر من آنچه که من در اینجا انجام داده ایم با تمام این جادوگر شکار از یک روز — با بیمه نامه; با وحشتناک اظهارات بین Strzok و صفحه و McCabe; و Comey که به دروغ کنگره و انجام بسیاری از دیگر چیزهای بد,” او گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در داووس هفته گذشته است. “او دروغ گفته و او به بیرون درز کرد. زمانی که من پایان من فکر می کنم که این در حال رفتن به پایین به عنوان یکی از بزرگترین چیزهایی که من انجام داده ام برای کشور ما است. اینها بد و فاسد مردم است. این مردم بد و بسیار بد برای کشور ما است.”

در همین حال کاخ سفید در حال انجام بهترین خود را برای کنترل و تسلط بر اخبار چرخه این هفته با هدف تبدیل این پوشش به تهمت سیاسی مزیت است. فعلی و سابق مقامات دولت مانند “ضد برنامه نویسی” رویکرد به غرق کردن اخبار منفی.

در قلب سنا استیضاح محاکمه این هفته در کاخ سفید میزبان کشت و فعالیت از جمله ریاست جمهوری امضای USMCA عمده معامله تجارت با مکزیک و کانادا; بازدید از رهبران اسرائیل; رونمایی از مدتها در انتظار صلح خاورمیانه طرح و کمپین تجمع در نیوجرسی. که فقط این برنامه از دوشنبه تا یکشنبه.

تاکتیک دیده می شود توسط مشاوران به عنوان یکی از موثر ترین ابزار به را به تهمت و نگاه ریاست جمهوری و مشغول حاکم در حالی که دموکرات ها آنها امید نگاه وسواس با پیچیدگیهای استیضاح. یک مقام ارشد دولت گفت: این نشان می دهد که رئیس جمهور شده است هدایت می شود به یک “پناهگاه” و مصرف به دقیقه به دقیقه به روز رسانی از طبقه سنا — حتی اگر آن را حذف از توییتر است که او را زیر همراه با محاکمه تحولات است.

ضد برنامه نویسی “افزایش او بالای حزبی تیراندازی رفتن در سنا طرف و به یاد مردم از دستاوردهای اقتصادی و در مقیاس جهانی از دستاوردهای خود را مانند تجارت یا معامله پیشبرد صلح خاورمیانه” گفت: Jason Miller سابق ارشد ارتباطات مشاور 2016 مغلوب ساختن پیشی جستن و مبارزه است. “این نشان می دهد که رئیس جمهور تهمت قادر به انجام این پیچیده چیزهایی که باید befuddled سیاسی حرفه ای برای چند دهه.”

تهمت نیز فقط دوست دارد خوب victory lap.

هر کمپین تجمع مورف به یک جشن ریاست جمهوری خود و اغلب یک بازگویی از نوامبر 2016 ناراحت پیروزی حتی به عنوان او وارد چهارمین سال ریاست جمهوری او.

در ماه مارس سال 2017 تهمت میزبانی یک پیروزی دامان در باغ گل رز پس از مجلس رای به لغو و جایگزین Obamacare — جشن که در نهایت ثابت زودرس پس از سنا فاقد رای به کشتن جارو قانون مراقبت های بهداشتی.

اخیرا تهمت برگزار شد کاخ سفید مراسم در تالار شرقی کاخ سفید به برجسته کردن و سنا رکورد پر قضایی نامزد با بیش از یک صد محافظه کار قضات نصب شده در منطقه فدرال دادگاه مدار دادگاه و دیوان عالی کشور است.

کاخ سفید مشاوران انتظار مغلوب ساختن پیشی جستن به درمان استیضاح به عنوان یک دموکرات شگرد او موفق به ضرب و شتم هر پست-استیضاح جشن به احتمال زیاد ازدواج مغلوب ساختن پیشی جستن عشق از پیروزی دامان خود میل شدید سیاسی و نارضایتی.

رئیس جمهور بیل کلینتون نیز در زمان پیروزی دو دور در طول و پس از استیضاح.

پس از مجلس رای او به نظر می رسد در باغ گل رز در کنار بالا قانونگذاران دموکرات برای اولین بار خانم هیلاری کلینتون و ال گور معاون رئيس جمهور به مناسبت این واقعیت است که او و دموکرات ها موفق به ضرب و شتم دو نفر از چهار مقاله از استیضاح.

پس از سنا تبرئه او پس از محاکمه در ماه فوریه سال 1999 او یکی دیگر از ظاهر. ایستاده به تنهایی و در یک تریبون در باغ گل رز او عذرخواهی به مردم آمریکا و اذعان کرد “بار بزرگ” استیضاح پرس و جو قرار داده شده در کنگره ها و آمریکایی ها.

مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید است بسیار آگاه از هر دو این حضور پس از دستیاران مورد مطالعه قرار کلینتون استیضاح نزدیک برای سرنخ که چگونه مسئولیت رسیدگی به مغلوب ساختن پیشی جستن را استیضاح.

“در حال حاضر من از همه آمریکایی ها و من امیدوارم که همه آمریکایی ها در اینجا در واشنگتن و در سراسر سرزمین ما خواهد rededicate خودمان را به کار و خدمت به ملت ما و ساختمان های آینده ما با هم” کلینتون گفت که روز زمستان است. “این می تواند و باید در یک زمان آشتی و تجدید برای امریکا است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

ایندکسر